Haltestelle Stockacher Str. in Sauldorf
Stockacher Strasse 28,
88605Sauldorf
The next departure is direction Bahnhof, Meßkirch.
Route:
-
Krumbach Stockacher Str., Sauldorf
-
Hofgarten, Meßkirch 22:49:00
-
Conrad-Gröber-Haus, Meßkirch 22:50:00
-
Adlerplatz, Meßkirch 22:51:00
-
Bahnhof, Meßkirch 22:52:00
Route:
-
Krumbach Stockacher Str., Sauldorf
-
Schwackenreute Bahnhof, Mühlingen 05:14:00
-
Schwackenreute Ort, Mühlingen 05:15:00
-
Mühlweiler Kreuzung, Mühlingen 05:17:00
-
Hoppetenzell Aachtalstraße, Stockach 05:20:00
-
Zizenhausen Hohenzollern, Stockach 05:22:00
-
Zizenhausen Mitte, Stockach 05:24:00
-
Zizenhausen Krone, Stockach 05:25:00
-
Hindelwangen Meßkircher Straße, Stockach 05:27:00
-
Busbahnhof, Stockach 05:30:00
Route:
-
Krumbach Stockacher Str., Sauldorf
-
Krumbach Boller Str., Sauldorf 06:06:00
-
Boll Am Steinbruch, Sauldorf 06:08:00
-
Schwackenreute Bahnhof, Mühlingen 06:11:00
-
Schwackenreute Ort, Mühlingen 06:12:00
-
Mühlweiler Kreuzung, Mühlingen 06:14:00
-
Hoppetenzell Aachtalstraße, Stockach 06:17:00
-
Zizenhausen Hohenzollern, Stockach 06:19:00
-
Zizenhausen Mitte, Stockach 06:21:00
-
Zizenhausen Krone, Stockach 06:22:00
-
Hindelwangen Tuttlinger Str., Stockach 06:24:00
-
Grundschule Tuttlinger Str., Stockach 06:25:00
-
Winterspürer Straße, Stockach 06:26:00
-
Stadtwall, Stockach 06:29:00
-
Busbahnhof, Stockach 06:32:00
Route:
-
Krumbach Stockacher Str., Sauldorf
-
Hofgarten, Meßkirch 06:32:00
-
Conrad-Gröber-Haus, Meßkirch 06:33:00
-
Adlerplatz, Meßkirch 06:34:00
-
Bahnhof, Meßkirch 06:35:00
-
Igelswieser Str., Meßkirch 06:36:00
-
Igelswies Kirchenösch, Meßkirch 06:37:00
-
Igelswies, Meßkirch 06:38:00
-
Menningen Zunftstube, Meßkirch 06:40:00
-
Leitishofen, Meßkirch 06:41:00
-
Göggingen Adlerplatz, Krauchenwies 06:45:00
-
Ablach Rathaus, Krauchenwies 06:50:00
-
Bahnhof, Krauchenwies 06:54:00
-
Hofschenke, Krauchenwies 06:55:00
-
Rathaus, Krauchenwies 06:57:00
Route:
-
Krumbach Stockacher Str., Sauldorf
-
Krumbach Boller Str., Sauldorf 07:37:00
-
Boll Am Steinbruch, Sauldorf 07:39:00
-
Schwackenreute Bahnhof, Mühlingen 07:42:00
-
Schwackenreute Ort, Mühlingen 07:43:00
-
Mühlweiler Kreuzung, Mühlingen 07:45:00
-
Hoppetenzell Aachtalstraße, Stockach 07:48:00
-
Hoppetenzell Sartorystraße, Stockach 07:51:00
-
Hoppetenzell Johanniterstraße, Stockach 07:53:00
-
Zizenhausen Hohenzollern, Stockach 07:56:00
-
Zizenhausen Mitte, Stockach 07:58:00
-
Zizenhausen Krone, Stockach 07:59:00
-
Hindelwangen Tuttlinger Str., Stockach 08:01:00
-
Grundschule Tuttlinger Str., Stockach 08:02:00
-
Winterspürer Straße, Stockach 08:03:00
-
Stadtwall, Stockach 08:06:00
-
Busbahnhof, Stockach 08:09:00
Route:
-
Krumbach Stockacher Str., Sauldorf
-
Hofgarten, Meßkirch 07:55:00
-
Conrad-Gröber-Haus, Meßkirch 07:56:00
-
Adlerplatz, Meßkirch 07:57:00
-
Bahnhof, Meßkirch 07:58:00