Haltestelle Fornsbach Waldsee in Murrhardt
Am Waldsee ,
71540Murrhardt
The next departure is direction Bahnhof, Murrhardt.
Route:
-
Fornsbach Waldsee, Murrhardt
-
Fornsbach Kindergarten, Murrhardt 09:00:00
-
Fornsbach Marktplatz, Murrhardt 09:01:00
-
Fornsbach Alte Straße, Murrhardt 09:02:00
-
Eisenschmiedmühle, Murrhardt 09:04:00
-
Hausen, Murrhardt 09:05:00
-
Alm, Murrhardt 09:07:00
-
Ärztehaus, Murrhardt 09:09:00
-
Bahnhof, Murrhardt 09:12:00
Route:
-
Fornsbach Waldsee, Murrhardt
-
Fornsbach Kindergarten, Murrhardt 09:55:00
-
Fornsbach Marktplatz, Murrhardt 09:56:00
-
Fornsbach Alte Straße, Murrhardt 09:57:00
-
Fornsbach Göckelhof Kreuzung, Murrhardt 09:59:00
-
Kirchenkirnberg Unterneustetten, Murrhardt 10:01:00
-
Kirchenkirnberg Oberneustetten, Murrhardt 10:02:00
-
Kirchenkirnberg Tiefenmad, Murrhardt 10:04:00
-
Kirchenkirnberg Gemeindehalle, Murrhardt 10:06:00
-
Kirchenkirnberg Bohnreute, Murrhardt 10:07:00
-
Abzw. Altersberg, Kaisersbach 10:09:00
-
Mönchhof, Kaisersbach 10:10:00
-
Bruch, Kaisersbach 10:12:00
-
Hauptstraße, Kaisersbach 10:15:00
-
Forststraße, Kaisersbach 10:16:00
-
Grairich, Kaisersbach 10:17:00
-
Gebenweiler, Kaisersbach 10:18:00
-
Gmeinweiler, Kaisersbach 10:19:00
-
Aichstrut, Welzheim 10:21:00
-
Schafhof, Welzheim 10:22:00
-
Steinbeise, Welzheim 10:23:00
-
Gschwender Straße, Welzheim 10:24:00
-
Kirchplatz, Welzheim 10:25:00
-
Busbahnhof, Welzheim 10:28:00
Route:
-
Fornsbach Waldsee, Murrhardt
-
Fornsbach Kindergarten, Murrhardt 11:00:00
-
Fornsbach Marktplatz, Murrhardt 11:01:00
-
Fornsbach Alte Straße, Murrhardt 11:02:00
-
Eisenschmiedmühle, Murrhardt 11:04:00
-
Hausen, Murrhardt 11:05:00
-
Alm, Murrhardt 11:07:00
-
Ärztehaus, Murrhardt 11:09:00
-
Bahnhof, Murrhardt 11:12:00
Route:
-
Fornsbach Waldsee, Murrhardt
-
Fornsbach Kindergarten, Murrhardt 11:55:00
-
Fornsbach Marktplatz, Murrhardt 11:56:00
-
Fornsbach Alte Straße, Murrhardt 11:57:00
-
Fornsbach Göckelhof Kreuzung, Murrhardt 11:59:00
-
Kirchenkirnberg Unterneustetten, Murrhardt 12:01:00
-
Kirchenkirnberg Oberneustetten, Murrhardt 12:02:00
-
Kirchenkirnberg Tiefenmad, Murrhardt 12:04:00
-
Kirchenkirnberg Gemeindehalle, Murrhardt 12:06:00
-
Kirchenkirnberg Bohnreute, Murrhardt 12:07:00
-
Abzw. Altersberg, Kaisersbach 12:09:00
-
Mönchhof, Kaisersbach 12:10:00
-
Bruch, Kaisersbach 12:12:00
-
Hauptstraße, Kaisersbach 12:15:00
-
Forststraße, Kaisersbach 12:16:00
-
Grairich, Kaisersbach 12:17:00
-
Gebenweiler, Kaisersbach 12:18:00
-
Gmeinweiler, Kaisersbach 12:19:00
-
Aichstrut, Welzheim 12:21:00
-
Schafhof, Welzheim 12:22:00
-
Steinbeise, Welzheim 12:23:00
-
Gschwender Straße, Welzheim 12:24:00
-
Kirchplatz, Welzheim 12:25:00
-
Busbahnhof, Welzheim 12:28:00
Route:
-
Fornsbach Waldsee, Murrhardt
-
Fornsbach Kindergarten, Murrhardt 13:00:00
-
Fornsbach Marktplatz, Murrhardt 13:01:00
-
Fornsbach Alte Straße, Murrhardt 13:02:00
-
Eisenschmiedmühle, Murrhardt 13:04:00
-
Hausen, Murrhardt 13:05:00
-
Alm, Murrhardt 13:07:00
-
Ärztehaus, Murrhardt 13:09:00
-
Bahnhof, Murrhardt 13:12:00
Route:
-
Fornsbach Waldsee, Murrhardt
-
Fornsbach Kindergarten, Murrhardt 13:55:00
-
Fornsbach Marktplatz, Murrhardt 13:56:00
-
Fornsbach Alte Straße, Murrhardt 13:57:00
-
Fornsbach Göckelhof Kreuzung, Murrhardt 13:59:00
-
Kirchenkirnberg Unterneustetten, Murrhardt 14:01:00
-
Kirchenkirnberg Oberneustetten, Murrhardt 14:02:00
-
Kirchenkirnberg Tiefenmad, Murrhardt 14:04:00
-
Kirchenkirnberg Gemeindehalle, Murrhardt 14:06:00
-
Kirchenkirnberg Bohnreute, Murrhardt 14:07:00
-
Abzw. Altersberg, Kaisersbach 14:09:00
-
Mönchhof, Kaisersbach 14:10:00
-
Bruch, Kaisersbach 14:12:00
-
Hauptstraße, Kaisersbach 14:15:00
-
Forststraße, Kaisersbach 14:16:00
-
Grairich, Kaisersbach 14:17:00
-
Gebenweiler, Kaisersbach 14:18:00
-
Gmeinweiler, Kaisersbach 14:19:00
-
Aichstrut, Welzheim 14:21:00
-
Schafhof, Welzheim 14:22:00
-
Steinbeise, Welzheim 14:23:00
-
Gschwender Straße, Welzheim 14:24:00
-
Kirchplatz, Welzheim 14:25:00
-
Busbahnhof, Welzheim 14:28:00