Haltestelle Coburg Friedhof in Coburg
Hinterer Glockenberg ,
96450Coburg
The next departure is direction Neershof, Coburg.
Route:
-
Friedhof, Coburg
-
Eckardtsberg, Coburg 11:34:00
-
G.-Hirschfeld-Ring, Coburg 11:35:00
-
Röntgenweg, Coburg 11:36:00
-
Tagesklinik, Coburg 11:37:00
-
Klinikum, Coburg 11:37:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Schule, Coburg 11:39:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Mitte, Coburg 11:40:00
-
Ketschendorf Neue Heimat, Coburg 11:41:00
-
Lukaskirche, Coburg 11:42:00
-
Sauerbruchstraße, Coburg 11:43:00
-
Albrecht-Dürer-Straße, Coburg 11:44:00
-
Lucas-Cranach-Weg, Coburg 11:44:00
-
Seidmannsdorf Am Flecken, Coburg 11:45:00
-
Seidmannsdorf, Coburg 11:46:00
-
Lützelbuch Haaresgrund, Coburg 11:47:00
-
Lützelbuch, Coburg 11:48:00
-
Lützelbuch Laurentiushaus, Coburg 11:48:00
-
Rögen, Coburg 11:49:00
-
Schloss Neuhof, Coburg 11:50:00
-
Neershof, Coburg 11:52:00
Route:
-
Friedhof, Coburg
-
Obere Leopoldstraße, Coburg 11:49:00
-
Danziger Straße, Coburg 11:50:00
-
Pligramsroth Mitte, Coburg 11:51:00
-
Oberer Pilgramsroth, Coburg 11:52:00
-
Pilgramsroth, Coburg 11:54:00
Route:
-
Friedhof, Coburg
-
Contakt am Glockenberg, Coburg 12:18:00
-
Ehrenburg, Coburg 12:19:00
-
Theaterplatz, Coburg 12:20:00
-
Mohrenstraße, Coburg 12:26:00
-
Mohrenbrücke, Coburg 12:27:00
-
Bahnhof ZOB, Coburg 12:28:00
-
Callenberger Str./Fa. Gaudlitz, Coburg 12:31:00
-
Fa. Kapp, Coburg 12:32:00
-
Neuses, Coburg 12:33:00
-
Beiersdorf Abzwg. Callenberg, Coburg 12:35:00
-
Veilchenweg, Coburg 12:37:00
-
Beiersdorf Mitte, Coburg 12:38:00
-
Beiersdorf Akazienweg, Coburg 12:38:00
-
Beiersdorf Ulmenweg, Coburg 12:39:00
-
Beiersdorf, Coburg 12:40:00
-
Beiersdorf R.-S.-Schule/Schloss Callenberg, Coburg 12:42:00
Route:
-
Friedhof, Coburg
-
Contakt am Glockenberg, Coburg 12:18:00
-
Ehrenburg, Coburg 12:19:00
-
Theaterplatz, Coburg 12:20:00
-
Mohrenstraße, Coburg 12:26:00
-
Mohrenbrücke, Coburg 12:27:00
-
Bahnhof ZOB, Coburg 12:28:00
-
Geleitstraße, Coburg 12:30:00
-
Hörnleinsgrund, Coburg 12:31:00
-
Kantstraße, Coburg 12:31:00
-
Falkenegg, Coburg 12:32:00
-
Sonnenleite, Coburg 12:33:00
-
Kantstraße, Coburg 12:34:00
-
Heimatring Schule, Coburg 12:34:00
-
Schlesierweg, Coburg 12:36:00
-
Hochhaus, Coburg 12:37:00
-
Baltenweg, Coburg 12:38:00
-
Heimatring, Coburg 12:39:00
-
Erfurter Straße, Coburg 12:41:00
-
Weimarer Straße, Coburg 12:42:00
-
Plattenäcker, Coburg 12:43:00
-
Pommernstraße, Coburg 12:43:00
-
Tiefenstein, Coburg 12:45:00
-
Dr.Otto-Straße, Coburg 12:46:00
-
Scheuerfeld Dörfles, Coburg 12:47:00
-
Scheuerfeld Nicolaus-Zech-Straße, Coburg 12:48:00
-
Scheuerfeld Paul-Helbich-Platz, Coburg 12:49:00
Route:
-
Friedhof, Coburg
-
Obere Leopoldstraße, Coburg 12:29:00
-
Danziger Straße, Coburg 12:30:00
-
Pligramsroth Mitte, Coburg 12:31:00
-
Oberer Pilgramsroth, Coburg 12:32:00
-
Pilgramsroth, Coburg 12:34:00
Route:
-
Friedhof, Coburg
-
Eckardtsberg, Coburg 12:29:00
-
G.-Hirschfeld-Ring, Coburg 12:30:00
-
Röntgenweg, Coburg 12:31:00
-
Tagesklinik, Coburg 12:32:00
-
Klinikum, Coburg 12:32:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Schule, Coburg 12:34:00
-
Ketschendorf Neue Heimat Mitte, Coburg 12:35:00
-
Ketschendorf Neue Heimat, Coburg 12:36:00
-
Lukaskirche, Coburg 12:37:00
-
Sauerbruchstraße, Coburg 12:38:00
-
Albrecht-Dürer-Straße, Coburg 12:39:00
-
Lucas-Cranach-Weg, Coburg 12:39:00
-
Seidmannsdorf Am Flecken, Coburg 12:40:00
-
Seidmannsdorf, Coburg 12:41:00
-
Lützelbuch Haaresgrund, Coburg 12:42:00
-
Lützelbuch, Coburg 12:43:00
-
Lützelbuch Laurentiushaus, Coburg 12:43:00
-
Rögen, Coburg 12:44:00
-
Schloss Neuhof, Coburg 12:45:00
-
Neershof, Coburg 12:47:00