Haltestelle Rehau Schulzentrum in Rehau
Pilgramsreuther Strasse 17,
95111Rehau
The next departure is direction Bergstr., Hof (Saale).
Route:
-
Schulzentrum, Rehau
-
Maxplatz, Rehau 11:30:00
-
Regnitzlosauer Straße, Rehau 11:32:00
-
Seelohe, Rehau 11:34:00
-
Waldschlößchen, Regnitzlosau 11:36:00
-
Rehauer Straße, Regnitzlosau 11:37:00
-
Fr.-A.-Sörgel-Str., Regnitzlosau 11:40:00
-
Feuerwehrhaus, Regnitzlosau 11:41:00
-
kath. Kirche, Regnitzlosau 11:42:00
-
Schloßgattendorf Ort, Gattendorf 11:45:00
-
Neugattendorf Oelsnitzer Straße, Gattendorf 11:46:00
-
Jägersruh Abzw. Waldfrieden, Hof (Saale) 11:49:00
-
Jaegersruh Forststr., Hof (Saale) 11:49:00
-
Doeberlitzer Str., Hof (Saale) 11:50:00
-
HofBad, Hof (Saale) 11:54:00
-
Bergstr., Hof (Saale) 11:57:00