Haltestelle Holzecke in Mühlhausen/Thüringen
Am Stadtwald ,
99974Mühlhausen/Thüringen
The next departure is direction Weißes Haus, Mühlhausen (Thür).
Route:
-
Holzecke, Mühlhausen (Thür)
-
Prinzenhaus, Mühlhausen (Thür) 16:40:00
-
Weißes Haus, Mühlhausen (Thür) 16:42:00
Route:
-
Holzecke, Mühlhausen (Thür)
-
Pfafferode, Mühlhausen (Thür) 17:00:00
-
Weises Ziegelei, Mühlhausen (Thür) 17:02:00
-
Weinbergsiedlung, Mühlhausen (Thür) 17:04:00
-
Schwanenteich, Mühlhausen (Thür) 17:06:00
-
Aue, Mühlhausen (Thür) 17:07:00
-
Lutterothstraße, Mühlhausen (Thür) 17:08:00
-
Bastmarkt, Mühlhausen (Thür) 17:09:00
-
Felchtaer Straße, Mühlhausen (Thür) 17:10:00
-
Lindenbühl, Mühlhausen (Thür) 17:12:00
-
Thomas-Müntzer-Straße, Mühlhausen (Thür) 17:14:00
-
Schlachthof, Mühlhausen (Thür) 17:16:00
-
Bahnhof, Mühlhausen (Thür) 17:17:00
-
Friedrich-Engels-Straße, Mühlhausen (Thür) 17:21:00
-
Industriebahnhof, Mühlhausen (Thür) 17:22:00
-
Querstraße, Mühlhausen (Thür) 17:23:00
-
Arbeitsdank, Mühlhausen (Thür) 17:25:00
-
Menteröder Straße, Mühlhausen (Thür) 17:27:00
-
Forstberg-Schule, Mühlhausen (Thür) 17:28:00
-
Forstbergstraße, Mühlhausen (Thür) 17:29:00
-
Görmarkaserne, Mühlhausen (Thür) 17:31:00
-
Görmar Am Berg, Mühlhausen (Thür) 17:32:00
-
Görmar Siedlung, Mühlhausen (Thür) 17:33:00
Route:
-
Holzecke, Mühlhausen (Thür)
-
Prinzenhaus, Mühlhausen (Thür) 17:08:00
-
Weißes Haus, Mühlhausen (Thür) 17:10:00
Route:
-
Holzecke, Mühlhausen (Thür)
-
Pfafferode, Mühlhausen (Thür) 17:28:00
-
Weises Ziegelei, Mühlhausen (Thür) 17:30:00
-
Weinbergsiedlung, Mühlhausen (Thür) 17:32:00
-
Schwanenteich, Mühlhausen (Thür) 17:34:00
-
Aue Marcel-Verfaillie-Allee, Mühlhausen (Thür) 17:35:00
-
Krollstraße, Mühlhausen (Thür) 17:36:00
-
Blobach, Mühlhausen (Thür) 17:37:00
-
Brunnenstraße Ersatzhaltestelle, Mühlhausen (Thür) 17:41:00
-
Bahnhof, Mühlhausen (Thür) 17:41:00
-
Kiliansgraben, Mühlhausen (Thür) 17:43:00
-
Friedrich-Engels-Straße, Mühlhausen (Thür) 17:45:00
-
Bahnhof, Mühlhausen (Thür) 17:47:00
-
Friedrich-Engels-Straße, Mühlhausen (Thür) 17:51:00
-
Industriebahnhof, Mühlhausen (Thür) 17:52:00
-
Querstraße, Mühlhausen (Thür) 17:53:00
-
Arbeitsdank, Mühlhausen (Thür) 17:55:00
-
Menteröder Straße, Mühlhausen (Thür) 17:57:00
-
Forstberg-Schule, Mühlhausen (Thür) 17:58:00
-
Forstbergstraße, Mühlhausen (Thür) 17:59:00
-
Görmarkaserne, Mühlhausen (Thür) 18:01:00
-
Görmar Am Berg, Mühlhausen (Thür) 18:02:00
-
Görmar Siedlung, Mühlhausen (Thür) 18:03:00
Route:
-
Holzecke, Mühlhausen (Thür)
-
Prinzenhaus, Mühlhausen (Thür) 17:40:00
-
Weißes Haus, Mühlhausen (Thür) 17:42:00
Route:
-
Holzecke, Mühlhausen (Thür)
-
Pfafferode, Mühlhausen (Thür) 18:00:00
-
Weises Ziegelei, Mühlhausen (Thür) 18:02:00
-
Weinbergsiedlung, Mühlhausen (Thür) 18:04:00
-
Schwanenteich, Mühlhausen (Thür) 18:06:00
-
Aue, Mühlhausen (Thür) 18:07:00
-
Lutterothstraße, Mühlhausen (Thür) 18:08:00
-
Bastmarkt, Mühlhausen (Thür) 18:09:00
-
Felchtaer Straße, Mühlhausen (Thür) 18:10:00
-
Lindenbühl, Mühlhausen (Thür) 18:12:00
-
Thomas-Müntzer-Straße, Mühlhausen (Thür) 18:14:00
-
Schlachthof, Mühlhausen (Thür) 18:16:00
-
Bahnhof, Mühlhausen (Thür) 18:17:00
-
Friedrich-Engels-Straße, Mühlhausen (Thür) 18:21:00
-
Industriebahnhof, Mühlhausen (Thür) 18:22:00
-
Querstraße, Mühlhausen (Thür) 18:23:00
-
Arbeitsdank, Mühlhausen (Thür) 18:25:00
-
Menteröder Straße, Mühlhausen (Thür) 18:27:00
-
Forstberg-Schule, Mühlhausen (Thür) 18:28:00
-
Forstbergstraße, Mühlhausen (Thür) 18:29:00
-
Görmarkaserne, Mühlhausen (Thür) 18:31:00
-
Görmar Am Berg, Mühlhausen (Thür) 18:32:00
-
Görmar Siedlung, Mühlhausen (Thür) 18:33:00