Haltestelle Hamberg Sportplatz in Neuhausen
Schellbronner Strasse 5,
75242Neuhausen
The next departure is direction Neuhausen.
Route:
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis)
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 06:22:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 06:23:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 06:26:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 06:27:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 06:28:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 06:29:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 06:33:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 06:34:00
Route:
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis) 06:36:00
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 06:40:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 06:43:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 06:44:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 06:45:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 06:49:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 06:50:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 06:51:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 06:52:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 06:53:00
-
Hoheneck, Pforzheim 06:56:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 06:58:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 06:59:00
-
Rodstraße, Pforzheim 07:00:00
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 07:01:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 07:02:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 07:03:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 07:04:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 07:06:00
Route:
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis)
-
Hamberg Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 06:37:00
-
Hamberg Steinegger Straße, Neuhausen (Enzkreis) 06:38:00
-
Steinegg Liebenzeller Straße, Neuhausen (Enzkreis) 06:42:00
-
Steinegg Brunnen, Neuhausen (Enzkreis) 06:43:00
-
Steinegg Schwarzwaldstraße, Neuhausen (Enzkreis) 06:44:00
-
Steinegg Aussiedlerhof, Neuhausen (Enzkreis) 06:45:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 06:50:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 06:51:00
Route:
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis) 06:44:00
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 06:48:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 06:51:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 06:52:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 06:53:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 06:57:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 06:58:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 06:59:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 07:00:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 07:01:00
-
Hoheneck, Pforzheim 07:04:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 07:06:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 07:07:00
-
Rodstraße, Pforzheim 07:08:00
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 07:09:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 07:10:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 07:11:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 07:12:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 07:14:00
Route:
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 07:15:00
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis) 07:16:00
-
Pforzheimer Straße, Neuhausen (Enzkreis) 07:20:00
-
Kindergarten, Neuhausen (Enzkreis) 07:21:00
-
Altes Schulhaus, Neuhausen (Enzkreis) 07:22:00
-
Lehningen Neuhauser Straße, Tiefenbronn 07:25:00
-
Lehningen Mühlhausener Str., Tiefenbronn 07:26:00
-
Mühlhausen Würmtalstraße, Tiefenbronn 07:28:00
-
Mühlhausen Rathaus, Tiefenbronn 07:29:00
-
Mühlhausen Bergstraße, Tiefenbronn 07:30:00
-
L.Uhland Schule, Heimsheim 07:38:00
Route:
-
Hamberg Sportplatz, Neuhausen (Enzkreis)
-
Schellbronn Schwanen, Neuhausen (Enzkreis) 07:37:00
-
Schellbronn Altes Rathaus, Neuhausen (Enzkreis) 07:41:00
-
Hohenwart Schellbronner Straße, Pforzheim 07:44:00
-
Hohenwart Ortsmitte/Lädle, Pforzheim 07:45:00
-
Hohenwart Forum, Pforzheim 07:46:00
-
Huchenfeld Im Blumengarten, Pforzheim 07:50:00
-
Huchenfeld St. Hubertus-Straße, Pforzheim 07:51:00
-
Huchenfeld Rathaus, Pforzheim 07:52:00
-
Huchenfeld Haus der Vereine, Pforzheim 07:53:00
-
Huchenfeld Oberdorf, Pforzheim 07:54:00
-
Hoheneck, Pforzheim 07:57:00
-
Kupferhammer, Pforzheim 07:59:00
-
Kallhardtstraße, Pforzheim 08:00:00
-
Rodstraße, Pforzheim 08:01:00
-
Jahn/Bleichstraße, Pforzheim 08:02:00
-
Sedanplatz, Pforzheim 08:03:00
-
Leopoldstraße, Pforzheim 08:04:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 08:05:00
-
Hauptbahnhof/ZOB, Pforzheim 08:07:00