Haltestelle Agelsberg Angerstraße in Reichertshofen
Angerstraße 1,
85084Reichertshofen
The next departure is direction Z O B Bussteig 12, Ingolstadt.
Route:
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen
-
Wackerstraße, Reichertshofen 11:17:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 11:19:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 11:20:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 11:21:00
-
Stockau, Reichertshofen 11:22:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 11:25:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 11:27:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 11:28:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 11:31:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 11:33:00
-
Arentinstraße, Karlskron 11:35:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 11:38:00
-
Oberstimm B13, Manching 11:39:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 11:41:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 11:43:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 11:45:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 11:46:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 11:47:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 11:49:00
-
St. Anton, Ingolstadt 11:50:00
-
St. Markus, Ingolstadt 11:51:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:52:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:54:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 11:55:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:56:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:57:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 12:00:00
Route:
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 11:59:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 12:00:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 12:03:00
Route:
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen
-
Wackerstraße, Reichertshofen 12:17:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 12:19:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 12:20:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 12:21:00
-
Stockau, Reichertshofen 12:22:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 12:25:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 12:27:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 12:28:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 12:31:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 12:33:00
-
Arentinstraße, Karlskron 12:35:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 12:38:00
-
Oberstimm B13, Manching 12:39:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 12:41:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 12:43:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 12:45:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 12:46:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:47:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 12:49:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:50:00
-
St. Markus, Ingolstadt 12:51:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 12:52:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:54:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 12:55:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 12:56:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:57:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 13:00:00
Route:
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 12:59:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 13:00:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 13:03:00
Route:
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen
-
Wackerstraße, Reichertshofen 13:30:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 13:32:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 13:33:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 13:34:00
-
Stockau, Reichertshofen 13:35:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 13:38:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 13:40:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 13:41:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 13:44:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 13:46:00
-
Arentinstraße, Karlskron 13:48:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 13:51:00
-
Oberstimm B13, Manching 13:52:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 13:54:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 13:56:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 13:58:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 13:59:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 14:00:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 14:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 14:03:00
-
St. Markus, Ingolstadt 14:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:07:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 14:08:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 14:09:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:10:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 14:13:00
Route:
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 14:03:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 14:05:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 14:07:00