Haltestelle Heiligenstein Dorfbrunnen in Römerberg
Am Rathaus 2,
67354Römerberg
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Heiligenstein(Pfalz)
-
Lingenfeld 10:05:00
-
Germersheim 10:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:16:00
-
Sondernheim 10:19:00
-
Bellheim Bf 10:25:00
-
Rülzheim Bf 10:28:00
-
Rheinzabern Bf 10:31:00
-
Jockgrim Bf 10:35:00
-
Wörth(Rhein) 10:40:00
-
Karlsruhe Hbf 10:50:00
Route:
-
Heiligenstein Dorfbrunnen, Römerberg
-
Heiligenstein Kreuz, Römerberg 10:07:00
-
Heiligenstein Hermann-Löns-Straße, Römerberg 10:08:00
-
Berghausen Edith-Stein-Straße, Römerberg 10:09:00
-
Berghausen Marxenweidenweg, Römerberg 10:10:00
-
Berghausen Kirche, Römerberg 10:11:00
-
Berghausen Eisenbahnstraße, Römerberg 10:12:00
-
Berghausen Germersheimer Straße, Römerberg 10:13:00
-
Paul-Egell-Straße, Speyer 10:16:00
-
Weisgerberstraße, Speyer 10:17:00
-
Diakonissenkrankenhaus, Speyer 10:18:00
-
Hildegardstraße/Ärztehäuser, Speyer 10:19:00
-
Salierstraße, Speyer 10:20:00
-
Bartholomäus-Weltz-Platz, Speyer 10:21:00
-
Postplatz, Speyer 10:22:00
-
Postgraben, Speyer 10:24:00
-
Hirschgraben, Speyer 10:26:00
-
Hauptbahnhof ZOB, Speyer 10:28:00
Route:
-
Heiligenstein(Pfalz)
-
Berghausen(Pfalz) 10:20:00
-
Speyer Hbf 10:24:00
-
Speyer Nord-West 10:26:00
-
Schifferstadt Süd 10:30:00
-
Schifferstadt 10:34:00
-
Limburgerhof 10:38:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 10:41:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 10:44:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 10:47:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 10:50:00
-
Mannheim Hbf 10:54:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 11:03:00
-
Mannheim-Seckenheim 11:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:08:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:14:00
-
Heidelberg Hbf 11:17:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 11:21:00
-
St Ilgen-Sandhausen 11:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 11:28:00
-
Rot-Malsch 11:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 11:35:00
-
Bad Schönborn Süd 11:37:00
-
Stettfeld-Weiher 11:39:00
-
Ubstadt-Weiher 11:42:00
-
Bruchsal 11:46:00
Route:
-
Heiligenstein(Pfalz)
-
Lingenfeld 10:41:00
-
Germersheim 10:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:51:00
-
Rheinsheim 10:54:00
-
Philippsburg(Baden) 10:58:00
-
Huttenheim 11:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 11:06:00
-
Graben-Neudorf 11:08:00
-
Karlsdorf 11:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 11:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 11:17:00
-
Bruchsal 11:20:00
Route:
-
Heiligenstein Dorfbrunnen, Römerberg
-
Heiligenstein Viehtrifftstraße, Römerberg 10:52:00
-
Heiligenstein Hallenbad, Römerberg 10:53:00
-
Mechtersheim Trifelsstraße, Römerberg 10:54:00
-
Mechtersheim Friedhof, Römerberg 10:55:00
-
Mechtersheim Rheinfeldstraße, Römerberg 10:56:00
-
Mechtersheim Lindenplatz, Römerberg 10:58:00
Route:
-
Heiligenstein(Pfalz)
-
Berghausen(Pfalz) 10:58:00
-
Speyer Hbf 11:01:00
-
Speyer Nord-West 11:04:00
-
Schifferstadt Süd 11:08:00
-
Schifferstadt 11:11:00
-
Limburgerhof 11:14:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:21:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:23:00
-
Mannheim Hbf 11:26:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:37:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:41:00
-
Heidelberg Hbf 11:44:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 11:50:00
-
St Ilgen-Sandhausen 11:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 11:58:00
-
Rot-Malsch 12:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 12:04:00
-
Bad Schönborn Süd 12:06:00
-
Stettfeld-Weiher 12:09:00
-
Ubstadt-Weiher 12:11:00
-
Bruchsal 12:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 12:18:00
-
Untergrombach 12:21:00
-
Weingarten(Baden) 12:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:30:00
-
Karlsruhe Hbf 12:36:00