Haltestelle Hoferstraße in Ludwigsburg
Toni-Schumacher-Strasse 6,
71636Ludwigsburg
The next departure is direction Ludwigsburg (Württ).
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 06:40:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 06:43:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 06:44:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 06:45:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 06:46:00
-
Im Waldeck, Asperg 06:47:00
-
Neckarstraße, Asperg 06:49:00
-
Bahnhof, Asperg 06:52:00
-
Wilhelmsplatz, Asperg 06:53:00
-
Volksbank, Asperg 06:55:00
-
Stadtmitte, Asperg 06:57:00
-
Möglinger Straße, Asperg 06:58:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 06:51:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 06:54:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 06:56:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 06:57:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 06:58:00
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 06:59:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 07:00:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:01:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:02:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:04:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 07:06:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 07:07:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 07:09:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 07:10:00
-
Ludwigsburg (Württ) 07:12:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:17:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:18:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:19:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 07:20:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 07:21:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:22:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:24:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:26:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:28:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 07:29:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:37:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:39:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:41:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:43:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 07:44:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 07:45:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:46:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:47:00
-
Ludwigsburg (Württ) 07:51:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 07:54:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 07:56:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 07:57:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 07:58:00
-
Robert-Koch-Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:59:00
-
Auf dem Wasen, Ludwigsburg (Württ) 08:00:00
-
Elisabeth-Kranz-Straße, Ludwigsburg (Württ) 08:01:00
-
Comburgstraße, Ludwigsburg (Württ) 08:02:00
-
Neckarstraße, Ludwigsburg (Württ) 08:04:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 08:06:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 08:07:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 08:09:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 08:10:00
-
Ludwigsburg (Württ) 08:12:00
-
Martin-Luther-Straße, Ludwigsburg (Württ) 08:17:00
-
Albrechtstraße, Ludwigsburg (Württ) 08:18:00
-
Wernerstraße, Ludwigsburg (Württ) 08:19:00
-
Osterholzallee, Ludwigsburg (Württ) 08:20:00
-
Weststadt-Kirche, Ludwigsburg (Württ) 08:21:00
-
Weimarstraße, Ludwigsburg (Württ) 08:22:00
-
Eglosheim August-Bebel-Straße, Ludwigsburg (Württ) 08:24:00
-
Eglosheim Frankfurter Straße, Ludwigsburg (Württ) 08:26:00
-
Eglosheim Bissinger Straße, Ludwigsburg (Württ) 08:28:00
-
Eglosheim Straßenäcker, Ludwigsburg (Württ) 08:29:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 06:55:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 07:00:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 07:02:00
-
Agentur für Arbeit, Ludwigsburg (Württ) 07:04:00
-
Landratsamt, Ludwigsburg (Württ) 07:05:00
-
Oststraße, Ludwigsburg (Württ) 07:06:00
-
Danziger Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:08:00
-
Brünner Straße, Ludwigsburg (Württ) 07:09:00
-
Neckargröningen Schießtal, Remseck am Neckar 07:15:00
-
Hochberg Adlerplatz, Remseck am Neckar 07:17:00
-
Hochberg Alexandrinenplatz, Remseck am Neckar 07:18:00
-
Hochberg Rotweg, Remseck am Neckar 07:19:00
-
Bittenfeld Hochberger Straße, Waiblingen 07:21:00
-
Hochdorf Wilhelmsplatz, Remseck am Neckar 07:23:00
-
Hochdorf Poppenweiler Straße, Remseck am Neckar 07:24:00
-
Poppenweiler Jahnstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:26:00
-
Poppenweiler Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 07:27:00
-
Poppenweiler Zehntscheuer, Ludwigsburg (Württ) 07:28:00
-
Poppenweiler Steinheimer Straße, Ludwigsburg (Würt 07:29:00
-
Poppenweiler Burghaldenstraße, Ludwigsburg (Württ) 07:31:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 06:58:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 06:59:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 07:00:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 07:01:00
-
Im Waldeck, Asperg 07:02:00
-
Neckarstraße, Asperg 07:04:00
-
Bahnhof, Asperg 07:07:00
-
Wilhelmsplatz, Asperg 07:08:00
-
Volksbank, Asperg 07:10:00
-
Stadtmitte, Asperg 07:12:00
-
Möglinger Straße, Asperg 07:13:00
Route:
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ)
-
Ludwigsburg (Württ) 07:10:00