Haltestelle Forsthof Post in Sulzbach-Rosenberg
Forsthof 17,
92237Sulzbach-Rosenberg
The next departure is direction Neptunplatz, Auerbach (Oberpfalz).
Route:
-
Forsthof Post, Sulzbach-Rosenberg
-
Forsthof Bayerlein, Sulzbach-Rosenberg 16:31:00
-
Gaßenhof, Edelsfeld 16:32:00
-
Sinnleithen, Edelsfeld 16:34:00
-
Steinling, Edelsfeld 16:35:00
-
Raum, Edelsfeld 16:36:00
-
Schulstraße, Edelsfeld 16:37:00
-
Vögelas Abzw., Edelsfeld 16:42:00
-
Mönlas Straßenkreuzung, Königstein (Oberpfalz) 16:44:00
-
Pruihausen, Königstein (Oberpfalz) 16:45:00
-
Namsreuth, Königstein (Oberpfalz) 16:47:00
-
Breitenstein Abzw., Königstein (Oberpfalz) 16:48:00
-
Freibad, Königstein (Oberpfalz) 16:48:00
-
Marktplatz, Königstein (Oberpfalz) 16:51:00
-
Mitteldorf, Königstein (Oberpfalz) 16:52:00
-
Loch, Königstein (Oberpfalz) 16:53:00
-
Gaißach, Königstein (Oberpfalz) 16:54:00
-
Lunkenreuth B85, Königstein (Oberpfalz) 16:55:00
-
Sackdilling, Auerbach (Oberpfalz) 16:58:00
-
Welluck B85, Auerbach (Oberpfalz) 17:02:00
-
Autohaus Dornisch, Auerbach (Oberpfalz) 17:04:00
-
Neptunplatz, Auerbach (Oberpfalz) 17:10:00
Route:
-
Forsthof Post, Sulzbach-Rosenberg
-
Forsthof Bayerlein, Sulzbach-Rosenberg 17:28:00
-
Gaßenhof, Edelsfeld 17:30:00
-
Sinnleithen, Edelsfeld 17:31:00
-
Steinling, Edelsfeld 17:33:00
-
Weißenberg, Edelsfeld 17:36:00
-
Oberndorf, Edelsfeld 17:37:00
-
Schulstraße, Edelsfeld 17:40:00
-
Grüner Baum, Edelsfeld 17:41:00
-
Vögelas Abzw., Edelsfeld 17:45:00
-
Mönlas Unterführung, Königstein (Oberpfalz) 17:46:00
-
Schmalnohe, Edelsfeld 17:48:00
-
Streitbühl Abzw., Edelsfeld 17:49:00
-
Sigras, Edelsfeld 17:50:00
-
Kalchsreuth, Edelsfeld 17:52:00
-
Hannesreuth Abzw., Königstein (Oberpfalz) 17:56:00
-
Kürmreuth, Königstein (Oberpfalz) 17:58:00
-
Gaißach, Königstein (Oberpfalz) 18:01:00
-
Loch, Königstein (Oberpfalz) 18:02:00
-
Mitteldorf, Königstein (Oberpfalz) 18:03:00
-
Marktplatz, Königstein (Oberpfalz) 18:04:00
-
Schule, Königstein (Oberpfalz) 18:05:00
-
Lunkenreuth Brücke, Königstein (Oberpfalz) 18:09:00
-
Sackdilling, Auerbach (Oberpfalz) 18:12:00
-
Welluck B85, Auerbach (Oberpfalz) 18:16:00
-
Autohaus Dornisch, Auerbach (Oberpfalz) 18:17:00
-
Neptunplatz, Auerbach (Oberpfalz) 18:21:00
Route:
-
Forsthof B85, Sulzbach-Rosenberg
-
Kleinfalz Abzw., Sulzbach-Rosenberg 17:47:00
-
Prangershof Abzw., Sulzbach-Rosenberg 17:48:00
-
Nürnberger Straße, Sulzbach-Rosenberg 17:51:00
-
Luitpoldplatz, Sulzbach-Rosenberg 17:53:00
Route:
-
Forsthof Post, Sulzbach-Rosenberg
-
Forsthof Bayerlein, Sulzbach-Rosenberg 18:38:00
-
Großalbershof, Sulzbach-Rosenberg 18:40:00
-
Iber, Hahnbach 18:42:00
-
Riglashof, Edelsfeld 18:45:00
-
Eberhardsbühl Abzw., Edelsfeld 18:46:00
-
Silbergrub, Edelsfeld 18:47:00
-
Weißenberg, Edelsfeld 18:49:00
-
Oberndorf, Edelsfeld 18:51:00
-
Grüner Baum, Edelsfeld 18:53:00
-
Niederärndt, Edelsfeld 18:55:00
-
Kleinalbershof, Edelsfeld 18:56:00
-
Schmalnohe, Edelsfeld 18:58:00
-
Streitbühl Abzw., Edelsfeld 18:58:00
-
Sigras, Edelsfeld 18:59:00
-
Kalchsreuth, Edelsfeld 19:02:00
-
Hannesreuth Abzw., Königstein (Oberpfalz) 19:05:00
-
Kürmreuth, Königstein (Oberpfalz) 19:07:00
-
Wegscheid, Edelsfeld 19:09:00
-
Mönlas Unterführung, Königstein (Oberpfalz) 19:10:00
-
Pruihausen, Königstein (Oberpfalz) 19:11:00
-
Namsreuth, Königstein (Oberpfalz) 19:13:00
-
Breitenstein Abzw., Königstein (Oberpfalz) 19:14:00
-
Freibad, Königstein (Oberpfalz) 19:14:00
-
Marktplatz, Königstein (Oberpfalz) 19:16:00
-
Mitteldorf, Königstein (Oberpfalz) 19:17:00
-
Loch, Königstein (Oberpfalz) 19:18:00
-
Gaißach, Königstein (Oberpfalz) 19:19:00
-
Lunkenreuth B85, Königstein (Oberpfalz) 19:20:00
-
Sackdilling, Auerbach (Oberpfalz) 19:23:00
-
Welluck B85, Auerbach (Oberpfalz) 19:26:00
-
Autohaus Dornisch, Auerbach (Oberpfalz) 19:27:00
-
Neptunplatz, Auerbach (Oberpfalz) 19:33:00
Route:
-
Forsthof B85, Sulzbach-Rosenberg
-
Kleinfalz Abzw., Sulzbach-Rosenberg 18:56:00
-
Prangershof Abzw., Sulzbach-Rosenberg 18:58:00
-
Nürnberger Straße, Sulzbach-Rosenberg 19:01:00
-
Luitpoldplatz, Sulzbach-Rosenberg 19:03:00
Route:
-
Forsthof B85, Sulzbach-Rosenberg
-
Kleinfalz Abzw., Sulzbach-Rosenberg 20:07:00
-
Prangershof Abzw., Sulzbach-Rosenberg 20:08:00
-
Nürnberger Straße, Sulzbach-Rosenberg 20:11:00
-
Luitpoldplatz, Sulzbach-Rosenberg 20:13:00