Haltestelle Langholt Folkers in Ostrhauderfehn
Langholter Strasse 3,
26842Ostrhauderfehn
The next departure is direction Burlage Schule.
Route:
-
Langholt Langholter Straße, Ostrhauderfehn
-
Langholt Dorf-/Freitagsstraße Nord, Ostrhauderfehn 19:14:00
-
Langholt Kirchstraße/Grundschule, Rhauderfehn 19:16:00
-
Westrhauderfehn Heubrücke, Rhauderfehn 19:18:00
-
Burlage Landesstraße 4, Rhauderfehn 19:19:00
-
Burlage Landesstraße/Heideweg, Rhauderfehn 19:20:00
-
Burlage Freitagstraße Süd/Landesstraße, Rhauderfeh 19:21:00
-
Burlage Landesstraße/Gronewoldstraße, Rhauderfehn 19:22:00
-
Burlage Landesstraße/Am Heidacker, Rhauderfehn 19:23:00
-
Burlage Schule, Rhauderfehn 19:24:00
Route:
-
Langholt Langholter Straße, Ostrhauderfehn
-
Wilken, Ostrhauderfehn 19:42:00
-
Kirchstraße 212/213, Ostrhauderfehn 19:44:00
-
Middendorfstraße, Ostrhauderfehn 19:45:00
-
Kirchstraße/Gartenstraße, Ostrhauderfehn 19:46:00
-
Kirche, Ostrhauderfehn 19:47:00
-
Nordstraße/Hauptstraße, Ostrhauderfehn 19:48:00
-
Holterfehn Nordstraße/Theodor-Storm-Straße, Ostrha 19:49:00
-
Holterfehn Mittelweg, Ostrhauderfehn 19:50:00
-
Holterfehn Nordstraße/Kapellenstraße, Ostrhauderfe 19:51:00
-
Holterfehn Nord-/Holterfehnder Straße (Süd), Ostrh 19:52:00
-
Holterfehn Ewen, Ostrhauderfehn 19:53:00
-
Holterfehn Holterfehner Straße/Holterbrücke, Ostrh 19:54:00
-
Holte Kolonistenweg/Wendeplatz, Rhauderfehn 19:55:00
-
Holte Holter Landstraße 32/39, Rhauderfehn 19:56:00
-
Holte, Rhauderfehn 19:57:00
-
Marienheil, Rhauderfehn 19:59:00
-
Collinghorst Backemoorer Straße 6, Rhauderfehn 20:01:00
-
Collinghorst Backemoorerstraße/Fockpoolstraße, Rha 20:02:00
-
Collinghorst K20/Mühlenweg, Rhauderfehn 20:03:00
-
Schatteburg Backemoorer-/Schatteburger Straße, Rha 20:04:00
-
Backemoor Backemoorer Straße/Groot Karkweg, Rhaude 20:05:00
-
Backemoorer Straße/Leikamp, Rhauderfehn 20:06:00
-
Breinermoor Breinermoorer Straße/Achterstadt, West 20:08:00
-
Nettelburg B70/Esklum, Westoverledingen 20:11:00
-
Nettelburg B70/Leda Brücke, Leer (Ostfriesland) 20:13:00
-
ZOB, Leer (Ostfriesland) 20:23:00
Route:
-
Langholt Langholter Straße, Ostrhauderfehn
-
Wilken, Ostrhauderfehn 05:52:00
-
Kirchstraße 212/213, Ostrhauderfehn 05:54:00
-
Middendorfstraße, Ostrhauderfehn 05:55:00
-
Kirchstraße/Gartenstraße, Ostrhauderfehn 05:56:00
-
Kirche, Ostrhauderfehn 05:57:00
-
Nordstraße/Hauptstraße, Ostrhauderfehn 05:58:00
-
Holterfehn Nordstraße/Theodor-Storm-Straße, Ostrha 05:59:00
-
Holterfehn Mittelweg, Ostrhauderfehn 06:00:00
-
Holterfehn Nordstraße/Kapellenstraße, Ostrhauderfe 06:01:00
-
Holterfehn Nord-/Holterfehnder Straße (Süd), Ostrh 06:02:00
-
Holterfehn Ewen, Ostrhauderfehn 06:03:00
-
Holterfehn Holterfehner Straße/Holterbrücke, Ostrh 06:04:00
-
Holte Kolonistenweg/Wendeplatz, Rhauderfehn 06:05:00
-
Holte Holter Landstraße 32/39, Rhauderfehn 06:06:00
-
Holte, Rhauderfehn 06:07:00
-
Marienheil, Rhauderfehn 06:09:00
-
Collinghorst Backemoorer Straße 6, Rhauderfehn 06:11:00
-
Collinghorst Backemoorerstraße/Fockpoolstraße, Rha 06:12:00
-
Collinghorst K20/Mühlenweg, Rhauderfehn 06:13:00
-
Schatteburg Backemoorer-/Schatteburger Straße, Rha 06:14:00
-
Backemoor Backemoorer Straße/Groot Karkweg, Rhaude 06:15:00
-
Backemoorer Straße/Leikamp, Rhauderfehn 06:16:00
-
Breinermoor Breinermoorer Straße/Achterstadt, West 06:18:00
-
Nettelburg B70/Esklum, Westoverledingen 06:21:00
-
Nettelburg B70/Leda Brücke, Leer (Ostfriesland) 06:23:00
-
ZOB, Leer (Ostfriesland) 06:30:00
Route:
-
Langholt Langholter Straße, Ostrhauderfehn
-
Wilken, Ostrhauderfehn 06:34:00
-
Kirchstraße 212/213, Ostrhauderfehn 06:36:00
-
Middendorfstraße, Ostrhauderfehn 06:37:00
-
Kirchstraße/Gartenstraße, Ostrhauderfehn 06:38:00
-
Kirche, Ostrhauderfehn 06:39:00
-
Nordstraße/Hauptstraße, Ostrhauderfehn 06:41:00
-
Holterfehn Nordstraße/Theodor-Storm-Straße, Ostrha 06:42:00
-
Holterfehn Mittelweg, Ostrhauderfehn 06:43:00
-
Holterfehn Nordstraße/Kapellenstraße, Ostrhauderfe 06:44:00
-
Holterfehn Nord-/Holterfehnder Straße (Süd), Ostrh 06:45:00
-
Holterfehn Ewen, Ostrhauderfehn 06:46:00
-
Holterfehn Holterfehner Straße/Holterbrücke, Ostrh 06:47:00
-
Holte Kolonistenweg/Wendeplatz, Rhauderfehn 06:48:00
-
Nettelburg B70/Esklum, Westoverledingen 07:09:00
-
Nettelburg B70/Leda Brücke, Leer (Ostfriesland) 07:10:00
-
Papenburger Straße/Kaserne, Leer (Ostfriesland) 07:11:00
-
Papenburger Straße/Saarstraße, Leer (Ostfriesland) 07:12:00
-
Ubbo-Emmius-Straße/Pastorenkamp, Leer (Ostfrieslan 07:20:00
-
Ubbo-Emmius-Straße/Gymnasium, Leer (Ostfriesland) 07:21:00
-
Heisfelder Str./Hasenpfad, Leer (Ostfriesland) 07:22:00
-
Ostersteg, Leer (Ostfriesland) 07:24:00
-
Bürgermeister-Ehrlenholtz-Straße, Leer (Ostfriesla 07:25:00
-
ZOB, Leer (Ostfriesland) 07:27:00
Route:
-
Langholt Langholter Straße, Ostrhauderfehn
-
Langholt Dorf-/Freitagsstraße Nord, Ostrhauderfehn 06:52:00
-
Langholt Kirchstraße/Grundschule, Rhauderfehn 06:54:00
-
Westrhauderfehn Papenburger Straße/Kirchstraße, Rh 06:55:00
-
Westrhauderfehn 1. Südwieke 101/112, Rhauderfehn 07:00:00
-
Schulzentrum, Rhauderfehn 07:01:00
Route:
-
Langholt Langholter Straße, Ostrhauderfehn
-
Wilken, Ostrhauderfehn 07:15:00
-
Schifferstraße/Langholter Straße, Ostrhauderfehn 07:17:00
-
Birkenstraße/Schifferstraße, Ostrhauderfehn 07:19:00
-
Birkenstraße/1. Südwieke, Ostrhauderfehn 07:20:00
-
Kirchstraße 212/213, Ostrhauderfehn 07:22:00
-
Grundschule, Ostrhauderfehn 07:24:00
-
Middendorfstraße, Ostrhauderfehn 07:25:00
-
Kirchstraße/Gartenstraße, Ostrhauderfehn 07:26:00
-
Kirche, Ostrhauderfehn 07:27:00
-
B438/Haupt- u. Realschule, Ostrhauderfehn 07:29:00
-
B438/Kirchstraße, Ostrhauderfehn 07:32:00
-
B438/Kindergarten, Ostrhauderfehn 07:33:00
-
Langholt Kirchstraße/Grundschule, Rhauderfehn 07:43:00
-
Westrhauderfehn Papenburger Straße/Kirchstraße, Rh 07:50:00
-
Westrhauderfehn VLL-Busbahnhof, Rhauderfehn 08:00:00