Haltestelle Stegbach/Stegmühle in Schorndorf (Landkreis Cham)
CHA11 ,
93489Schorndorf (Landkreis Cham)
The next departure is direction Kagerhof, Roding.
Route:
-
Stegbach/Stegmühle, Schorndorf (Oberpfalz)
-
Schorndorfsgrub, Schorndorf (Oberpfalz) 11:57:00
-
Schule, Schorndorf (Oberpfalz) 11:57:00
-
Kirche, Schorndorf (Oberpfalz) 11:57:00
-
Siedlung, Schorndorf (Oberpfalz) 11:57:00
-
Schorndorfsried, Schorndorf (Oberpfalz) 11:57:00
-
Biendlseigen, Schorndorf (Oberpfalz) 11:57:00
-
Nanzing, Schorndorf (Oberpfalz) 12:02:00
-
Abzw. Hötzing, Schorndorf (Oberpfalz) 12:02:00
-
Haid a. Bühl, Schorndorf (Oberpfalz) 12:02:00
-
Kernmühle, Schorndorf (Oberpfalz) 12:02:00
-
Obertraubenbach Siedlung, Schorndorf (Oberpfalz) 12:02:00
-
Obertraubenbach, Schorndorf (Oberpfalz) 12:02:00
-
Kagerhof, Roding 12:02:00
Route:
-
Stegmühle, Schorndorf (Oberpfalz)
-
Stegbach, Schorndorf (Oberpfalz) 13:40:00
-
Neuhaus, Schorndorf (Oberpfalz) 13:43:00
-
Traitsching-Berghof, Schorndorf (Oberpfalz) 13:46:00
-
Berghof-Wieden, Traitsching 13:47:00
-
Untergoßzell, Traitsching 13:49:00
-
Höhhof, Traitsching 13:50:00
-
Atzenzell Ortsmitte, Traitsching 13:52:00
-
Atzenzell Abzw., Traitsching 13:54:00
-
Sattelbogen, Traitsching 13:56:00
-
Obergoßzell, Traitsching 14:00:00
-
Obergoßzell Abzw. Fundbergstraße, Traitsching 14:02:00
-
Dinzling, Traitsching 14:04:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 14:14:00
-
Janahof Siemens, Cham 14:15:00
-
Floßhafen, Cham 14:17:00
-
Bahnhof, Cham 14:20:00
Route:
-
Stegbach, Schorndorf (Oberpfalz)
-
Neuhaus, Schorndorf (Oberpfalz) 13:43:00
-
Traitsching-Berghof, Schorndorf (Oberpfalz) 13:46:00
-
Berghof-Wieden, Traitsching 13:47:00
-
Untergoßzell, Traitsching 13:49:00
-
Höhhof, Traitsching 13:50:00
-
Atzenzell Ortsmitte, Traitsching 13:52:00
-
Atzenzell Abzw., Traitsching 13:54:00
-
Sattelbogen, Traitsching 13:56:00
-
Obergoßzell, Traitsching 14:00:00
-
Obergoßzell Abzw. Fundbergstraße, Traitsching 14:02:00
-
Dinzling, Traitsching 14:04:00
-
Abzw. Altenmarkt, Cham 14:14:00
-
Janahof Siemens, Cham 14:15:00
-
Floßhafen, Cham 14:17:00
-
Bahnhof, Cham 14:20:00
Route:
-
Stegbach/Stegmühle, Schorndorf (Oberpfalz)
-
Litzling, Schorndorf (Oberpfalz) 15:25:00
-
Obertrübenbach, Roding 15:25:00
-
Oberprombach, Roding 15:25:00
-
Brunnhof, Roding 15:25:00
-
Haidhof, Roding 15:25:00
-
Triftersberg, Roding 15:25:00
-
Eidenthal, Roding 15:30:00
-
Marbelshof, Roding 15:30:00
-
Abzw. Unterprombach, Roding 15:30:00
-
Wanning, Roding 15:30:00
-
Dachshof, Roding 15:30:00
-
Untertrübenbach, Roding 15:30:00
-
Thannhof, Roding 15:30:00
-
Ziegelhütte, Roding 15:30:00
-
Krankenhaus, Roding 15:35:00
-
Busbahnhof Schorndorferstr., Roding 15:35:00
-
Sparkasse, Roding 15:35:00
-
Mitterdorf Sparkasse, Roding 15:35:00
-
Bahnhof, Roding 15:35:00
Route:
-
Stegbach/Stegmühle, Schorndorf (Oberpfalz)
-
Litzling, Schorndorf (Oberpfalz) 17:20:00
-
Obertrübenbach, Roding 17:20:00
-
Oberprombach, Roding 17:20:00
-
Brunnhof, Roding 17:20:00
-
Haidhof, Roding 17:20:00
-
Triftersberg, Roding 17:20:00
-
Eidenthal, Roding 17:25:00
-
Marbelshof, Roding 17:25:00
-
Abzw. Unterprombach, Roding 17:25:00
-
Wanning, Roding 17:25:00
-
Dachshof, Roding 17:25:00
-
Untertrübenbach, Roding 17:25:00
-
Thannhof, Roding 17:25:00
-
Ziegelhütte, Roding 17:25:00
-
Krankenhaus, Roding 17:30:00
-
Busbahnhof Schorndorferstr., Roding 17:30:00
-
Sparkasse, Roding 17:30:00
-
Mitterdorf Sparkasse, Roding 17:30:00
-
Bahnhof, Roding 17:30:00
-
Strahlfeld Sportheim, Roding 17:40:00
-
Langwald, Pösing 17:40:00
-
Oberkreith, Roding 17:40:00
-
Friedersried, Stamsried 17:42:00
-
Schnepfenried, Stamsried 17:45:00
-
Hindelmühle, Stamsried 17:45:00
-
Maierhöfen, Stamsried 17:45:00
-
Asbach, Stamsried 17:45:00
-
Bibershof, Stamsried 17:45:00
-
Saalhof, Stamsried 17:45:00
-
Fronau Stützenfleck, Roding 17:50:00
-
Fronau Abzw. Draxlberg, Roding 17:50:00
-
Fronau Abzw. Heidweiherhöf, Roding 17:50:00
-
Fronau Ost, Roding 17:50:00
-
Fronau Ortsmitte, Roding 17:50:00
-
Fronau Seigen, Roding 17:50:00
-
Fronau Abzw. Fronauermühle, Roding 17:50:00
-
Neubäuermühl, Roding 17:55:00
-
Neubäu Wasserwerk, Roding 17:55:00
-
Neubäu a.S. Schwärzenbergstr., Roding 17:55:00
-
Neubäu Kirche, Roding 17:55:00
-
Kohlschlag, Roding 17:55:00
Route:
-
Stegbach/Stegmühle, Schorndorf (Oberpfalz)
-
Schorndorfsgrub, Schorndorf (Oberpfalz) 17:56:00
-
Kirche, Schorndorf (Oberpfalz) 17:56:00
-
Siedlung, Schorndorf (Oberpfalz) 17:56:00
-
Schorndorfsried, Schorndorf (Oberpfalz) 17:56:00
-
Biendlseigen, Schorndorf (Oberpfalz) 17:56:00
-
Nanzing, Schorndorf (Oberpfalz) 18:01:00
-
Abzw. Hötzing, Schorndorf (Oberpfalz) 18:01:00
-
Haid a. Bühl, Schorndorf (Oberpfalz) 18:01:00
-
Kernmühle, Schorndorf (Oberpfalz) 18:01:00
-
Obertraubenbach Siedlung, Schorndorf (Oberpfalz) 18:01:00
-
Obertraubenbach, Schorndorf (Oberpfalz) 18:01:00
-
Kagerhof, Roding 18:01:00