Haltestelle Gottwollshausen Abzw. Sülz in Schwäbisch Hall
Brunnenteichstraße 30,
74523Schwäbisch Hall
The next departure is direction ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall.
Route:
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 19:40:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 19:41:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 19:43:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 19:44:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 19:45:00
-
Reiterhof, Schwäbisch Hall 19:47:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 19:49:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 19:51:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 19:52:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 19:55:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 19:58:00
Route:
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 21:01:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 21:02:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 21:03:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 21:04:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 21:05:00
Route:
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 21:11:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 21:12:00
-
Reiterhof, Schwäbisch Hall 21:14:00
-
Sportplatz, Schwäbisch Hall 21:16:00
-
Altenzentrum, Schwäbisch Hall 21:18:00
-
Michaelstraße, Schwäbisch Hall 21:19:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 21:22:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 21:26:00
Route:
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 10:11:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 10:12:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 10:14:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 10:15:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 10:16:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 10:21:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 10:23:00
Route:
-
Gottwollshausen Abzw. Sülz, Schwäbisch Hall
-
Wackershofen Ort, Schwäbisch Hall 12:51:00
-
Wackershofen Freilandmuseum, Schwäbisch Hall 12:52:00
-
Gailenkirchen Gliemenhof, Schwäbisch Hall 12:53:00
-
Gailenkirchen Breitwiesen, Schwäbisch Hall 12:54:00
-
Gailenkirchen Schule, Schwäbisch Hall 12:55:00
Route:
-
Gottwollshausen Abzw. Neuhofen, Schwäbisch Hall
-
Gottwollshausen Weingasse, Schwäbisch Hall 13:04:00
-
Gottwollshausen Mitte, Schwäbisch Hall 13:05:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:07:00
-
Breiteich, Schwäbisch Hall 13:08:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Schwäbisch Hall 13:09:00
-
Scharfes Eck, Schwäbisch Hall 13:14:00
-
ZOB Bussteig 3, Schwäbisch Hall 13:16:00