Haltestelle Willingshausen in Willingshausen
Alsfelder Strasse 2,
34628Willingshausen
The next departure is direction Ransbach.
Route:
-
Willingshausen
-
Stettiner Straße, Willingshausen 20:20:00
-
Merzhausen Sportplatz, Willingshausen 20:21:00
-
Merzhausen Raiffeisen, Willingshausen 20:22:00
-
Gungelshausen, Willingshausen 20:24:00
-
Leimbach, Willingshausen 20:26:00
-
Zella Spielplatz, Willingshausen 20:27:00
-
Steina, Willingshausen 20:30:00
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 20:33:00
-
Ransbach, Willingshausen 20:35:00
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 20:37:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 20:38:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 20:39:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 20:40:00
Route:
-
Willingshausen
-
Wasenberg, Willingshausen 21:04:00
-
Treysa Alte Sparkasse, Schwalmstadt 21:09:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 21:10:00
Route:
-
Willingshausen
-
Stettiner Straße, Willingshausen 21:20:00
-
Merzhausen Sportplatz, Willingshausen 21:21:00
-
Merzhausen Raiffeisen, Willingshausen 21:22:00
-
Gungelshausen, Willingshausen 21:24:00
-
Leimbach, Willingshausen 21:26:00
-
Zella Spielplatz, Willingshausen 21:27:00
-
Steina, Willingshausen 21:30:00
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 21:33:00
-
Ransbach, Willingshausen 21:35:00
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 21:37:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 21:38:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 21:39:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 21:40:00
Route:
-
Willingshausen
-
Wasenberg, Willingshausen 06:04:00
-
Treysa Alte Sparkasse, Schwalmstadt 06:09:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 06:10:00
Route:
-
Willingshausen
-
Stettiner Straße, Willingshausen 06:29:00
-
Merzhausen Sportplatz, Willingshausen 06:31:00
-
Merzhausen Raiffeisen, Willingshausen 06:33:00
-
Gungelshausen, Willingshausen 06:35:00
-
Leimbach, Willingshausen 06:38:00
-
Ransbach, Willingshausen 06:40:00
-
Loshausen Ransbacher Straße, Willingshausen 06:42:00
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 06:43:00
-
Zella Spielplatz, Willingshausen 06:45:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 07:03:00
Route:
-
Willingshausen
-
Stettiner Straße, Willingshausen 06:39:00
-
Merzhausen Sportplatz, Willingshausen 06:43:00
-
Merzhausen Raiffeisen, Willingshausen 06:44:00
-
Gungelshausen, Willingshausen 06:46:00
-
Leimbach, Willingshausen 06:48:00
-
Ransbach, Willingshausen 06:50:00
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 06:52:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 06:53:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 06:54:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 06:55:00
-
Ziegenhain Wiederholdstraße, Schwalmstadt 06:57:00
-
Ziegenhain C-B-Schule, Schwalmstadt 07:02:00