Haltestelle Ettsdorf in Rieden (Oberpfalz)
ST2165 ,
92286Rieden (Oberpfalz)
The next departure is direction Bergstraße, Schmidmühlen.
Route:
-
Ettsdorf, Rieden (Oberpfalz)
-
Harschhof, Schmidmühlen 12:09:00
-
Bahnhofstraße, Schmidmühlen 12:11:00
-
Bergstraße, Schmidmühlen 12:15:00
Route:
-
Ettsdorf, Rieden (Oberpfalz)
-
Vilswörth, Rieden (Oberpfalz) 12:34:00
-
Vilshofen Brücke, Rieden (Oberpfalz) 12:35:00
-
Vilshofen Nord, Rieden (Oberpfalz) 12:36:00
-
Siegenhofen, Rieden (Oberpfalz) 12:37:00
-
Brücke, Rieden (Oberpfalz) 12:39:00
-
Kindergarten, Ensdorf (Oberpfalz) 12:42:00
-
Rathaus, Ensdorf (Oberpfalz) 12:43:00
-
Am Kreuz, Ensdorf (Oberpfalz) 12:44:00
-
Leidersdorf, Ensdorf (Oberpfalz) 12:45:00
-
Wolfsbach Pongratz, Ensdorf (Oberpfalz) 12:46:00
-
Wolfsbach Schützenheim, Ensdorf (Oberpfalz) 12:47:00
-
Hofstetten Abzw., Ensdorf (Oberpfalz) 12:48:00
-
Theuern Schloß, Kümmersbruck 12:50:00
-
Gartenstraße, Ebermannsdorf 12:54:00
-
Dientzenhoferstraße, Ebermannsdorf 12:56:00
-
Lengenfeld Vilsanger, Kümmersbruck 12:59:00
-
Lengenfeld Gh Vilstal, Kümmersbruck 13:00:00
-
Haselmühl Glückaufstraße Abzw., Kümmersbruck 13:01:00
-
Haselmühl Konrad-Adenauer-Str. Abzw., Kümmersbruck 13:02:00
-
Haselmühl Altenheim, Kümmersbruck 13:04:00
-
Haselmühl Sparkasse, Kümmersbruck 13:06:00
-
Haselmühl Porschestraße, Kümmersbruck 13:07:00
-
Drahthammerkreuzung, Amberg (Oberpfalz) 13:08:00
-
Schießstätteweg, Amberg (Oberpfalz) 13:09:00
-
Sandstraße, Amberg (Oberpfalz) 13:10:00
-
Bürgerspital, Amberg (Oberpfalz) 13:11:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 13:15:00
Route:
-
Ettsdorf, Rieden (Oberpfalz)
-
Harschhof, Schmidmühlen 14:06:00
-
Bahnhofstraße, Schmidmühlen 14:08:00
Route:
-
Ettsdorf, Rieden (Oberpfalz)
-
Vilswörth, Rieden (Oberpfalz) 14:34:00
-
Vilshofen Brücke, Rieden (Oberpfalz) 14:35:00
-
Vilshofen Nord, Rieden (Oberpfalz) 14:36:00
-
Siegenhofen, Rieden (Oberpfalz) 14:37:00
-
Brücke, Rieden (Oberpfalz) 14:39:00
-
Kindergarten, Ensdorf (Oberpfalz) 14:42:00
-
Rathaus, Ensdorf (Oberpfalz) 14:43:00
-
Am Kreuz, Ensdorf (Oberpfalz) 14:44:00
-
Leidersdorf, Ensdorf (Oberpfalz) 14:45:00
-
Wolfsbach Pongratz, Ensdorf (Oberpfalz) 14:46:00
-
Wolfsbach Schützenheim, Ensdorf (Oberpfalz) 14:47:00
-
Hofstetten Abzw., Ensdorf (Oberpfalz) 14:48:00
-
Theuern Schloß, Kümmersbruck 14:50:00
-
Gartenstraße, Ebermannsdorf 14:54:00
-
Dientzenhoferstraße, Ebermannsdorf 14:56:00
-
Lengenfeld Vilsanger, Kümmersbruck 14:59:00
-
Lengenfeld Gh Vilstal, Kümmersbruck 15:00:00
-
Haselmühl Godelmannsiedlung, Kümmersbruck 15:01:00
-
Haselmühl Sparkasse, Kümmersbruck 15:02:00
-
Haselmühl Porschestraße, Kümmersbruck 15:03:00
-
Drahthammerkreuzung, Amberg (Oberpfalz) 15:04:00
-
Schießstätteweg, Amberg (Oberpfalz) 15:05:00
-
Sandstraße, Amberg (Oberpfalz) 15:06:00
-
Bürgerspital, Amberg (Oberpfalz) 15:07:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 15:10:00
Route:
-
Ettsdorf, Rieden (Oberpfalz)
-
Harschhof, Schmidmühlen 17:09:00
-
Bahnhofstraße, Schmidmühlen 17:11:00
-
Bergstraße, Schmidmühlen 17:15:00
Route:
-
Ettsdorf, Rieden (Oberpfalz)
-
Vilswörth, Rieden (Oberpfalz) 17:34:00
-
Vilshofen Brücke, Rieden (Oberpfalz) 17:35:00
-
Vilshofen Nord, Rieden (Oberpfalz) 17:36:00
-
Siegenhofen, Rieden (Oberpfalz) 17:37:00
-
Brücke, Rieden (Oberpfalz) 17:39:00
-
Kindergarten, Ensdorf (Oberpfalz) 17:42:00
-
Rathaus, Ensdorf (Oberpfalz) 17:43:00
-
Am Kreuz, Ensdorf (Oberpfalz) 17:44:00
-
Leidersdorf, Ensdorf (Oberpfalz) 17:45:00
-
Wolfsbach Pongratz, Ensdorf (Oberpfalz) 17:46:00
-
Wolfsbach Schützenheim, Ensdorf (Oberpfalz) 17:47:00
-
Hofstetten Abzw., Ensdorf (Oberpfalz) 17:48:00
-
Theuern Schloß, Kümmersbruck 17:50:00
-
Gartenstraße, Ebermannsdorf 17:54:00
-
Dientzenhoferstraße, Ebermannsdorf 17:56:00
-
Lengenfeld Vilsanger, Kümmersbruck 17:59:00
-
Lengenfeld Gh Vilstal, Kümmersbruck 18:00:00
-
Haselmühl Glückaufstraße Abzw., Kümmersbruck 18:01:00
-
Haselmühl Konrad-Adenauer-Str. Abzw., Kümmersbruck 18:02:00
-
Haselmühl Altenheim, Kümmersbruck 18:04:00
-
Haselmühl Sparkasse, Kümmersbruck 18:06:00
-
Haselmühl Porschestraße, Kümmersbruck 18:07:00
-
Drahthammerkreuzung, Amberg (Oberpfalz) 18:08:00
-
Schießstätteweg, Amberg (Oberpfalz) 18:09:00
-
Sandstraße, Amberg (Oberpfalz) 18:10:00
-
Bürgerspital, Amberg (Oberpfalz) 18:11:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 18:15:00