Haltestelle Kilian-Wallrapp-Str. in Theilheim
Siedlungsstrasse 4,
97288Theilheim
The next departure is direction Maingasse, Randersacker.
Route:
-
Kilian-Wallrapp-Straße, Theilheim
-
Reisgrube, Theilheim 17:40:00
-
Altenbergstraße, Theilheim 17:41:00
-
Tannenweg, Theilheim 17:42:00
-
Bußbrunn, Randersacker 17:44:00
-
Abzw. Theilheim, Randersacker 17:45:00
-
Mönchshof, Randersacker 17:48:00
-
Am Wasserhaus, Randersacker 17:49:00
-
Gerbrunner Straße, Randersacker 17:52:00
-
Am Wasserhaus, Randersacker 17:53:00
-
Mönchshof, Randersacker 17:54:00
-
Maingasse, Randersacker 17:57:00
Route:
-
Kilian-Wallrapp-Straße, Theilheim
-
Lindelbach Rathaus, Randersacker 19:25:00
-
Lindelbach Unterer Bux, Randersacker 19:29:00
Route:
-
Kilian-Wallrapp-Straße, Theilheim
-
Reisgrube, Theilheim 19:40:00
-
Altenbergstraße, Theilheim 19:41:00
-
Tannenweg, Theilheim 19:42:00
-
Bußbrunn, Randersacker 19:44:00
-
Abzw. Theilheim, Randersacker 19:45:00
-
Mönchshof, Randersacker 19:48:00
-
Am Wasserhaus, Randersacker 19:49:00
-
Gerbrunner Straße, Randersacker 19:52:00
-
Am Wasserhaus, Randersacker 19:53:00
-
Mönchshof, Randersacker 19:54:00
-
Maingasse, Randersacker 19:57:00
Route:
-
Kilian-Wallrapp-Straße, Theilheim
-
Reisgrube, Theilheim 21:25:00
-
Altenbergstraße, Theilheim 21:26:00
-
Tannenweg, Theilheim 21:27:00
-
Bußbrunn, Randersacker 21:29:00
-
Abzw. Theilheim, Randersacker 21:30:00
-
Maingasse, Randersacker 21:34:00
Route:
-
Kilian-Wallrapp-Straße, Theilheim
-
Lindelbach Rathaus, Randersacker 23:30:00
-
Lindelbach Unterer Bux, Randersacker 23:31:00
-
Lindelbach Am Neuen Weg, Randersacker 23:31:00
-
Kreuzkapelle, Eibelstadt 23:35:00
-
Industrie-Siedlung, Eibelstadt 23:39:00
-
Marktplatz, Eibelstadt 23:40:00
-
Abzw. Erlach, Sommerhausen 23:43:00
-
Kirchplatz, Sommerhausen 23:44:00
-
Gasthaus Schwanen, Sommerhausen 23:45:00
-
Reifensteinweg, Sommerhausen 23:47:00
-
Goßmannsdorf Staustufe, Ochsenfurt 23:50:00
-
Kleinochsenfurt Gasthof Weißes Lamm, Ochsenfurt 23:51:00
-
Mainbrücke, Ochsenfurt 23:53:00
-
Bahnhof, Ochsenfurt 23:55:00
-
Schwimmbad, Ochsenfurt 23:56:00
-
Unteres Tor, Frickenhausen a. Main 00:00:00
Route:
-
Kilian-Wallrapp-Straße, Theilheim
-
Reisgrube, Theilheim 07:45:00
-
Altenbergstraße, Theilheim 07:46:00
-
Tannenweg, Theilheim 07:47:00
-
Bußbrunn, Randersacker 07:49:00
-
Abzw. Theilheim, Randersacker 07:50:00
-
Mönchshof, Randersacker 07:53:00
-
Am Wasserhaus, Randersacker 07:54:00
-
Gerbrunner Straße, Randersacker 07:57:00
-
Am Wasserhaus, Randersacker 07:58:00
-
Mönchshof, Randersacker 07:59:00
-
Maingasse, Randersacker 08:02:00
-
Teufelskeller, Randersacker 08:03:00
-
Alandsgrund, Würzburg 08:04:00
-
Kantstraße, Würzburg 08:05:00
-
Conradistraße, Würzburg 08:06:00
-
Ehehaltenhaus, Würzburg 08:07:00
-
Studentenhaus, Würzburg 08:09:00
-
Ottostraße, Würzburg 08:10:00
-
Mainfranken Theater, Würzburg 08:11:00
-
Stift Haug, Würzburg 08:13:00
-
Busbahnhof, Würzburg 08:18:00