Haltestelle Steina in Willingshausen
Schwalmtalstrasse 11,
34628Willingshausen
The next departure is direction Ransbach.
Route:
-
Steina, Willingshausen
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 20:33:00
-
Ransbach, Willingshausen 20:35:00
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 20:37:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 20:38:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 20:39:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 20:40:00
Route:
-
Steina, Willingshausen
-
Zella Spielplatz, Willingshausen 20:53:00
-
Leimbach, Willingshausen 20:54:00
-
Gungelshausen, Willingshausen 20:56:00
-
Merzhausen Raiffeisen, Willingshausen 20:58:00
-
Merzhausen Sportplatz, Willingshausen 20:59:00
-
Stettiner Straße, Willingshausen 21:00:00
-
Willingshausen 21:01:00
-
Wasenberg, Willingshausen 21:04:00
-
Treysa Alte Sparkasse, Schwalmstadt 21:09:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 21:10:00
Route:
-
Steina, Willingshausen
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 21:33:00
-
Ransbach, Willingshausen 21:35:00
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 21:37:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 21:38:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 21:39:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 21:40:00
Route:
-
Steina, Willingshausen
-
Zella Spielplatz, Willingshausen 05:53:00
-
Leimbach, Willingshausen 05:54:00
-
Gungelshausen, Willingshausen 05:56:00
-
Merzhausen Raiffeisen, Willingshausen 05:58:00
-
Merzhausen Sportplatz, Willingshausen 05:59:00
-
Stettiner Straße, Willingshausen 06:00:00
-
Willingshausen 06:01:00
-
Wasenberg, Willingshausen 06:04:00
-
Treysa Alte Sparkasse, Schwalmstadt 06:09:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 06:10:00
Route:
-
Steina, Willingshausen
-
Steina Grundschule, Willingshausen 06:48:00
-
Trutzhain, Schwalmstadt 06:50:00
-
Trutzhain Mitte, Schwalmstadt 06:51:00
-
Niedergrenzebach, Schwalmstadt 06:54:00
-
Niedergrenzebach Post, Schwalmstadt 06:56:00
-
Obergrenzebach Schwarzenbörner Straße, Frielendorf 07:00:00
-
Seigertshausen, Neukirchen (Knüll) 07:06:00
-
Happelsmühle, Neukirchen (Knüll) 07:08:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 07:18:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 07:22:00
Route:
-
Steina, Willingshausen
-
Zella Spielplatz, Willingshausen 07:07:00
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 07:09:00
-
Loshausen, Willingshausen 07:10:00
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 07:12:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 07:13:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 07:14:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 07:16:00
-
Ziegenhain Wiederholdstraße, Schwalmstadt 07:18:00
-
Ziegenhain C-B-Schule, Schwalmstadt 07:22:00