Haltestelle Hohenfelser Str. in Lupburg
Hohenfelser Strasse 13,
92331Lupburg
The next departure is direction Bahnhof, Parsberg.
Route:
-
Hohenfelser Str., Lupburg
-
Parsberger Str., Lupburg 09:46:00
-
Degerndorf Brücke, Lupburg 09:48:00
-
Rudolfshöhe, Parsberg 09:49:00
-
Hammermühle, Parsberg 09:50:00
-
Aktiv-Markt, Parsberg 09:51:00
-
Post, Parsberg 09:52:00
-
Bahnhof, Parsberg 09:53:00
Route:
-
Hohenfelser Str., Lupburg
-
Parsberger Str., Lupburg 10:23:00
-
Degerndorf Brücke, Lupburg 10:26:00
-
Rudolfshöhe, Parsberg 10:28:00
-
Aktiv-Markt, Parsberg 10:29:00
-
Post, Parsberg 10:30:00
-
Bahnhof, Parsberg 10:33:00
Route:
-
Hohenfelser Str., Lupburg
-
Parsberger Str., Lupburg 11:36:00
-
Degerndorf Brücke, Lupburg 11:38:00
-
Rudolfshöhe, Parsberg 11:39:00
-
Hammermühle, Parsberg 11:40:00
-
Aktiv-Markt, Parsberg 11:41:00
-
Post, Parsberg 11:42:00
-
Bahnhof, Parsberg 11:43:00
Route:
-
Hohenfelser Str., Lupburg
-
Meierhof, Lupburg 11:37:00
-
Wieselbruck, Lupburg 11:38:00
-
Rammersdorf, Lupburg 11:39:00
-
Prünthal Ortsmitte, Lupburg 11:40:00
-
Granswang Ortsmitte, Hohenfels (Oberpfalz) 11:42:00
-
Stetten, Hohenfels (Oberpfalz) 11:44:00
-
Raitenbuch, Hohenfels (Oberpfalz) 11:45:00
-
Buchhausen, Hohenfels (Oberpfalz) 11:47:00
-
Gunzenhof Abzw., Hohenfels (Oberpfalz) 11:48:00
-
Oberpfraundorf Abzw. Unterwahrberg, Beratzhausen 11:50:00
-
Oberpfraundorf Ortsmitte, Beratzhausen 11:51:00
-
Unterpfraundorf, Beratzhausen 11:52:00
-
Rechberg, Beratzhausen 11:53:00
-
Rauhbügl Rauhbügel, Beratzhausen 11:54:00
-
Katharied Abzw., Beratzhausen 11:55:00
-
Neuhof, Duggendorf 11:56:00
-
Wischenhofen, Duggendorf 11:57:00
-
Ortsmitte, Brunn (Kreis Regensburg) 12:00:00
Route:
-
Hohenfelser Str., Lupburg
-
Parsberger Str., Lupburg 12:23:00
-
Degerndorf Brücke, Lupburg 12:26:00
-
Rudolfshöhe, Parsberg 12:28:00
-
Aktiv-Markt, Parsberg 12:29:00
-
Post, Parsberg 12:30:00
-
Bahnhof, Parsberg 12:33:00
Route:
-
Hohenfelser Str., Lupburg
-
Seibertshofen Abzw., Lupburg 13:45:00
-
See Ortsmitte, Lupburg 13:47:00
-
See Niederhofener Weg, Lupburg 13:48:00
-
Bux Abzw., Lupburg 13:50:00
-
Willenhofen Kellerhofweg, Parsberg 13:52:00
-
Herrnried Engelhöfe, Hemau 13:55:00
-
Herrnried Haus Nr. 20, Parsberg 13:56:00
-
Herrnried Ortsmitte, Parsberg 13:57:00
-
Oberreiselberg Abzw., Hemau 14:00:00
-
Neukirchen, Hemau 14:03:00
-
Rieb Abzw., Hemau 14:04:00
-
Post, Hemau 14:05:00
-
Langenkreith Ost, Hemau 14:08:00