Bahnhof in Nürnberg
Wolkersdorfer Strasse 121,
90455Nürnberg
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Katzwang
-
Schwabach-Limbach 11:58:00
-
Schwabach 12:00:00
-
Rednitzhembach 12:03:00
-
Büchenbach 12:07:00
-
Roth 12:10:00
Route:
-
Katzwang Bahnhof, Nürnberg
-
Katzwang Sportplatz, Nürnberg 12:01:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:04:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:05:00
-
Katzwang Süd Wende, Nürnberg 12:06:00
-
Strawinskystr., Nürnberg 12:13:00
-
Hugo-Wolf-Str., Nürnberg 12:14:00
-
Katzwang Mitte, Nürnberg 12:16:00
-
Katzwang Sportplatz, Nürnberg 12:19:00
-
Katzwang Bahnhof, Nürnberg 12:20:00
-
Wolkersdorf/Schwabac Volckamerstr., Schwabach 12:22:00
-
Wolkersdorf/Schwabac Hopfenstraße, Schwabach 12:23:00
-
Wolkersdorf Dietersdorfer Straße, Schwabach 12:24:00
-
Wolkersdorf Hallerstraße, Schwabach 12:25:00
-
Wolkersdorf Abzw. Baimbach, Schwabach 12:26:00
-
Dietersdorf Heroldsberg, Schwabach 12:27:00
-
Dietersdorf/Schwabac Rosa-Mihalka-Platz, Schwabach 12:28:00
-
Dietersdorf/Schwabac Krottenbacher Straße, Schwaba 12:29:00
-
Krottenbach Mitte, Nürnberg 12:31:00
-
Drahtzieherstr., Nürnberg 12:33:00
-
Mühlhof, Nürnberg 12:34:00
-
Reichelsdorf Süd, Nürnberg 12:35:00
-
Furtenbachstr., Nürnberg 12:36:00
-
Solnhofener Str., Nürnberg 12:38:00
-
Waldstromerstr., Nürnberg 12:39:00
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 12:39:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 12:40:00
-
Koppenhof Wende, Nürnberg 12:42:00
-
Koppenhof, Nürnberg 12:48:00
-
Lohhof, Nürnberg 12:49:00
-
Krottenbach Nord, Nürnberg 12:50:00
-
Krottenbach Mitte, Nürnberg 12:51:00
-
Drahtzieherstr., Nürnberg 12:53:00
-
Mühlhof, Nürnberg 12:54:00
-
Reichelsdorf Süd, Nürnberg 12:55:00
-
Furtenbachstr., Nürnberg 12:56:00
-
Solnhofener Str., Nürnberg 12:58:00
-
Waldstromerstr., Nürnberg 12:59:00
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg 13:00:00
Route:
-
Katzwang
-
Reichelsdorfer Keller 12:05:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:08:00
-
Nürnberg-Eibach 12:10:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:13:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:15:00
-
Nürnberg Hbf 12:18:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:22:00
-
Nürnberg Ostring 12:25:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:27:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:29:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:30:00
-
Schwaig 12:33:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:35:00
-
Röthenbach-Steinberg 12:37:00
-
Röthenbach-Seespitze 12:39:00
-
Lauf West 12:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 12:43:00
-
Ottensoos 12:47:00
-
Henfenfeld 12:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 12:53:00
Route:
-
Katzwang
-
Schwabach-Limbach 12:18:00
-
Schwabach 12:20:00
Route:
-
Katzwang Bahnhof, Nürnberg
-
Wolkersdorf/Schwabac Volckamerstr., Schwabach 12:22:00
-
Wolkersdorf/Schwabac Hopfenstraße, Schwabach 12:23:00
-
Wolkersdorf Dietersdorfer Straße, Schwabach 12:24:00
-
Wolkersdorf Hallerstraße, Schwabach 12:25:00
-
Wolkersdorf Abzw. Baimbach, Schwabach 12:26:00
-
Dietersdorf Heroldsberg, Schwabach 12:27:00
-
Dietersdorf/Schwabac Rosa-Mihalka-Platz, Schwabach 12:28:00
-
Dietersdorf/Schwabac Krottenbacher Straße, Schwaba 12:29:00
-
Krottenbach Mitte, Nürnberg 12:31:00
-
Drahtzieherstr., Nürnberg 12:33:00
-
Mühlhof, Nürnberg 12:34:00
-
Reichelsdorf Süd, Nürnberg 12:35:00
-
Furtenbachstr., Nürnberg 12:36:00
-
Solnhofener Str., Nürnberg 12:38:00
-
Waldstromerstr., Nürnberg 12:39:00
-
Eichstätter Platz, Nürnberg 12:39:00
-
Altmühlweg, Nürnberg 12:40:00
-
Koppenhof Wende, Nürnberg 12:42:00
-
Koppenhof, Nürnberg 12:48:00
-
Lohhof, Nürnberg 12:49:00
-
Krottenbach Nord, Nürnberg 12:50:00
-
Krottenbach Mitte, Nürnberg 12:51:00
-
Drahtzieherstr., Nürnberg 12:53:00
-
Mühlhof, Nürnberg 12:54:00
-
Reichelsdorf Süd, Nürnberg 12:55:00
-
Furtenbachstr., Nürnberg 12:56:00
-
Solnhofener Str., Nürnberg 12:58:00
-
Waldstromerstr., Nürnberg 12:59:00
-
Reichelsdorf Bahnhof, Nürnberg 13:00:00
Route:
-
Katzwang
-
Reichelsdorfer Keller 12:25:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:28:00
-
Nürnberg-Eibach 12:30:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:33:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:35:00
-
Nürnberg Hbf 12:38:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:44:00
-
Nürnberg Ostring 12:47:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:49:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:51:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:52:00
-
Schwaig 12:55:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 12:59:00
-
Röthenbach-Seespitze 13:01:00
-
Lauf West 13:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 13:05:00
-
Ottensoos 13:09:00
-
Henfenfeld 13:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 13:15:00
-
Happurg 13:18:00
-
Pommelsbrunn 13:21:00
-
Hartmannshof 13:25:00