Haltestelle See (b. Lupburg) Kindergarten in Lupburg
Sankt-Martin-Strasse 2,
92331Lupburg
The next departure is direction Post, Parsberg.
Route:
-
See Ortsmitte, Lupburg
-
Seibertshofen Abzw., Lupburg 16:16:00
-
Hohenfelser Str., Lupburg 16:18:00
-
Parsberger Str., Lupburg 16:19:00
-
Bahnhof, Parsberg 16:22:00
-
Post, Parsberg 16:24:00
Route:
-
See Ortsmitte, Lupburg
-
See Niederhofener Weg, Lupburg 16:42:00
-
Bux Abzw., Lupburg 16:44:00
-
Willenhofen Kellerhofweg, Parsberg 16:45:00
-
Herrnried Engelhöfe, Hemau 16:46:00
-
Herrnried Haus Nr. 20, Parsberg 16:47:00
-
Herrnried Ortsmitte, Parsberg 16:48:00
-
Grünstaude, Hemau 16:53:00
-
Oberreiselberg Abzw., Hemau 16:54:00
-
Neukirchen, Hemau 16:56:00
-
Rieb Abzw., Hemau 16:57:00
-
Post, Hemau 16:58:00
-
Stadtplatz, Hemau 17:04:00
-
Kelheimer Straße, Hemau 17:05:00
-
Langenkreith Ost, Hemau 17:08:00
-
Langenkreith West, Hemau 17:09:00
-
Höfen, Hemau 17:13:00
-
Kumpfhof Abzw., Hemau 17:15:00
-
Bügerl, Hemau 17:16:00
-
Bügerlleithen, Hemau 17:17:00
-
Aichkirchen, Hemau 17:19:00
-
Grafenstadl, Hemau 17:20:00
-
Lautersee, Hemau 17:21:00
-
Prexlhof Abzw., Painten 17:24:00
-
Marktplatz/Zentrum, Painten 17:27:00
Route:
-
See Ortsmitte, Lupburg
-
Dettenhofen Abzw., Lupburg 08:29:00
-
Lohhof 2, Parsberg 08:30:00
-
Lohhof 1, Parsberg 08:31:00
-
Bahnhof, Parsberg 08:35:00
Route:
-
See Ortsmitte, Lupburg
-
See Niederhofener Weg, Lupburg 09:41:00
-
Bux Abzw., Lupburg 09:43:00
-
Willenhofen Kellerhofweg, Parsberg 09:44:00
-
Oberreiselberg Abzw., Hemau 09:48:00
-
Rieb Abzw., Hemau 09:50:00
-
Post, Hemau 09:53:00
Route:
-
See Ortsmitte, Lupburg
-
Niederhofen Ortsmitte, Lupburg 10:07:00
-
Mausheim Abzw., Beratzhausen 10:09:00
-
Uttenhof Abzw., Beratzhausen 10:10:00
-
Niesaß, Beratzhausen 10:11:00
-
Haderlsdorf Abzw., Beratzhausen 10:12:00
-
Marktplatz, Beratzhausen 10:13:00
-
Klingen Abzw., Hemau 10:19:00
-
Hohenschambach, Hemau 10:21:00
-
Kochenthal Abzw., Hemau 10:22:00
-
Pittmannsdorf, Hemau 10:23:00
-
Neudeuerling, Deuerling 10:24:00
-
Abzw. Undorf, Deuerling 10:27:00
-
Münchsmühle, Laaber 10:30:00
-
Kleinetzenberg, Laaber 10:32:00
-
Großetzenberg, Laaber 10:33:00
-
Schule, Laaber 10:36:00
-
Eisenhammer Pumpstation, Laaber 10:38:00
-
Edlhausen Lohbergstraße, Laaber 10:40:00
Route:
-
See Ortsmitte, Lupburg
-
Seibertshofen Abzw., Lupburg 10:16:00
-
Hohenfelser Str., Lupburg 10:18:00
-
Parsberger Str., Lupburg 10:19:00
-
Bahnhof, Parsberg 10:23:00