Haltestelle Berg (Oberfranken) Schule in Berg (Oberfranken)
Ina-Strasse 37,
95180Berg (Oberfranken)
The next departure is direction Hauptbahnhof, Hof (Saale).
Route:
-
Schule, Berg (Oberfranken)
-
Hirschberger Straße, Berg (Oberfranken) 13:17:00
-
Dr. Martynus, Berg (Oberfranken) 13:18:00
-
Bug, Berg (Oberfranken) 13:20:00
-
Bruck, Berg (Oberfranken) 13:22:00
-
Brandstein, Berg (Oberfranken) 13:24:00
-
Schlegel, Köditz 13:26:00
-
Schlegel Frankenwaldstraße, Köditz 13:26:00
-
Abzw. Scheibengrün, Köditz 13:30:00
-
Hohbühlstraße, Köditz 13:30:00
-
Hauptstraße, Köditz 13:31:00
-
Am Milchhof, Hof (Saale) 13:35:00
-
Leopoldstr., Hof (Saale) 13:36:00
-
Freiheitshalle/AOK, Hof (Saale) 13:37:00
-
Theater, Hof (Saale) 13:38:00
-
Kreuzsteinstraße, Hof (Saale) 13:41:00
-
Bergstr., Hof (Saale) 13:44:00
-
Liebigstraße, Hof (Saale) 13:45:00
-
Hauptbahnhof, Hof (Saale) 13:46:00
Route:
-
Schule, Berg (Oberfranken)
-
Fa. INA, Berg (Oberfranken) 15:48:00
-
Hadermannsgrün, Berg (Oberfranken) 15:49:00
-
Froschgrüner Straße, Naila 16:19:00
-
Bahnhof, Naila 16:20:00
Route:
-
Schule, Berg (Oberfranken)
-
Fa. INA, Berg (Oberfranken) 15:48:00
-
Hadermannsgrün, Berg (Oberfranken) 15:49:00
-
Kindergarten, Issigau 15:55:00
-
Kemlas, Issigau 15:57:00
-
Kemlas Abzw., Issigau 15:58:00
-
Kemlas Saaletal, Issigau 15:59:00
-
Untereichenstein/Wolfstein, Issigau 16:01:00
-
Blechschmidtenhammer Bahnhof, Lichtenberg (Oberfra 16:03:00
-
Blechschmidtenhammer F.W-Stollen, Lichtenberg (Obe 16:04:00
-
Feuerwehr, Lichtenberg (Oberfranken) 16:07:00
-
Cafe Bellevue, Lichtenberg (Oberfranken) 16:08:00
-
Nailaer Straße, Lichtenberg (Oberfranken) 16:09:00
-
Hölle Abzw., Naila 16:11:00
-
Marxgrün Post, Naila 16:13:00
-
Marxgrün Abzw. Bahnhof, Naila 16:14:00
-
Marxgrün Abzw. Siedlung, Naila 16:15:00
-
Oberklingensporn, Naila 16:17:00
-
Froschgrüner Straße, Naila 16:19:00
-
Bahnhof, Naila 16:20:00
Route:
-
Schule, Berg (Oberfranken)
-
Fa. INA, Berg (Oberfranken) 15:53:00
-
Hadermannsgrün, Berg (Oberfranken) 15:54:00
-
Eisenbühl, Berg (Oberfranken) 15:56:00
-
Blumenaumühle Abzw., Berg (Oberfranken) 15:57:00
-
Rudolphstein, Berg (Oberfranken) 16:00:00
-
Sachsenvorwerk Abzw., Berg (Oberfranken) 16:01:00
-
Tiefengrün, Berg (Oberfranken) 16:03:00
-
Schnarchenreuth, Berg (Oberfranken) 16:05:00
-
Gottsmannsgrün, Berg (Oberfranken) 16:07:00
-
Lamitz, Köditz 16:10:00
-
Joditz, Köditz 16:13:00
Route:
-
Schule, Berg (Oberfranken)
-
Fa. INA, Berg (Oberfranken) 17:08:00
-
Hadermannsgrün, Berg (Oberfranken) 17:09:00
-
Eisenbühl, Berg (Oberfranken) 17:11:00
-
Blumenaumühle Abzw., Berg (Oberfranken) 17:12:00
-
Rudolphstein, Berg (Oberfranken) 17:15:00
-
Sachsenvorwerk Abzw., Berg (Oberfranken) 17:16:00
-
Tiefengrün, Berg (Oberfranken) 17:18:00
-
Schnarchenreuth, Berg (Oberfranken) 17:20:00
-
Gottsmannsgrün, Berg (Oberfranken) 17:22:00
-
Lamitz, Köditz 17:25:00
-
Joditz, Köditz 17:28:00
Route:
-
Schule, Berg (Oberfranken)
-
Hirschberger Straße, Berg (Oberfranken) 08:04:00
-
Dr. Martynus, Berg (Oberfranken) 08:05:00
-
Bug, Berg (Oberfranken) 08:07:00
-
Bruck, Berg (Oberfranken) 08:09:00
-
Brandstein, Berg (Oberfranken) 08:10:00
-
Schlegel, Köditz 08:12:00
-
Schlegel Frankenwaldstraße, Köditz 08:12:00
-
Abzw. Scheibengrün, Köditz 08:18:00
-
Hohbühlstraße, Köditz 08:18:00
-
Hauptstraße, Köditz 08:19:00
-
Am Milchhof, Hof (Saale) 08:23:00
-
Leopoldstr., Hof (Saale) 08:24:00
-
Freiheitshalle/AOK, Hof (Saale) 08:25:00
-
Theater, Hof (Saale) 08:27:00
-
Kreuzsteinstraße, Hof (Saale) 08:30:00
-
Bergstr., Hof (Saale) 08:33:00
-
Liebigstraße, Hof (Saale) 08:34:00
-
Hauptbahnhof, Hof (Saale) 08:35:00