Haltestelle Wincherode in Neukirchen (Knüll)
K112 ,
34626Neukirchen (Knüll)
The next departure is direction Ottrau - Neukirchen.
Route:
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll)
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 19:09:00
-
Immichenhain Hauptstraße, Ottrau 19:14:00
-
Freibad, Ottrau 19:17:00
-
Abzw. Bahnhof, Ottrau 19:21:00
-
Görzhain, Ottrau 19:23:00
-
Weißenborn, Ottrau 19:26:00
-
Ibra, Oberaula 19:27:00
-
Hausen Mitte, Oberaula 19:29:00
-
Hausen Ferienpark, Oberaula 19:30:00
-
Raiffeisenbank, Oberaula 19:32:00
-
Friedigerode, Oberaula 19:35:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 19:38:00
-
Schorbach, Ottrau 19:41:00
-
Steinmühle, Ottrau 19:45:00
-
Lenzenmühle, Ottrau 19:46:00
-
Kleinropperhausen, Ottrau 19:47:00
-
Kleinropperhausen Schneidmühle, Ottrau 19:48:00
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 19:50:00
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 19:51:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 19:53:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 19:55:00
Route:
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll)
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 20:09:00
-
Immichenhain Hauptstraße, Ottrau 20:14:00
-
Freibad, Ottrau 20:17:00
-
Abzw. Bahnhof, Ottrau 20:21:00
-
Görzhain, Ottrau 20:23:00
-
Weißenborn, Ottrau 20:26:00
-
Ibra, Oberaula 20:27:00
-
Hausen Mitte, Oberaula 20:29:00
-
Hausen Ferienpark, Oberaula 20:30:00
-
Raiffeisenbank, Oberaula 20:32:00
-
Friedigerode, Oberaula 20:35:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 20:38:00
-
Schorbach, Ottrau 20:41:00
-
Steinmühle, Ottrau 20:45:00
-
Lenzenmühle, Ottrau 20:46:00
-
Kleinropperhausen, Ottrau 20:47:00
-
Kleinropperhausen Schneidmühle, Ottrau 20:48:00
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 20:50:00
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 20:51:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 20:53:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 20:55:00
Route:
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll)
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 21:09:00
-
Immichenhain Hauptstraße, Ottrau 21:14:00
-
Freibad, Ottrau 21:17:00
-
Abzw. Bahnhof, Ottrau 21:21:00
-
Görzhain, Ottrau 21:23:00
-
Weißenborn, Ottrau 21:26:00
-
Ibra, Oberaula 21:27:00
-
Hausen Mitte, Oberaula 21:29:00
-
Hausen Ferienpark, Oberaula 21:30:00
-
Raiffeisenbank, Oberaula 21:32:00
-
Friedigerode, Oberaula 21:35:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 21:38:00
-
Schorbach, Ottrau 21:41:00
-
Steinmühle, Ottrau 21:45:00
-
Lenzenmühle, Ottrau 21:46:00
-
Kleinropperhausen, Ottrau 21:47:00
-
Kleinropperhausen Schneidmühle, Ottrau 21:48:00
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 21:50:00
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 21:51:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 21:53:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 21:55:00
Route:
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll)
-
Neukirchen Hof Röllhausen, Schrecksbach 06:34:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 06:40:00
Route:
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll)
-
Neukirchen Hof Röllhausen, Schrecksbach 07:19:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 07:25:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 07:28:00
-
Pflegeheim Bischoff, Neukirchen (Knüll) 07:29:00
-
Rückershausen, Neukirchen (Knüll) 07:30:00
-
Riebelsdorf Mitte, Neukirchen (Knüll) 07:32:00
-
Melanchthon-Schule, Willingshausen 07:35:00
Route:
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll)
-
Nausis Immichenhainer Straße, Neukirchen (Knüll) 07:36:00
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 07:38:00
-
Asterode, Neukirchen (Knüll) 07:42:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 07:48:00