Haltestelle Badstr. in Prittriching
Badstrasse 13,
86931Prittriching
The next departure is direction Wendelsberg, Egling a.d. Paar.
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 21:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 21:24:00
-
Rathaus, Prittriching 21:24:00
-
Prittriching Nord 21:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 21:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 21:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 21:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 21:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 21:28:00
-
Rathaus, Prittriching 21:28:00
-
Prittriching Nord 21:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 21:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 21:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 21:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 21:30:00
-
Rathaus, Scheuring 21:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 21:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 21:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 21:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 21:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 21:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 21:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 21:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 21:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 21:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 21:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 21:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 21:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 21:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 21:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 22:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 22:24:00
-
Rathaus, Prittriching 22:24:00
-
Prittriching Nord 22:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 22:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 22:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 22:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 22:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 22:28:00
-
Rathaus, Prittriching 22:28:00
-
Prittriching Nord 22:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 22:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 22:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 22:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 22:30:00
-
Rathaus, Scheuring 22:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 22:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 22:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 22:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 22:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 22:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 22:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 22:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 22:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 22:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 22:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 22:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 22:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 22:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 22:51:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 23:24:00
-
Hauptstr., Prittriching 23:24:00
-
Rathaus, Prittriching 23:24:00
-
Prittriching Nord 23:24:00
-
Pfarrkirche, Egling a.d. Paar 23:26:00
-
Römerstr., Egling a.d. Paar 23:26:00
-
Wendelsberg, Egling a.d. Paar 23:26:00
Route:
-
Badstr., Prittriching
-
Feicht, Prittriching 23:28:00
-
Hauptstr., Prittriching 23:28:00
-
Rathaus, Prittriching 23:28:00
-
Prittriching Nord 23:28:00
-
Winkl Dorfstraße, Prittriching 23:29:00
-
Fa. Gerstmaier, Scheuring 23:30:00
-
Scheuring Nord Hauptstr. 23:30:00
-
Scheuring Nord Jägerstraße 23:30:00
-
Rathaus, Scheuring 23:30:00
-
Beuerbach Wartehaus, Weil (Landsberg a. Lech) 23:32:00
-
Pestenacker Ort, Weil (Landsberg a. Lech) 23:34:00
-
Pestenacker Steinplatt, Weil (Landsberg a. Lech) 23:34:00
-
Neuweil, Weil (Landsberg a. Lech) 23:37:00
-
Petzenhausen Ortsmitte, Weil (Landsberg a. Lech) 23:39:00
-
Geretshausen Schwabhauser Straße, Weil (Landsberg 23:40:00
-
Weil (Landsberg a. Lech) Ost 23:42:00
-
Alte Schule, Weil (Landsberg a. Lech) 23:42:00
-
Raiffeisenbank, Weil (Landsberg a. Lech) 23:42:00
-
Epfenhausen, Penzing 23:44:00
-
Untermühlhausen, Penzing 23:45:00
-
Adlerstraße, Landsberg a. Lech 23:49:00
-
Bayertor, Landsberg a. Lech 23:50:00
-
Hauptplatz, Landsberg a. Lech 23:51:00