Röthenbach-Seespitz in Röthenbach a.d. Pegnitz
Adenauerring 24,
90552Röthenbach a.d. Pegnitz
The next departure is direction Roth.
Route:
-
Röthenbach-Seespitze
-
Röthenbach-Steinberg 17:39:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 17:41:00
-
Schwaig 17:43:00
-
Nürnberg-Laufamholz 17:46:00
-
Nürnberg-Rehhof 17:48:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 17:50:00
-
Nürnberg Ostring 17:52:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 17:54:00
-
Nürnberg Hbf 17:57:00
-
Nürnberg-Steinbühl 18:03:00
-
Nürnberg-Sandreuth 18:05:00
-
Nürnberg-Eibach 18:08:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 18:11:00
-
Reichelsdorfer Keller 18:13:00
-
Katzwang 18:15:00
-
Schwabach-Limbach 18:18:00
-
Schwabach 18:20:00
-
Rednitzhembach 18:23:00
-
Büchenbach 18:27:00
-
Roth 18:30:00
Route:
-
Röthenbach-Seespitze
-
Lauf West 17:41:00
-
Lauf(links Pegnitz) 17:43:00
-
Ottensoos 17:47:00
-
Henfenfeld 17:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 17:53:00
Route:
-
Röthenbach-Seespitze
-
Röthenbach-Steinberg 17:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 18:01:00
-
Schwaig 18:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 18:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 18:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 18:10:00
-
Nürnberg Ostring 18:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 18:14:00
-
Nürnberg Hbf 18:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 18:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 18:25:00
-
Nürnberg-Eibach 18:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 18:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 18:33:00
-
Katzwang 18:35:00
-
Schwabach-Limbach 18:38:00
-
Schwabach 18:40:00
-
Rednitzhembach 18:43:00
-
Büchenbach 18:47:00
-
Roth 18:50:00
Route:
-
Röthenbach-Seespitze
-
Lauf West 18:03:00
-
Lauf(links Pegnitz) 18:05:00
-
Ottensoos 18:09:00
-
Henfenfeld 18:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 18:15:00
-
Happurg 18:18:00
-
Pommelsbrunn 18:21:00
-
Hartmannshof 18:25:00
Route:
-
Röthenbach-Seespitze
-
Röthenbach-Steinberg 18:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 18:21:00
-
Schwaig 18:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 18:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 18:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 18:30:00
-
Nürnberg Ostring 18:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 18:34:00
-
Nürnberg Hbf 18:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 18:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 18:45:00
-
Nürnberg-Eibach 18:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 18:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 18:53:00
-
Katzwang 18:55:00
-
Schwabach-Limbach 18:58:00
-
Schwabach 19:00:00
-
Rednitzhembach 19:03:00
-
Büchenbach 19:07:00
-
Roth 19:10:00
Route:
-
Röthenbach-Seespitze
-
Lauf West 18:23:00
-
Lauf(links Pegnitz) 18:26:00