Haltestelle Michael-Haslbeck-Straße in Putzbrunn
Wernher-von-Braun-Strasse 14,
85640Putzbrunn
The next departure is direction Neuperlach Süd (U) (S).
Route:
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 09:08:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 09:10:00
-
Brennerei, Putzbrunn 09:11:00
-
Eichenstraße, Putzbrunn 09:13:00
-
Birkenweg, Putzbrunn 09:14:00
-
Waldstraße, Ottobrunn 09:15:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 09:16:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 09:17:00
-
Gymnasium, Neubiberg 09:18:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 09:20:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 09:22:00
-
Neubiberg 09:24:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 09:26:00
-
Neuperlach Süd, München 09:30:00
Route:
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 09:28:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 09:30:00
-
Brennerei, Putzbrunn 09:31:00
-
Eichenstraße, Putzbrunn 09:33:00
-
Birkenweg, Putzbrunn 09:34:00
-
Waldstraße, Ottobrunn 09:35:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 09:36:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 09:37:00
-
Gymnasium, Neubiberg 09:38:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 09:40:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 09:42:00
-
Neubiberg 09:44:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 09:46:00
-
Neuperlach Süd, München 09:50:00
Route:
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 09:35:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 09:36:00
-
Brennerei, Putzbrunn 09:37:00
-
Waldkolonie, Putzbrunn 09:38:00
-
Seemannsiedlung, Putzbrunn 09:39:00
-
Am Hain, München 09:41:00
-
Waldheimplatz, München 09:42:00
-
Waldperlach, München 09:43:00
-
Waldheimplatz, München 09:44:00
-
Eulenspiegelstraße, München 09:45:00
-
Im Gefilde, München 09:46:00
-
Tribulaunstraße, München 09:48:00
-
Klinikum Neuperlach, München 09:49:00
-
Sudermannallee, München 09:49:00
-
Kafkastraße, München 09:50:00
-
Neuperlach Zentrum, München 09:52:00
-
Thomas-Dehler-Straße, München 09:54:00
-
Friedhof Perlach, München 09:54:00
-
Wilhelm-Hoegner-Straße, München 09:55:00
-
Pfanzeltplatz, München 09:56:00
-
Weddigenstraße, München 09:58:00
-
Adilostraße, München 09:58:00
-
Woferlstraße, München 09:59:00
-
Diakon-Kerolt-Weg, München 10:00:00
-
Ramersdorf, München 10:02:00
-
Karl-Preis-Platz, München 10:04:00
-
Anzinger Straße, München 10:05:00
-
Orleansstraße, München 10:06:00
-
Ostbahnhof, München 10:07:00
Route:
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 09:48:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 09:50:00
-
Brennerei, Putzbrunn 09:51:00
-
Eichenstraße, Putzbrunn 09:53:00
-
Birkenweg, Putzbrunn 09:54:00
-
Waldstraße, Ottobrunn 09:55:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 09:56:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 09:57:00
-
Gymnasium, Neubiberg 09:58:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 10:00:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 10:02:00
-
Neubiberg 10:04:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 10:06:00
-
Neuperlach Süd, München 10:10:00
Route:
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 10:08:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 10:10:00
-
Brennerei, Putzbrunn 10:11:00
-
Eichenstraße, Putzbrunn 10:13:00
-
Birkenweg, Putzbrunn 10:14:00
-
Waldstraße, Ottobrunn 10:15:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 10:16:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 10:17:00
-
Gymnasium, Neubiberg 10:18:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 10:20:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 10:22:00
-
Neubiberg 10:24:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 10:26:00
-
Neuperlach Süd, München 10:30:00
Route:
-
Michael-Haslbeck-Straße, Putzbrunn
-
Wernh.-v-Braun-Str., Putzbrunn 10:28:00
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 10:30:00
-
Brennerei, Putzbrunn 10:31:00
-
Eichenstraße, Putzbrunn 10:33:00
-
Birkenweg, Putzbrunn 10:34:00
-
Waldstraße, Ottobrunn 10:35:00
-
Lenbachallee, Ottobrunn 10:36:00
-
Erlenstraße, Ottobrunn 10:37:00
-
Gymnasium, Neubiberg 10:38:00
-
Barbarossastraße, Neubiberg 10:40:00
-
Kaiserstraße, Neubiberg 10:42:00
-
Neubiberg 10:44:00
-
Werner-Heisenberg-Weg, Neubiberg 10:46:00
-
Neuperlach Süd, München 10:50:00