Haltestelle Limpurger Platz in Schwäbisch Hall
Komberger Weg 36,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 17:05:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 17:07:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 17:08:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 17:10:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 17:12:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 17:21:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 17:22:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 17:23:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 17:25:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 17:26:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 17:27:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 17:28:00
Route:
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 17:10:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 17:13:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 17:14:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 17:15:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 17:16:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 17:17:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 17:20:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 17:22:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 17:23:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 17:24:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 17:27:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 17:28:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 17:29:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 17:30:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 17:32:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 17:34:00
Route:
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 17:20:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 17:22:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 17:23:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 17:25:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 17:27:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 17:36:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 17:37:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 17:38:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 17:40:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 17:41:00
-
Mörikeplatz, Schwäbisch Hall 17:42:00
Route:
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 17:25:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 17:28:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 17:29:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 17:30:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 17:31:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 17:32:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 17:35:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 17:37:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 17:38:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 17:39:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 17:42:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 17:43:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 17:44:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 17:45:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 17:47:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 17:49:00
Route:
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall
-
Schweickerweg, Schwäbisch Hall 17:35:00
-
Bausparkasse/Crailsheimer Straße, Schwäbisch Hall 17:37:00
-
Holzmarkt, Schwäbisch Hall 17:38:00
-
Spitalbach, Schwäbisch Hall 17:40:00
-
ZOB Bussteig 1, Schwäbisch Hall 17:42:00
-
Sudetenweg, Schwäbisch Hall 17:51:00
-
Rollhof, Schwäbisch Hall 17:52:00
-
Reifenhof, Schwäbisch Hall 17:53:00
-
Schulzentrum West, Schwäbisch Hall 17:55:00
-
Hagenbach, Schwäbisch Hall 17:56:00
-
Wagnerweg, Schwäbisch Hall 17:57:00
-
Max-Eyth-Straße, Schwäbisch Hall 17:58:00
Route:
-
Limpurger Platz, Schwäbisch Hall
-
Schenkensee, Schwäbisch Hall 17:40:00
-
Hessental Am Kreuzstein, Schwäbisch Hall 17:43:00
-
Hessental Abzw. Sonnenrain, Schwäbisch Hall 17:44:00
-
Hessental Krone, Schwäbisch Hall 17:45:00
-
Hessental Haller Gartentreff, Schwäbisch Hall 17:46:00
-
Hessental Swiggerweg, Schwäbisch Hall 17:47:00
-
Hessental Bahnhof, Schwäbisch Hall 17:50:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 17:52:00
-
Gschlachtenbretzingn Mitte, Michelbach an der Bilz 17:53:00
-
Gschlachtenbretzingn Blumenstraße, Michelbach an d 17:54:00
-
Rauhenbretzingen Ort, Michelbach an der Bilz 17:57:00
-
Abzw. Steinbrück, Michelbach an der Bilz 17:58:00
-
Hagenhofweg, Michelbach an der Bilz 17:59:00
-
Schwimmhalle, Michelbach an der Bilz 18:00:00
-
Kreuzung, Michelbach an der Bilz 18:02:00
-
Hirschfelden Wendeplatte, Michelbach an der Bilz 18:04:00