Haltestelle Durmersheim Bahnhof in Durmersheim
Helmholtzstrasse ,
76448Durmersheim
The next departure is direction Achern.
Route:
-
Durmersheim
-
Bietigheim(Baden) 10:49:00
-
Ötigheim 10:52:00
-
Rastatt 10:56:00
-
Baden-Baden Haueneberstein 11:01:00
-
Baden-Baden 11:04:00
-
Sinzheim Nord 11:07:00
-
Sinzheim 11:09:00
-
Baden-Baden Rebland 11:12:00
-
Bühl(Baden) 11:17:00
-
Achern 11:25:00
Route:
-
Bahnhof, Durmersheim
-
Friedhof, Durmersheim 10:52:00
-
Südliche Hauptstraße, Durmersheim 10:53:00
-
Würmersheimer Str., Durmersheim 10:55:00
-
Würmersheim Badener Straße, Durmersheim 10:56:00
-
Würmersheim Kirche, Durmersheim 10:57:00
-
Würmersheim Auer Straße, Durmersheim 10:58:00
-
Industriegebiet, Au am Rhein 11:00:00
-
Würmersheimer Str., Au am Rhein 11:01:00
-
Ortsmitte, Au am Rhein 11:03:00
-
Elchesheimer Str., Au am Rhein 11:04:00
-
Illingen Speyerer Straße, Elchesheim-Illingen 11:07:00
-
Illingen Gemeindezentrum, Elchesheim-Illingen 11:08:00
-
Elchesheim Grüner Baum, Elchesheim-Illingen 11:10:00
-
Elchesheimer Straße, Steinmauern 11:13:00
-
Kirche, Steinmauern 11:14:00
-
Gartenstraße, Steinmauern 11:16:00
-
Baldenau, Rastatt 11:20:00
-
Zaystraße, Rastatt 11:21:00
-
Richard-Wagner-Ring, Rastatt 11:23:00
-
Bahnhof, Rastatt 11:26:00
Route:
-
Bahnhof, Durmersheim
-
Chennevieresplatz, Durmersheim 11:05:00
-
Speyerer Straße, Durmersheim 11:07:00
-
Hans-Thoma-Straße, Durmersheim 11:09:00
-
Mörsch Leisbuckel, Rheinstetten 11:12:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 11:17:00
Route:
-
Durmersheim
-
Durmersheim Nord 11:13:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 11:17:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:22:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:26:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:28:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:29:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:30:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:32:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 11:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:40:00
Route:
-
Durmersheim
-
Bietigheim(Baden) 11:28:00
-
Ötigheim 11:31:00
-
Rastatt 11:37:00
-
Rastatt Beinle 11:39:00
-
Kuppenheim 11:42:00
-
Bischweier 11:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 11:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 11:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 11:49:00
-
Gaggenau Bf 11:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 11:52:00
-
Ottenau 11:54:00
-
Hörden 11:56:00
-
Gernsbach Bf 11:58:00
-
Gernsbach Mitte 12:01:00
-
Obertsrot 12:04:00
-
Hilpertsau 12:05:00
-
Weisenbach 12:07:00
-
Au im Murgtal 12:09:00
-
Langenbrand 12:12:00
-
Gausbach 12:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 12:16:00
-
Raumünzach 12:22:00
-
Kirschbaumwasen 12:25:00
-
Schönmünzach 12:28:00
-
Schwarzenberg 12:31:00
-
Huzenbach 12:33:00
-
Röt 12:36:00
-
Heselbach 12:39:00
-
Klosterreichenbach 12:43:00
-
Baiersbronn Schule 12:46:00
-
Baiersbronn Bf 12:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 12:52:00
-
Freudenstadt Stadt 12:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 13:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 13:05:00
-
Freudenstadt Hbf 13:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 13:18:00
-
Dornstetten-Aach 13:20:00
-
Dornstetten 13:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 13:27:00
-
Bittelbronn 13:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 13:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 13:44:00
-
Eutingen Nord 13:47:00
-
Eutingen im Gäu 13:50:00
-
Ergenzingen 13:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 13:57:00
Route:
-
Durmersheim
-
Durmersheim Nord 11:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 11:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 11:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:00:00