Haltestelle Ringstr. in Waldershof
Dr.-Eiber-Strasse 7,
95679Waldershof
The next departure is direction Nürnberg Hbf.
Route:
-
Waldershof
-
Neusorg 06:00:00
-
Immenreuth 06:06:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 06:10:00
-
Kirchenlaibach 06:16:00
-
Schnabelwaid 06:31:00
-
Pegnitz 06:38:00
-
Neuhaus(Pegnitz) 06:53:00
-
Nürnberg Hbf 07:22:00
Route:
-
Waldershof
-
Neusorg 07:47:00
-
Immenreuth 07:55:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 07:59:00
-
Kirchenlaibach 08:04:00
-
Seybothenreuth 08:10:00
-
Stockau 08:15:00
-
Bayreuth Hbf 08:22:00
Route:
-
Waldershof
-
Marktredwitz 08:05:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 08:11:00
-
Röslau 08:14:00
-
Marktleuthen 08:19:00
-
Kirchenlamitz Ost 08:23:00
-
Martinlamitz 08:27:00
-
Oberkotzau 08:32:00
-
Hof Hbf 08:38:00
-
Hof-Neuhof 08:41:00
-
Köditz 08:48:00
-
Stegenwaldhaus 08:53:00
-
Selbitz 08:59:00
-
Naila 09:05:00
-
Marxgrün 09:11:00
-
Höllenthal 09:14:00
-
Bad Steben 09:19:00
Route:
-
Ringstraße, Waldershof
-
Dr.-Zimmer-Straße, Waldershof 08:50:00
-
Kirchsteig, Waldershof 08:50:00
-
Siedlung, Waldershof 08:50:00
-
Ziegelanger, Waldershof 08:50:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 08:55:00
-
Klinikum, Marktredwitz 08:55:00
-
Neues Rathaus/KEC, Marktredwitz 08:55:00
-
Schulzentrum, Marktredwitz 08:55:00
-
Waldershofer Straße, Marktredwitz 08:55:00
-
Pendlerparkplatz, Marktredwitz 08:55:00
-
Bahnhof, Marktredwitz 08:58:00
Route:
-
Waldershof
-
Neusorg 09:03:00
-
Immenreuth 09:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 09:15:00
-
Kirchenlaibach 09:18:00
-
Seybothenreuth 09:24:00
-
Stockau 09:28:00
-
Bayreuth Hbf 09:36:00
Route:
-
Waldershof
-
Marktredwitz 09:05:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 09:11:00
-
Röslau 09:14:00
-
Marktleuthen 09:19:00
-
Kirchenlamitz Ost 09:23:00
-
Martinlamitz 09:27:00
-
Oberkotzau 09:32:00
-
Hof Hbf 09:38:00
-
Hof-Neuhof 09:41:00
-
Köditz 09:48:00
-
Rothenbürg 09:55:00
-
Selbitz 09:59:00
-
Naila 10:05:00
-
Marxgrün 10:11:00
-
Höllenthal 10:14:00
-
Bad Steben 10:19:00