Haltestelle Steinmetz in Tegernsee
Steinmetzplatz 1,
83684Tegernsee
The next departure is direction Bahnhof, Tegernsee.
Route:
-
Steinmetz, Tegernsee
-
Bahnhof, Tegernsee 16:14:00
Route:
-
Steinmetz, Tegernsee
-
Bahnhof, Tegernsee 16:16:00
Route:
-
Steinmetz, Tegernsee
-
Gymnasium, Tegernsee 16:15:00
-
Leeberg, Tegernsee 16:16:00
-
Eybhof, Tegernsee 16:17:00
-
Schwaighof, Tegernsee 16:18:00
-
Seeforum, Rottach-Egern 16:19:00
-
Post, Rottach-Egern 16:22:00
-
Kißlingerstraße, Rottach-Egern 16:24:00
-
Weißachbrücke, Rottach-Egern 16:27:00
-
Weißach Bachmair Arena, Kreuth 16:28:00
-
Weißach Riedsäge, Kreuth 16:29:00
-
Ringsee, Kreuth 16:30:00
-
Söllbach, Bad Wiessee 16:32:00
-
Krinner Hof, Bad Wiessee 16:33:00
-
Abwinkl, Bad Wiessee 16:34:00
-
Hotel Bussi Baby, Bad Wiessee 16:36:00
-
Lindenplatz, Bad Wiessee 16:38:00
-
Kogelkopfstraße, Bad Wiessee 16:40:00
-
Adrian-Stoop-Str., Bad Wiessee 16:42:00
-
Jodbad, Bad Wiessee 16:43:00
-
Breitenbach, Bad Wiessee 16:45:00
-
Auerstraße, Bad Wiessee 16:46:00
-
Spielbank, Bad Wiessee 16:47:00
-
Holz Bayersäge, Bad Wiessee 16:49:00
-
Kaltenbrunn, Gmund a. Tegernsee 16:51:00
-
Parksiedlung, Gmund a. Tegernsee 16:52:00
-
Bahnhof, Gmund a. Tegernsee 16:56:00
-
Tölzer Berg, Gmund a. Tegernsee 17:05:00
-
Finsterwald Ort, Gmund a. Tegernsee 17:07:00
-
Georgenried, Waakirchen 17:09:00
-
Hauserdörfl, Waakirchen 17:11:00
-
Hauserdörfl Mariensteinerweg, Waakirchen 17:12:00
-
Marienstein, Waakirchen 17:14:00
-
Hauserdörfl Mariensteinerweg, Waakirchen 17:16:00
-
Rathaus, Waakirchen 17:18:00
-
Apotheke, Waakirchen 17:20:00
-
Schopfloch, Waakirchen 17:22:00
-
Ortsmitte, Reichersbeuern 17:24:00
-
Schloß, Reichersbeuern 17:25:00
-
Kirche, Greiling 17:27:00
-
Siedlung, Greiling 17:28:00
-
Maxlweiher, Bad Tölz 17:34:00
-
Bahnhof, Bad Tölz 17:38:00
-
Brauerei, Bad Tölz 17:39:00
-
Maierbräugasteig, Bad Tölz 17:41:00
-
ZOB, Bad Tölz 17:45:00
Route:
-
Steinmetz, Tegernsee
-
Gymnasium, Tegernsee 16:20:00
-
Leeberg, Tegernsee 16:21:00
-
Eybhof, Tegernsee 16:22:00
-
Schwaighof, Tegernsee 16:23:00
-
Seeforum, Rottach-Egern 16:24:00
-
Post, Rottach-Egern 16:27:00
-
Kißlingerstraße, Rottach-Egern 16:29:00
-
Weißachbrücke, Rottach-Egern 16:32:00
-
Reitrain, Kreuth 16:33:00
-
Trinis, Kreuth 16:35:00
-
Trinis Trinisstraße, Rottach-Egern 16:36:00
-
Wallberg Wallbergbahn, Rottach-Egern 16:37:00
-
Oberhof Naturkäserei, Kreuth 16:41:00
-
Enterbach, Kreuth 16:42:00
-
Schärfen, Kreuth 16:43:00
-
Scharling Hirschbergweg, Kreuth 16:44:00
-
Scharling Grundnerweg, Kreuth 16:45:00
-
Brunnbichl, Kreuth 16:46:00
-
Rathaus, Kreuth 16:47:00
-
Riedlerbrücke, Kreuth 16:48:00
-
Enterfels, Kreuth 16:49:00
-
Raineralm, Kreuth 16:50:00
-
Wildbad, Kreuth 16:52:00
Route:
-
Steinmetz, Tegernsee
-
Bahnhof, Tegernsee 16:37:00
Route:
-
Steinmetz, Tegernsee
-
Bahnhof, Tegernsee 16:44:00