Haltestelle Schellbronn Schwanen in Neuhausen
Hohenwarter Straße 46/1,
75242Neuhausen
The next departure is direction Hamberg.
Route:
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis)
-
Am Sägewerk, Neuhausen (Enzkreis) 11:59:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 11:59:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 12:00:00
-
Altes Schulhaus, Neuhausen (Enzkreis) 12:01:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 12:04:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 12:05:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 12:06:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 12:07:00
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 12:10:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 12:11:00
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis) 12:12:00
Route:
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 12:22:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 12:25:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 12:26:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 12:27:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 12:31:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 12:32:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 12:33:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 12:34:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 12:35:00
-
Hoheneck, Pforzheim 12:38:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 12:40:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 12:41:00
-
Rodstraße, Pforzheim 12:42:00
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 12:43:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 12:44:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 12:45:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 12:46:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 12:48:00
Route:
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis)
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis) 12:57:00
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 12:59:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 13:00:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 13:03:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 13:04:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 13:05:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 13:06:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 13:10:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 13:11:00
Route:
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 13:22:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 13:25:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 13:26:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 13:27:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 13:31:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 13:32:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 13:33:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 13:34:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 13:35:00
-
Hoheneck, Pforzheim 13:38:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 13:40:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 13:41:00
-
Rodstraße, Pforzheim 13:42:00
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 13:43:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 13:44:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 13:45:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 13:46:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 13:48:00
Route:
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis)
-
Am Sägewerk, Neuhausen (Enzkreis) 13:59:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 13:59:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 14:00:00
-
Altes Schulhaus, Neuhausen (Enzkreis) 14:01:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 14:04:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 14:05:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 14:06:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 14:07:00
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 14:10:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 14:11:00
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis) 14:12:00
Route:
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 14:22:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 14:25:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 14:26:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 14:27:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 14:31:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 14:32:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 14:33:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 14:34:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 14:35:00
-
Hoheneck, Pforzheim 14:38:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 14:40:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 14:41:00
-
Rodstraße, Pforzheim 14:42:00
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 14:43:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 14:44:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 14:45:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 14:46:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 14:48:00