Haltestelle Loshausen in Willingshausen
Kasseler Strasse 17,
34628Willingshausen
The next departure is direction Bad Hersfeld Bf..
Route:
-
Loshausen, Willingshausen
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 18:33:00
-
Riebelsdorf Mitte, Neukirchen (Knüll) 18:41:00
-
Rückershausen, Neukirchen (Knüll) 18:43:00
-
Pflegeheim Bischoff, Neukirchen (Knüll) 18:45:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 18:47:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 18:48:00
-
Asterode, Neukirchen (Knüll) 18:51:00
-
Olberode, Oberaula 18:56:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 19:01:00
-
Apotheke, Oberaula 19:04:00
-
Aumühle, Oberaula 19:05:00
-
Wahlshausen Hauptstraße, Oberaula 19:06:00
-
Gersdorf, Kirchheim (Hessen) 19:09:00
-
Frielingen, Kirchheim (Hessen) 19:10:00
-
Heddersdorf, Kirchheim (Hessen) 19:12:00
-
Ortsmitte, Kirchheim (Hessen) 19:15:00
-
Feuerwehr, Kirchheim (Hessen) 19:18:00
-
Am Peterstor, Bad Hersfeld 19:35:00
-
Breitenstraße, Bad Hersfeld 19:37:00
-
Bahnhof, Bad Hersfeld 19:40:00
Route:
-
Loshausen, Willingshausen
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 19:21:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 19:22:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 19:23:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 19:26:00
-
Ziegenhain Berufsschule, Schwalmstadt 19:27:00
-
Ziegenhain Steinbühlweg, Schwalmstadt 19:28:00
-
Treysa Industriestraße, Schwalmstadt 19:34:00
-
Treysa Aue, Schwalmstadt 19:35:00
-
Treysa Parkstraße, Schwalmstadt 19:36:00
-
Treysa Walkmühlenweg, Schwalmstadt 19:38:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 19:42:00
Route:
-
Loshausen, Willingshausen
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 19:33:00
-
Riebelsdorf Mitte, Neukirchen (Knüll) 19:41:00
-
Rückershausen, Neukirchen (Knüll) 19:43:00
-
Pflegeheim Bischoff, Neukirchen (Knüll) 19:45:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 19:47:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 19:48:00
-
Asterode, Neukirchen (Knüll) 19:51:00
-
Olberode, Oberaula 19:56:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 20:01:00
-
Apotheke, Oberaula 20:04:00
-
Aumühle, Oberaula 20:05:00
-
Wahlshausen Hauptstraße, Oberaula 20:06:00
-
Gersdorf, Kirchheim (Hessen) 20:09:00
-
Frielingen, Kirchheim (Hessen) 20:10:00
-
Heddersdorf, Kirchheim (Hessen) 20:12:00
-
Ortsmitte, Kirchheim (Hessen) 20:15:00
-
Feuerwehr, Kirchheim (Hessen) 20:18:00
-
Am Peterstor, Bad Hersfeld 20:35:00
-
Breitenstraße, Bad Hersfeld 20:37:00
-
Bahnhof, Bad Hersfeld 20:40:00
Route:
-
Loshausen, Willingshausen
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 20:21:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 20:22:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 20:23:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 20:26:00
-
Ziegenhain Berufsschule, Schwalmstadt 20:27:00
-
Ziegenhain Steinbühlweg, Schwalmstadt 20:28:00
-
Treysa Industriestraße, Schwalmstadt 20:34:00
-
Treysa Aue, Schwalmstadt 20:35:00
-
Treysa Parkstraße, Schwalmstadt 20:36:00
-
Treysa Walkmühlenweg, Schwalmstadt 20:38:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 20:42:00
Route:
-
Loshausen, Willingshausen
-
Loshausen Grundschule, Willingshausen 20:33:00
-
Riebelsdorf Mitte, Neukirchen (Knüll) 20:41:00
-
Rückershausen, Neukirchen (Knüll) 20:43:00
-
Pflegeheim Bischoff, Neukirchen (Knüll) 20:45:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 20:47:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 20:48:00
-
Asterode, Neukirchen (Knüll) 20:51:00
-
Olberode, Oberaula 20:56:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 21:01:00
-
Apotheke, Oberaula 21:04:00
-
Aumühle, Oberaula 21:05:00
-
Wahlshausen Hauptstraße, Oberaula 21:06:00
-
Gersdorf, Kirchheim (Hessen) 21:09:00
-
Frielingen, Kirchheim (Hessen) 21:10:00
-
Heddersdorf, Kirchheim (Hessen) 21:12:00
-
Ortsmitte, Kirchheim (Hessen) 21:15:00
-
Feuerwehr, Kirchheim (Hessen) 21:18:00
-
Am Peterstor, Bad Hersfeld 21:35:00
-
Breitenstraße, Bad Hersfeld 21:37:00
-
Bahnhof, Bad Hersfeld 21:40:00
Route:
-
Loshausen, Willingshausen
-
Ziegenhain Carl-Bantzer-Straße, Schwalmstadt 21:21:00
-
Ziegenhain Junker-Hoose-Straße, Schwalmstadt 21:22:00
-
Ziegenhain Museum, Schwalmstadt 21:23:00
-
Ziegenhain Alleeplatz, Schwalmstadt 21:26:00
-
Ziegenhain Berufsschule, Schwalmstadt 21:27:00
-
Ziegenhain Steinbühlweg, Schwalmstadt 21:28:00
-
Treysa Industriestraße, Schwalmstadt 21:34:00
-
Treysa Aue, Schwalmstadt 21:35:00
-
Treysa Parkstraße, Schwalmstadt 21:36:00
-
Treysa Walkmühlenweg, Schwalmstadt 21:38:00
-
Treysa Bahnhof, Schwalmstadt 21:42:00