Haltestelle Lausitzer Str. in Nürnberg
Lausitzer Strasse 2,
90453Nürnberg
The next departure is direction Röthenbach, Nürnberg.
Route:
-
Lausitzer Str., Nürnberg
-
Appelstr., Nürnberg 12:39:00
-
Kellerstr., Nürnberg 12:40:00
-
Vorjurastr., Nürnberg 12:41:00
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg 12:43:00
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 12:44:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 12:45:00
-
Koppenhof, Nürnberg 12:47:00
-
Einsteinring, Nürnberg 12:48:00
-
Königshofer Weg, Nürnberg 12:49:00
-
Mühlfeldstr., Nürnberg 12:50:00
-
Eibach Mitte, Nürnberg 12:51:00
-
Castellstr., Nürnberg 12:52:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 12:53:00
-
Jägerstr., Nürnberg 12:55:00
-
Ellingstr., Nürnberg 12:56:00
-
Röthenbach, Nürnberg 12:59:00
Route:
-
Lausitzer Str., Nürnberg
-
Katzwang Hallenbad, Nürnberg 12:48:00
-
Weiherhauser Str., Nürnberg 12:49:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:50:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:51:00
-
Katzwang Süd, Nürnberg 12:52:00
-
Greuth, Nürnberg 12:54:00
-
Kornburg Mitte, Nürnberg 12:56:00
-
Kornburg Süd, Nürnberg 12:57:00
-
Kornburg Schleife, Nürnberg 12:58:00
Route:
-
Lausitzer Str., Nürnberg
-
Appelstr., Nürnberg 13:19:00
-
Kellerstr., Nürnberg 13:20:00
-
Vorjurastr., Nürnberg 13:21:00
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg 13:23:00
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 13:24:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 13:25:00
-
Koppenhof, Nürnberg 13:27:00
-
Einsteinring, Nürnberg 13:28:00
-
Königshofer Weg, Nürnberg 13:29:00
-
Mühlfeldstr., Nürnberg 13:30:00
-
Eibach Mitte, Nürnberg 13:31:00
-
Castellstr., Nürnberg 13:32:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 13:33:00
-
Jägerstr., Nürnberg 13:35:00
-
Ellingstr., Nürnberg 13:36:00
-
Röthenbach, Nürnberg 13:39:00
Route:
-
Lausitzer Str., Nürnberg
-
Katzwang Hallenbad, Nürnberg 13:28:00
-
Weiherhauser Str., Nürnberg 13:29:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 13:30:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 13:31:00
-
Katzwang Süd, Nürnberg 13:32:00
-
Greuth, Nürnberg 13:34:00
-
Kornburg Mitte, Nürnberg 13:36:00
-
Kornburg Süd, Nürnberg 13:37:00
-
Kornburg Schleife, Nürnberg 13:38:00
Route:
-
Lausitzer Str., Nürnberg
-
Appelstr., Nürnberg 13:59:00
-
Kellerstr., Nürnberg 14:00:00
-
Vorjurastr., Nürnberg 14:01:00
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg 14:03:00
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 14:04:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 14:05:00
-
Koppenhof, Nürnberg 14:07:00
-
Einsteinring, Nürnberg 14:08:00
-
Königshofer Weg, Nürnberg 14:09:00
-
Mühlfeldstr., Nürnberg 14:10:00
-
Eibach Mitte, Nürnberg 14:11:00
-
Castellstr., Nürnberg 14:12:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 14:13:00
-
Jägerstr., Nürnberg 14:15:00
-
Ellingstr., Nürnberg 14:16:00
-
Röthenbach, Nürnberg 14:19:00
Route:
-
Lausitzer Str., Nürnberg
-
Katzwang Hallenbad, Nürnberg 14:08:00
-
Weiherhauser Str., Nürnberg 14:09:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 14:10:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 14:11:00
-
Katzwang Süd, Nürnberg 14:12:00
-
Greuth, Nürnberg 14:14:00
-
Kornburg Mitte, Nürnberg 14:16:00
-
Kornburg Süd, Nürnberg 14:17:00
-
Kornburg Schleife, Nürnberg 14:18:00