Haltestelle Hasbachtal in Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
Limbacher Strasse 6,
74821Mosbach (Landkreis Neckar-Odenwald-Kreis)
The next departure is direction Mudau Bf..
Route:
-
Hasbachtal, Mosbach
-
Lohrbach Mühle, Mosbach 11:32:00
-
Lohrbach Schule, Mosbach 11:35:00
-
Sattelbach Hirsch, Mosbach 11:38:00
-
Sattelbach Bahnübergang, Mosbach 11:40:00
-
Apotheke, Fahrenbach 11:43:00
-
Grüner Baum, Fahrenbach 11:44:00
-
Friedhof, Fahrenbach 11:45:00
-
Trienz Am Denkmal, Fahrenbach 11:48:00
-
Trienz Linde, Fahrenbach 11:49:00
-
Trienz Bahnhof, Fahrenbach 11:50:00
-
Roberner See, Fahrenbach 11:52:00
-
Robern Hirsch, Fahrenbach 11:54:00
-
Robern Sägewerk, Fahrenbach 11:55:00
-
Krumbach Sportplatz, Limbach (Baden) 11:58:00
-
Krumbach Kirche, Limbach (Baden) 11:59:00
-
Hirschberg, Limbach (Baden) 12:02:00
-
Kirche, Limbach (Baden) 12:03:00
-
Laudenbergerstraße, Limbach (Baden) 12:04:00
-
Laudenberg Wilder Mann, Limbach (Baden) 12:07:00
-
Laudenberg Paradiesweg, Limbach (Baden) 12:08:00
-
Langenelz Wanderbahn, Mudau 12:13:00
-
Bahnhof, Mudau 12:16:00
Route:
-
Hasbachtal, Mosbach
-
Johannes-Diakonie, Mosbach 11:40:00
-
Friedhof, Mosbach 11:42:00
-
Polizei, Mosbach 11:43:00
-
Bahnhof Käfertörle, Mosbach 11:44:00
-
Busbahnhof, Mosbach 11:46:00
Route:
-
Hasbachtal, Mosbach
-
Lohrbach Mühle, Mosbach 12:06:00
-
Lohrbach Schule, Mosbach 12:09:00
-
Sattelbach Lohrbacher Straße, Mosbach 12:12:00
-
Sattelbach Löwen, Mosbach 12:13:00
-
Sattelbach Salle, Mosbach 12:15:00
-
Apotheke, Fahrenbach 12:17:00
-
Grüner Baum, Fahrenbach 12:18:00
-
Friedhof, Fahrenbach 12:19:00
-
Trienz Bahnhof, Fahrenbach 12:22:00
-
Trienz Linde, Fahrenbach 12:23:00
-
Trienz Am Denkmal, Fahrenbach 12:24:00
-
Kirche, Limbach (Baden) 12:28:00
-
Laudenbergerstraße, Limbach (Baden) 12:29:00
-
Laudenberg Wilder Mann, Limbach (Baden) 12:32:00
-
Laudenberg Paradiesweg, Limbach (Baden) 12:33:00
-
Langenelz Wanderbahn, Mudau 12:38:00
-
Bahnhof, Mudau 12:41:00
Route:
-
Hasbachtal, Mosbach
-
Lohrbach Mühle, Mosbach 12:32:00
-
Lohrbach Schule, Mosbach 12:34:00
-
Lohrbach Ortsmitte, Mosbach 12:35:00
-
Lohrbach Panoramaweg, Mosbach 12:36:00
-
Michelherd, Mosbach 12:41:00
-
Weisbach Ort, Waldbrunn (Odenwald) 12:47:00
-
Mülben Waldbrunner Hof, Waldbrunn (Odenwald) 12:51:00
-
Mülben Hohe Straße, Waldbrunn (Odenwald) 12:52:00
-
Strümpfelbrunn Siedlung, Waldbrunn (Odenwald) 12:53:00
-
Strümpfelbrunn Kurgarten, Waldbrunn (Odenwald) 12:55:00
-
Strümpfelbrunn Friedhof, Waldbrunn (Odenwald) 12:56:00
-
Waldkatzenbach Ort, Waldbrunn (Odenwald) 12:59:00
-
Waldkatzenbach Feriendorf, Waldbrunn (Odenwald) 13:00:00
-
Waldkatzenbach Meisentalsiedlung, Waldbrunn (Odenw 13:01:00
-
Oberdielbach Brandweiher, Waldbrunn (Odenwald) 13:03:00
-
Oberdielbach Volksbank, Waldbrunn (Odenwald) 13:04:00
-
Oberdielbach Abzw. Post, Waldbrunn (Odenwald) 13:05:00
-
Schollbrunn Sägewerk, Waldbrunn (Odenwald) 13:07:00
-
Schollbrunn Ort, Waldbrunn (Odenwald) 13:08:00
-
Schollbrunn Mühle, Waldbrunn (Odenwald) 13:11:00
-
Weisbach Mühlenweg, Waldbrunn (Odenwald) 13:13:00
-
Weisbach Mosbacher Straße, Waldbrunn (Odenwald) 13:14:00
-
Weisbach Ort, Waldbrunn (Odenwald) 13:15:00
Route:
-
Hasbachtal, Mosbach
-
Lohrbach Mühle, Mosbach 12:34:00
-
Lohrbach Schule, Mosbach 12:36:00
-
Sattelbach Lohrbacher Straße, Mosbach 12:39:00
-
Sattelbach Löwen, Mosbach 12:40:00
-
Sattelbach Salle, Mosbach 12:41:00
-
Apotheke, Fahrenbach 12:44:00
-
Grüner Baum, Fahrenbach 12:45:00
-
Friedhof, Fahrenbach 12:46:00
-
Trienz Am Denkmal, Fahrenbach 12:49:00
-
Trienz Linde, Fahrenbach 12:50:00
-
Trienz Bahnhof, Fahrenbach 12:51:00
-
Roberner See, Fahrenbach 12:53:00
-
Robern Hirsch, Fahrenbach 12:55:00
-
Robern Sägewerk, Fahrenbach 12:56:00
-
Krumbach Sportplatz, Limbach (Baden) 12:59:00
-
Krumbach Campingplatz, Limbach (Baden) 13:00:00
-
Wagenschwend Grüner Baum, Limbach (Baden) 13:04:00
-
Wagenschwend Dorfmuseum, Limbach (Baden) 13:05:00
-
Balsbach Kloster, Limbach (Baden) 13:09:00
-
Balsbach Engel, Limbach (Baden) 13:10:00
-
Laudenberg Wilder Mann, Limbach (Baden) 13:15:00
-
Laudenberg Paradiesweg, Limbach (Baden) 13:16:00
-
Langenelz Wanderbahn, Mudau 13:21:00
-
Bahnhof, Mudau 13:25:00
Route:
-
Hasbachtal, Mosbach
-
Johannes-Diakonie, Mosbach 12:50:00
-
Friedhof, Mosbach 12:52:00
-
Polizei, Mosbach 12:54:00
-
Bahnhof Käfertörle, Mosbach 12:55:00
-
Busbahnhof, Mosbach 12:56:00