Haltestelle Nausis Wincherröder Straße in Neukirchen (Knüll)
Immichenhainer Straße 10,
34626Neukirchen (Knüll)
The next departure is direction Ottrau - Neukirchen.
Route:
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll)
-
Immichenhain Hauptstraße, Ottrau 05:54:00
-
Freibad, Ottrau 05:57:00
-
Kleinropperhausen, Ottrau 06:02:00
-
Lenzenmühle, Ottrau 06:04:00
-
Steinmühle, Ottrau 06:05:00
-
Schorbach, Ottrau 06:08:00
-
Weißenborn, Ottrau 06:12:00
-
Görzhain, Ottrau 06:15:00
-
Abzw. Bahnhof, Ottrau 06:17:00
-
Freibad, Ottrau 06:21:00
-
Immichenhain Hauptstraße, Ottrau 06:24:00
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 06:29:00
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll) 06:32:00
-
Neukirchen Hof Röllhausen, Schrecksbach 06:34:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 06:40:00
Route:
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll)
-
Wincherode, Neukirchen (Knüll) 06:32:00
-
Neukirchen Hof Röllhausen, Schrecksbach 06:34:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 06:40:00
Route:
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll)
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 07:16:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 07:19:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 07:24:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 07:27:00
-
Pflegeheim Bischoff, Neukirchen (Knüll) 07:28:00
-
Rückershausen, Neukirchen (Knüll) 07:29:00
-
Riebelsdorf Mitte, Neukirchen (Knüll) 07:31:00
-
Melanchthon-Schule, Willingshausen 07:34:00
Route:
-
Nausis Immichenhainer Straße, Neukirchen (Knüll)
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 07:38:00
-
Asterode, Neukirchen (Knüll) 07:42:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 07:48:00
Route:
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll)
-
Immichenhain Hauptstraße, Ottrau 08:14:00
-
Freibad, Ottrau 08:17:00
-
Abzw. Bahnhof, Ottrau 08:21:00
-
Görzhain, Ottrau 08:23:00
-
Weißenborn, Ottrau 08:26:00
-
Ibra, Oberaula 08:27:00
-
Hausen Mitte, Oberaula 08:29:00
-
Hausen Ferienpark, Oberaula 08:30:00
-
Raiffeisenbank, Oberaula 08:32:00
-
Friedigerode, Oberaula 08:35:00
-
Abzw. Hausen, Oberaula 08:38:00
-
Schorbach, Ottrau 08:41:00
-
Steinmühle, Ottrau 08:45:00
-
Lenzenmühle, Ottrau 08:46:00
-
Kleinropperhausen, Ottrau 08:47:00
-
Kleinropperhausen Schneidmühle, Ottrau 08:48:00
-
Nausis Wincherröder Straße, Neukirchen (Knüll) 08:50:00
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 08:51:00
-
Elastic, Neukirchen (Knüll) 08:53:00
-
Kurhessenstraße, Neukirchen (Knüll) 08:55:00
Route:
-
Nausis Immichenhainer Straße, Neukirchen (Knüll)
-
Bruchmühle, Neukirchen (Knüll) 08:23:00
-
Asterode, Neukirchen (Knüll) 08:27:00
-
Astrid-Lindgren-Schule, Neukirchen (Knüll) 08:33:00