Haltestelle Wesseling Mitte in Wesseling
Westring 22,
50389Wesseling
The next departure is direction Bad Godesberg Stadthalle, Bonn.
Route:
-
Wesseling (Stadtbahn)
-
Wesseling Süd 06:21:00
-
Urfeld, Wesseling 06:22:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 06:24:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 06:26:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 06:28:00
-
Buschdorf, Bonn 06:30:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 06:31:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 06:33:00
-
Propsthof Nord, Bonn 06:35:00
-
Bonn West 06:36:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 06:38:00
-
Bonn Universität/Markt 06:40:00
-
Bonn Juridicum 06:41:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 06:42:00
-
Bonn Museum Koenig 06:43:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 06:45:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 06:46:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 06:47:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 06:48:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 06:50:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 06:52:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 06:53:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 06:54:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 06:56:00
Route:
-
Wesseling (Stadtbahn)
-
Wesseling Nord 06:35:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 06:37:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 06:40:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 06:42:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 06:43:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 06:44:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 06:46:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 06:48:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 06:49:00
-
Ubierring, Köln 06:51:00
-
Chlodwigplatz, Köln 06:53:00
-
Ulrepforte, Köln 06:55:00
-
Eifelstr., Köln 06:57:00
-
Barbarossaplatz, Köln 07:00:00
-
Poststr., Köln 07:02:00
-
Neumarkt, Köln 07:03:00
-
Appellhofplatz, Köln 07:05:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 07:06:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 07:07:00
-
Ebertplatz, Köln 07:09:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 07:10:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 07:13:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 07:15:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 07:16:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 07:18:00
Route:
-
Wesseling (Stadtbahn)
-
Wesseling Nord 06:40:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 06:42:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 06:45:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 06:47:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 06:48:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 06:49:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 06:51:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 06:53:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 06:54:00
-
Ubierring, Köln 06:56:00
-
Chlodwigplatz, Köln 06:58:00
-
Ulrepforte, Köln 07:00:00
-
Eifelstr., Köln 07:02:00
-
Barbarossaplatz, Köln 07:05:00
-
Poststr., Köln 07:08:00
-
Neumarkt, Köln 07:09:00
-
Appellhofplatz, Köln 07:13:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 07:14:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 07:15:00
-
Ebertplatz, Köln 07:17:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 07:18:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 07:21:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 07:23:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 07:24:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 07:26:00
Route:
-
Wesseling (Stadtbahn)
-
Wesseling Süd 06:51:00
-
Urfeld, Wesseling 06:52:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 06:54:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 06:56:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 06:58:00
-
Buschdorf, Bonn 07:00:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 07:01:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 07:03:00
-
Propsthof Nord, Bonn 07:05:00
-
Bonn West 07:06:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 07:08:00
-
Bonn Universität/Markt 07:10:00
-
Bonn Juridicum 07:11:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 07:12:00
-
Bonn Museum Koenig 07:13:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 07:15:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 07:16:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 07:17:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 07:18:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 07:20:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 07:22:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 07:23:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 07:24:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 07:26:00
Route:
-
Wesseling (Stadtbahn)
-
Wesseling Nord 07:10:00
-
Godorf Bahnhof, Köln 07:12:00
-
Sürth Bahnhof, Köln 07:15:00
-
Rodenkirchen Michaelshoven, Köln 07:17:00
-
Rodenkirchen Siegstr., Köln 07:18:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 07:19:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 07:21:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 07:23:00
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 07:24:00
-
Ubierring, Köln 07:26:00
-
Chlodwigplatz, Köln 07:28:00
-
Ulrepforte, Köln 07:30:00
-
Eifelstr., Köln 07:32:00
-
Barbarossaplatz, Köln 07:35:00
-
Poststr., Köln 07:38:00
-
Neumarkt, Köln 07:39:00
-
Appellhofplatz, Köln 07:43:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 07:44:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 07:45:00
-
Ebertplatz, Köln 07:47:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 07:48:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 07:51:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 07:53:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 07:54:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 07:56:00
Route:
-
Wesseling (Stadtbahn)
-
Wesseling Süd 07:21:00
-
Urfeld, Wesseling 07:22:00
-
Widdig, Bornheim (Rheinland) 07:24:00
-
Uedorf, Bornheim (Rheinland) 07:26:00
-
Hersel, Bornheim (Rheinland) 07:28:00
-
Buschdorf, Bonn 07:30:00
-
Tannenbusch Mitte, Bonn 07:31:00
-
Tannenbusch Süd, Bonn 07:33:00
-
Propsthof Nord, Bonn 07:35:00
-
Bonn West 07:36:00
-
Hauptbahnhof, Bonn 07:38:00
-
Bonn Universität/Markt 07:40:00
-
Bonn Juridicum 07:41:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 07:42:00
-
Bonn Museum Koenig 07:43:00
-
Gronau Heussallee/Museumsmeile, Bonn 07:45:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 07:46:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 07:47:00
-
Bonn Max-Löbner-Str./Friesdorf 07:48:00
-
Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn 07:50:00
-
Bonn-Plittersdorf, Wurzerstr. 07:52:00
-
Bad Godesberg Plittersdorfer Str., Bonn 07:53:00
-
Bad Godesberg Bahnhof, Bonn 07:54:00
-
Bad Godesberg Stadthalle, Bonn 07:56:00