Bahnhof Etterzhausen in Nittendorf
Bahnhofstrasse 5,
93152Nittendorf
The next departure is direction Regensburg Hbf.
Route:
-
Etterzhausen Abzw. Bahnhof, Nittendorf
-
Etterzhausen Schlossbrauerei, Nittendorf 17:11:00
-
Mariaort, Pettendorf 17:13:00
-
Pfaffensteiner Brücke, Regensburg 17:18:00
-
Würzburger Straße, Regensburg 17:19:00
-
Oberpfalzbrücke, Regensburg 17:20:00
-
Steinweg, Regensburg 17:21:00
-
Reinhausen Brücke, Regensburg 17:23:00
-
Reinhausen Kirche, Regensburg 17:24:00
-
Nordgaustraße, Regensburg 17:25:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 17:26:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 17:27:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 17:29:00
-
Stobäusplatz, Regensburg 17:31:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 17:35:00
Route:
-
Etterzhausen Abzw. Bahnhof, Nittendorf
-
Etterzhausen Domspatzenstraße, Nittendorf 17:10:00
-
Glockensiedlung, Nittendorf 17:11:00
-
Talstraße, Nittendorf 17:13:00
-
Am Bernstein, Nittendorf 17:14:00
-
Undorf Dachgred, Nittendorf 17:15:00
-
Undorf Bahnhof, Nittendorf 17:16:00
-
Undorf Tankstelle, Nittendorf 17:17:00
-
Undorf Abzw. Eichhofen, Nittendorf 17:18:00
-
Steinerbrückl, Deuerling 17:19:00
-
Abzw. Undorf, Deuerling 17:23:00
-
Neudeuerling, Deuerling 17:24:00
-
Neuhäusl, Hemau 17:25:00
-
Pittmannsdorf, Hemau 17:25:00
-
Kochenthal Abzw., Hemau 17:26:00
-
Hohenschambach, Hemau 17:27:00
-
Klingen Abzw., Hemau 17:29:00
-
Einkaufszentrum, Hemau 17:31:00
-
Förderschule, Hemau 17:32:00
-
Stadtplatz, Hemau 17:33:00
-
Beratzhausener Straße, Hemau 17:34:00
-
Krankenhaus, Hemau 17:35:00
-
Volksfestplatz (P+R), Hemau 17:37:00
Route:
-
Etterzhausen
-
Undorf 17:15:00
-
Deuerling 17:18:00
-
Laaber 17:22:00
-
Beratzhausen 17:27:00
-
Mausheim 17:32:00
-
Parsberg 17:36:00
-
Seubersdorf 17:41:00
-
Batzhausen 17:44:00
-
Deining(Oberpf) 17:49:00
-
Neumarkt(Oberpf) 17:58:00
Route:
-
Etterzhausen
-
Undorf 17:33:00
-
Deuerling 17:36:00
-
Laaber 17:40:00
-
Beratzhausen 17:45:00
-
Mausheim 17:50:00
-
Parsberg 17:54:00
-
Seubersdorf 17:59:00
-
Batzhausen 18:02:00
-
Deining(Oberpf) 18:07:00
-
Neumarkt(Oberpf) 18:16:00
Route:
-
Etterzhausen Bahnhof, Nittendorf
-
Glockensiedlung, Nittendorf 17:34:00
-
Talstraße, Nittendorf 17:35:00
-
Am Bernstein, Nittendorf 17:37:00
-
Pollenried Tankstelle, Nittendorf 17:38:00
-
Pollenried Kapelle, Nittendorf 17:39:00
-
Am Bahnhof, Deuerling 17:42:00
-
Waldetzenberg, Laaber 17:43:00
-
Polzhausen, Laaber 17:44:00
-
Weißenkirchen Abzw., Laaber 17:45:00
-
Endlfeld Sander, Laaber 17:46:00
-
Schaggenhofen, Laaber 17:47:00
-
Frauenberg, Brunn (Kreis Regensburg) 17:50:00
-
Eglsee Raiffeisenbank, Brunn (Kreis Regensburg) 17:51:00
-
Pettenhof, Brunn (Kreis Regensburg) 17:52:00
-
Bergstetten, Laaber 17:53:00
-
Hinterzhof, Laaber 17:54:00
-
Ortsmitte, Brunn (Kreis Regensburg) 17:56:00
Route:
-
Etterzhausen
-
Regensburg-Prüfening 17:38:00
-
Regensburg Hbf 17:43:00
-
Regensburg-Burgweinting 17:48:00
-
Obertraubling 17:51:00
-
Sünching 18:01:00
-
Radldorf(Niederbay) 18:06:00
-
Straubing 18:13:00