Haltestelle Oberforstbach in Aachen
Aachener Strasse 128,
52076Aachen
The next departure is direction Hoengen Business Park West.
Route:
-
Oberforstbach, Aachen
-
Oberforstbach Schule, Aachen 06:25:00
-
Oberforstbach Tannenallee, Aachen 06:26:00
-
Oberforstbach Laschet, Aachen 06:27:00
-
Lichtenbusch Erlenpütz, Aachen 06:28:00
-
Lichtenbusch, Aachen 06:29:00
-
Lichtenbusch Broich (Zollamt), Aachen 06:30:00
-
Rasthaus Lichtenbusch, Aachen 06:30:00
-
Oberforstbach Kohlshof, Aachen 06:31:00
-
Grüne Eiche, Aachen 06:33:00
-
Waldfriedhof, Aachen 06:35:00
-
Bismarckturm, Aachen 06:36:00
-
Siegel, Aachen 06:39:00
-
Bayernallee, Aachen 06:40:00
-
Heißberg, Aachen 06:41:00
-
Burtscheid, Aachen 06:42:00
-
Marienhospital, Aachen 06:43:00
-
Gillesbachtal, Aachen 06:44:00
-
Rosenquelle, Aachen 06:45:00
-
Normaluhr, Aachen 06:47:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 06:49:00
-
Misereor, Aachen 06:51:00
-
Alter Posthof, Aachen 06:54:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 06:56:00
-
Bushof, Aachen 06:59:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:01:00
-
Blücherplatz, Aachen 07:02:00
-
Ludwig Forum, Aachen 07:03:00
-
Talbot, Aachen 07:05:00
-
Liebigstraße, Aachen 07:07:00
-
Prager Ring, Aachen 07:09:00
-
Haaren Markt, Aachen 07:12:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 07:14:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 07:16:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 07:19:00
-
Broichweiden Kapellenfeldchen, Würselen 07:20:00
-
Broichweiden Sankt Jobs, Würselen 07:21:00
-
Weiden Wersch, Würselen 07:23:00
-
Weiden Kirche, Würselen 07:25:00
-
Broichweiden Vorweiden, Würselen 07:27:00
-
Broichweiden Linden Ziegelei, Würselen 07:28:00
-
Broichweiden Linden Kirche, Würselen 07:29:00
-
Broichweiden Neusen Kreuz, Würselen 07:31:00
-
Broichweiden Neusen Fronhofstraße, Würselen 07:32:00
-
Siedlung Broich Greifswalder Straße, Alsdorf (Rhei 07:33:00
-
Siedlung Broich Oststraße, Alsdorf (Rheinland) 07:34:00
-
Siedlung Broich Randsiedlung, Alsdorf (Rheinland) 07:35:00
-
Mariadorf Am Neuen Markt, Alsdorf (Rheinland) 07:37:00
-
Blumenrath Holbeinstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:38:00
-
Blumenrath Albert-Schweitzer-Straße, Alsdorf (Rhei 07:39:00
-
Blumenrath Montanstr./Poststraße, Alsdorf (Rheinla 07:40:00
-
Begau Siedlung, Alsdorf (Rheinland) 07:41:00
-
Mariadorf Dreieck, Alsdorf (Rheinland) 07:43:00
-
Mariadorf Altes Rathaus, Alsdorf (Rheinland) 07:44:00
-
Hoengen Hans-Böckler-Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:45:00
-
Hoengen Schillerstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:46:00
-
Hoengen Goethestraße, Alsdorf (Rheinland) 07:47:00
-
Hoengen Corneliusstraße, Alsdorf (Rheinland) 07:48:00
-
Hoengen Konrad-Zuse-Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:49:00
-
Hoengen Otto-Lilienthal-Straße, Alsdorf (Rheinland 07:50:00
-
Hoengen Business Park Ost, Alsdorf (Rheinland) 07:51:00
-
Hoengen Business Park Nord, Alsdorf (Rheinland) 07:52:00
-
Hoengen Business Park West, Alsdorf (Rheinland) 07:54:00
Route:
-
Oberforstbach, Aachen
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 06:26:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 06:27:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 06:28:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 06:28:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 06:29:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 06:30:00
Route:
-
Oberforstbach, Aachen
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 06:43:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 06:44:00
-
Schleckheim Aachener Straße, Aachen 06:45:00
-
Kornelimünster Schleckheimer Straße, Aachen 06:46:00
-
Kornelimünster Meischenfeld, Aachen 06:47:00
-
Kornelimünster Schulberg, Aachen 06:48:00
-
Kornelimünster Steinkaulweid, Aachen 06:49:00
-
Kornelimünster Auf der Gallich, Aachen 06:49:00
-
Brand Niederforstbach Bau, Aachen 06:50:00
-
Brand Niederforstbach Pützgasse, Aachen 06:51:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 06:53:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 06:54:00
-
Brand Schwimmhalle, Aachen 06:55:00
-
Brand, Aachen 06:58:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 06:59:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 07:01:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 07:03:00
-
Trierer Platz, Aachen 07:04:00
-
Schönforst, Aachen 07:06:00
-
Adenauerallee, Aachen 07:07:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 07:09:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 07:11:00
-
Elsassstraße, Aachen 07:13:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 07:15:00
-
Scheibenstraße, Aachen 07:16:00
-
Kaiserplatz, Aachen 07:18:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:19:00
-
Bushof, Aachen 07:22:00
Route:
-
Oberforstbach, Aachen
-
Eich, Aachen 06:45:00
-
Hitfeld, Aachen 06:46:00
-
Kreuzerdriesch, Aachen 06:47:00
-
Lintert, Aachen 06:48:00
-
Lintert Schießstand, Aachen 06:49:00
-
Heidbenden, Aachen 06:49:00
-
Neuhaus, Aachen 06:50:00
-
Forster Linde, Aachen 06:51:00
-
Staudenweg, Aachen 06:52:00
-
Drimborn, Aachen 06:54:00
-
Tierpark, Aachen 06:55:00
-
Hasencleverstraße, Aachen 06:56:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 06:57:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 06:59:00
-
Elsassstraße, Aachen 07:01:00
-
Hohenzollernplatz, Aachen 07:02:00
-
Europaplatz, Aachen 07:03:00
-
Wiesental, Aachen 07:05:00
-
Ludwig Forum, Aachen 07:06:00
-
Blücherplatz, Aachen 07:07:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:10:00
-
Bushof, Aachen 07:12:00
Route:
-
Oberforstbach, Aachen
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 06:56:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 06:57:00
-
Schleckheim SCHUMAG, Aachen 06:58:00
-
Schleckheim Nerscheider Weg, Aachen 06:58:00
-
Oberforstbach Auf dem Bahnes, Aachen 06:59:00
-
Oberforstbach Pascalstraße, Aachen 07:00:00
Route:
-
Oberforstbach, Aachen
-
Schleckheim Kroitzheider Weg, Aachen 07:03:00
-
Schleckheim Kapelle, Aachen 07:04:00
-
Schleckheim Aachener Straße, Aachen 07:05:00
-
Kornelimünster Schleckheimer Straße, Aachen 07:06:00
-
Kornelimünster Meischenfeld, Aachen 07:07:00
-
Kornelimünster Schulberg, Aachen 07:08:00
-
Kornelimünster Steinkaulweid, Aachen 07:09:00
-
Kornelimünster Auf der Gallich, Aachen 07:09:00
-
Brand Niederforstbach Bau, Aachen 07:10:00
-
Brand Niederforstbach Pützgasse, Aachen 07:11:00
-
Brand Niederforstbach, Aachen 07:13:00
-
Brand Wolferskaul, Aachen 07:14:00
-
Brand Schwimmhalle, Aachen 07:15:00
-
Brand, Aachen 07:18:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 07:19:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 07:21:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 07:23:00
-
Trierer Platz, Aachen 07:24:00
-
Schönforst, Aachen 07:26:00
-
Adenauerallee, Aachen 07:27:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 07:29:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 07:31:00
-
Elsassstraße, Aachen 07:33:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 07:35:00
-
Scheibenstraße, Aachen 07:36:00
-
Kaiserplatz, Aachen 07:38:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:39:00
-
Bushof, Aachen 07:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 07:45:00