Haltestelle Kellerstr. in Nürnberg
Katzwanger Hauptstrasse 143,
90453Nürnberg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Reichelsdorfer Keller
-
Katzwang 11:55:00
-
Schwabach-Limbach 11:58:00
-
Schwabach 12:00:00
-
Rednitzhembach 12:03:00
-
Büchenbach 12:07:00
-
Roth 12:10:00
Route:
-
Kellerstr., Nürnberg
-
Vorjurastr., Nürnberg 12:01:00
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg 12:03:00
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 12:04:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 12:05:00
-
Koppenhof, Nürnberg 12:07:00
-
Einsteinring, Nürnberg 12:08:00
-
Königshofer Weg, Nürnberg 12:09:00
-
Mühlfeldstr., Nürnberg 12:10:00
-
Eibach Mitte, Nürnberg 12:11:00
-
Castellstr., Nürnberg 12:12:00
-
Schußleitenweg, Nürnberg 12:13:00
-
Jägerstr., Nürnberg 12:15:00
-
Ellingstr., Nürnberg 12:16:00
-
Röthenbach, Nürnberg 12:19:00
Route:
-
Kellerstr., Nürnberg
-
Appelstr., Nürnberg 12:06:00
-
Lausitzer Str., Nürnberg 12:07:00
-
Katzwang Hallenbad, Nürnberg 12:08:00
-
Weiherhauser Str., Nürnberg 12:09:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:10:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:11:00
-
Katzwang Süd, Nürnberg 12:12:00
-
Greuth, Nürnberg 12:14:00
-
Kornburg Mitte, Nürnberg 12:16:00
-
Kornburg Süd, Nürnberg 12:17:00
-
Kornburg Schleife, Nürnberg 12:18:00
Route:
-
Reichelsdorfer Keller
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:08:00
-
Nürnberg-Eibach 12:10:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:15:00
-
Nürnberg Hbf 12:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:22:00
-
Nürnberg Ostring 12:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:30:00
-
Schwaig 12:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 12:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 12:39:00
-
Lauf West 12:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 12:43:00
-
Ottensoos 12:47:00
-
Henfenfeld 12:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 12:53:00
Route:
-
Reichelsdorfer Keller
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:28:00
-
Nürnberg-Eibach 12:30:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:35:00
-
Nürnberg Hbf 12:38:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:44:00
-
Nürnberg Ostring 12:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:52:00
-
Schwaig 12:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 12:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 13:01:00
-
Lauf West 13:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 13:05:00
-
Ottensoos 13:09:00
-
Henfenfeld 13:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 13:15:00
-
Happurg 13:18:00
-
Pommelsbrunn 13:21:00
-
Hartmannshof 13:25:00
Route:
-
Reichelsdorfer Keller
-
Katzwang 12:35:00
-
Schwabach-Limbach 12:38:00
-
Schwabach 12:40:00
-
Rednitzhembach 12:43:00
-
Büchenbach 12:47:00
-
Roth 12:50:00