Haltestelle Abzw./Tap. Schweiger in Wald (Oberpfalz)
B16 ,
93192Wald (Oberpfalz)
The next departure is direction Bahnhof, Roding.
Route:
-
Abzw./Tap. Schweiger, Wald (Oberpfalz)
-
Wald (Oberpfalz) Ost 14:20:00
-
Hirschenbühl, Wald (Oberpfalz) 14:20:00
-
Hetzenbach Gasthof Linde, Zell (Oberpfalz) 14:20:00
-
Hatzelsdorf, Zell (Oberpfalz) 14:20:00
-
Hatzelsdorfer Weg Abzw., Zell (Oberpfalz) 14:20:00
-
Ortsmitte, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Grubhöfl, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Alletswind, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Guggenberg, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Hammühle, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Dammberg, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Krottenthal, Zell (Oberpfalz) 14:25:00
-
Kiesried, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Geresdorf, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Krüglhof, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Gaisirl Anw. Schweiger, Roding 14:30:00
-
Abzw. Gabler, Roding 14:30:00
-
Steinmühle Abzw. Waffenhof, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Trasching Steinmühle, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Roithof, Roding 14:30:00
-
Beucherling, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Willetstetten, Zell (Oberpfalz) 14:30:00
-
Trasching Ortsmitte, Roding 14:35:00
-
Abzw. Eilberg, Roding 14:35:00
-
Zinzenthal, Roding 14:35:00
-
Zimmering Ortsmitte, Roding 14:35:00
-
Loibling, Roding 14:35:00
-
Abzw. Grubhof, Roding 14:35:00
-
Mackenschleif, Roding 14:35:00
-
Haunried, Roding 14:35:00
-
Rothenbirl, Roding 14:35:00
-
Hinterhaunried, Roding 14:35:00
-
Wacherling Ortsmitte, Roding 14:40:00
-
Wiesing, Roding 14:40:00
-
Hofmühl, Roding 14:40:00
-
Regenpeilstein Anw. Wiederer, Roding 14:40:00
-
Windfäng, Roding 14:40:00
-
Kienholz Stadlhof, Roding 14:40:00
-
Kienholz Einm. B16, Roding 14:40:00
-
Wiesthal, Roding 14:40:00
-
Ziehring Ortsmitte, Roding 14:40:00
-
Krankenhaus, Roding 14:45:00
-
Busbahnhof Schorndorferstr., Roding 14:45:00
-
Sparkasse, Roding 14:45:00
-
Mitterdorf Sparkasse, Roding 14:45:00
-
Bahnhof, Roding 14:45:00
Route:
-
Abzw./Tap. Schweiger, Wald (Oberpfalz)
-
Abzw. Nahenfürst, Wald (Oberpfalz) 15:10:00
-
Schule, Wald (Oberpfalz) 15:10:00
Route:
-
Abzw./Tap. Schweiger, Wald (Oberpfalz)
-
Roßbach Gasthof Eichinger, Wald (Oberpfalz) 16:22:00
-
Lehenfelden Am Lehenholz, Bernhardswald 16:24:00
-
Hubertushöhe, Bernhardswald 16:25:00
-
Grubberg Abzw. Göppenbach, Bernhardswald 16:26:00
-
Wolferszwing, Bernhardswald 16:27:00
-
Weiherhäusl, Bernhardswald 16:27:00
-
Stockhof, Bernhardswald 16:28:00
-
Abzw. Dingstetten, Bernhardswald 16:28:00
-
Finsinger Str., Bernhardswald 16:29:00
-
Gemeindezentrum, Bernhardswald 16:30:00
-
Gasthof Lingauer, Bernhardswald 16:31:00
-
Einmündung B16, Bernhardswald 16:32:00
-
Siedlung, Bernhardswald 16:33:00
-
Hopfengarten, Wenzenbach 16:35:00
-
Weiße Marter, Wenzenbach 16:36:00
-
Kirche, Wenzenbach 16:37:00
-
Gemeindezentrum, Wenzenbach 16:38:00
-
Regensburger Str., Wenzenbach 16:39:00
-
Unterlindhof, Wenzenbach 16:39:00
-
Irlbach Gh. Riederer, Wenzenbach 16:42:00
-
Gonnersdorf Angerstraße, Wenzenbach 16:44:00
-
Gonnersdorf Kapelle, Wenzenbach 16:45:00
-
Wutzlhofen Bahnhof, Regensburg 16:47:00
-
Coburger Straße, Regensburg 16:48:00
-
Brandlberg, Regensburg 16:50:00
-
Loisachstraße, Regensburg 16:51:00
-
Lechstraße, Regensburg 16:53:00
-
Schulzentrum Isarstraße, Regensburg 16:54:00
-
Nordgaustraße, Regensburg 16:55:00
-
Donaustaufer Straße, Regensburg 16:57:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 16:58:00
-
Weißenburgstraße, Regensburg 17:00:00
-
Stobäusplatz, Regensburg 17:01:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 17:05:00
Route:
-
Abzw./Tap. Schweiger, Wald (Oberpfalz)
-
Wald (Oberpfalz) Ost 17:00:00
-
Hirschenbühl, Wald (Oberpfalz) 17:00:00
-
Hetzenbach Gasthof Linde, Zell (Oberpfalz) 17:00:00
-
Hatzelsdorf, Zell (Oberpfalz) 17:00:00
-
Hatzelsdorfer Weg Abzw., Zell (Oberpfalz) 17:00:00
-
Ortsmitte, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Grubhöfl, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Alletswind, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Guggenberg, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Hammühle, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Dammberg, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Krottenthal, Zell (Oberpfalz) 17:05:00
-
Kiesried, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Geresdorf, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Krüglhof, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Gaisirl Anw. Schweiger, Roding 17:10:00
-
Abzw. Gabler, Roding 17:10:00
-
Steinmühle Abzw. Waffenhof, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Trasching Steinmühle, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Roithof, Roding 17:10:00
-
Beucherling, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Willetstetten, Zell (Oberpfalz) 17:10:00
-
Trasching Ortsmitte, Roding 17:15:00
-
Abzw. Eilberg, Roding 17:15:00
-
Zinzenthal, Roding 17:15:00
-
Zimmering Ortsmitte, Roding 17:15:00
-
Loibling, Roding 17:15:00
-
Abzw. Grubhof, Roding 17:15:00
-
Mackenschleif, Roding 17:15:00
-
Haunried, Roding 17:15:00
-
Rothenbirl, Roding 17:15:00
-
Hinterhaunried, Roding 17:15:00
-
Wacherling Ortsmitte, Roding 17:20:00
-
Wiesing, Roding 17:20:00
-
Hofmühl, Roding 17:20:00
-
Regenpeilstein Anw. Wiederer, Roding 17:20:00
-
Windfäng, Roding 17:20:00
-
Kienholz Stadlhof, Roding 17:20:00
-
Kienholz Einm. B16, Roding 17:20:00
-
Wiesthal, Roding 17:20:00
-
Ziehring Ortsmitte, Roding 17:20:00
-
Krankenhaus, Roding 17:25:00
-
Busbahnhof Schorndorferstr., Roding 17:25:00
-
Sparkasse, Roding 17:25:00
-
Mitterdorf Sparkasse, Roding 17:25:00
-
Bahnhof, Roding 17:25:00
Route:
-
Abzw./Tap. Schweiger, Wald (Oberpfalz)
-
Hirschenbühl, Wald (Oberpfalz) 18:04:00
-
Hetzenbach Gasthof Linde, Zell (Oberpfalz) 18:05:00
-
Hatzelsdorfer Weg Abzw., Zell (Oberpfalz) 18:07:00
-
Ortsmitte, Zell (Oberpfalz) 18:09:00
-
Kiesried, Zell (Oberpfalz) 18:10:00
-
Geresdorf, Zell (Oberpfalz) 18:12:00
-
Steinmühle Abzw. Waffenhof, Zell (Oberpfalz) 18:13:00
-
Trasching Steinmühle, Zell (Oberpfalz) 18:14:00
-
Trasching Ortsmitte, Roding 18:15:00
-
Wiesing, Roding 18:18:00
-
Kienholz Stadlhof, Roding 18:20:00
-
Am Hohen Kreuz, Roding 18:22:00
-
Busbahnhof Schorndorferstr., Roding 18:24:00
-
Sparkasse, Roding 18:25:00
-
Chamer Steig, Roding 18:35:00
Route:
-
Abzw./Tap. Schweiger, Wald (Oberpfalz)
-
Abzw. Nahenfürst, Wald (Oberpfalz) 19:05:00
-
Schule, Wald (Oberpfalz) 19:05:00