Haltestelle Unterdorf in Lisberg
Hauptstrasse 19,
96170Lisberg
The next departure is direction Bamberg Bahnhof.
Route:
-
Unterdorf, Lisberg
-
Feigendorf, Walsdorf (Oberfranken) 05:22:00
-
Kolmsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 05:23:00
-
Zettelsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 05:24:00
-
Kumbachstraße, Walsdorf (Oberfranken) 05:26:00
-
Kirche, Walsdorf (Oberfranken) 05:27:00
-
Erlau Mühlen, Walsdorf (Oberfranken) 05:28:00
-
Erlau Gasthof Kießling, Walsdorf (Oberfranken) 05:29:00
-
Mühlendorf, Stegaurach 05:31:00
-
Kirche, Stegaurach 05:33:00
-
Aurachtal Apotheke, Stegaurach 05:35:00
-
Hohes Kreuz, Bamberg 05:39:00
-
Würzburger Str., Bamberg 05:40:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 05:41:00
-
Schulplatz, Bamberg 05:42:00
-
Schranne, Bamberg 05:43:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 05:44:00
-
Bahnhof, Bamberg 05:49:00
Route:
-
Unterdorf, Lisberg
-
Frenshof Ortsmitte, Schönbrunn i. Steigerwald 06:54:00
-
Steinsdorf Kapelle, Schönbrunn i. Steigerwald 06:57:00
-
Dietendorf, Burgebrach 06:59:00
-
Ampferbach Brückenstr., Burgebrach 06:59:00
-
Ampferbacher Str., Burgebrach 07:01:00
-
Färbergasse, Burgebrach 07:03:00
-
Realschule, Ebrach 07:23:00
Route:
-
Unterdorf, Lisberg
-
Feigendorf, Walsdorf (Oberfranken) 06:57:00
-
Kolmsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 06:58:00
-
Zettelsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 06:59:00
-
Kumbachstraße, Walsdorf (Oberfranken) 07:01:00
-
Kirche, Walsdorf (Oberfranken) 07:02:00
-
Erlau Mühlen, Walsdorf (Oberfranken) 07:05:00
-
Erlau Gasthof Kießling, Walsdorf (Oberfranken) 07:07:00
-
Mühlendorf, Stegaurach 07:09:00
-
Kirche, Stegaurach 07:11:00
-
Aurachtal Apotheke, Stegaurach 07:12:00
-
Hohes Kreuz, Bamberg 07:16:00
-
Würzburger Str., Bamberg 07:17:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 07:18:00
-
Schulplatz, Bamberg 07:20:00
-
Schranne, Bamberg 07:22:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 07:26:00
-
Bahnhof, Bamberg 07:31:00
Route:
-
Unterdorf, Lisberg
-
Feigendorf, Walsdorf (Oberfranken) 07:00:00
-
Kolmsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 07:01:00
-
Zettelsdorf, Walsdorf (Oberfranken) 07:02:00
-
Kumbachstraße, Walsdorf (Oberfranken) 07:04:00
-
Kirche, Walsdorf (Oberfranken) 07:05:00
-
Erlau Mühlen, Walsdorf (Oberfranken) 07:07:00
-
Erlau Gasthof Kießling, Walsdorf (Oberfranken) 07:08:00
-
Mühlendorf, Stegaurach 07:10:00
-
Kirche, Stegaurach 07:13:00
-
Aurachtal Apotheke, Stegaurach 07:14:00
-
Hohes Kreuz, Bamberg 07:20:00
-
Würzburger Str., Bamberg 07:21:00
-
Laurenziplatz, Bamberg 07:23:00
-
Schulplatz, Bamberg 07:24:00
-
Schranne, Bamberg 07:26:00
-
ZOB/Willy-Lessing-Str., Bamberg 07:30:00
-
Bahnhof, Bamberg 07:35:00
Route:
-
Unterdorf, Lisberg
-
Triefenbach Abzw., Lisberg 08:16:00
-
Tütschengereuth Kirche, Bischberg 08:18:00
-
Trosdorf Gh Wachter, Bischberg 08:20:00
-
Trosdorf Abzw. B26, Bischberg 08:22:00
-
Unteres Schloß, Bischberg 08:24:00
-
Bischberg Mitte 08:25:00
-
Röthelbach, Bischberg 08:27:00
-
Gaustadt Rathaus, Bamberg 08:29:00
-
Gaustadt Spinnerei, Bamberg 08:31:00
-
Stadtarchiv, Bamberg 08:32:00
-
Markusplatz, Bamberg 08:35:00
-
Deutsches Haus, Bamberg 08:38:00
-
Bahnhof/Landratsamt, Bamberg 08:40:00
Route:
-
Unterdorf, Lisberg
-
Burg, Lisberg 11:53:00
-
Abzw. Grub, Schönbrunn i. Steigerwald 11:55:00
-
Frenshof Ortsmitte, Schönbrunn i. Steigerwald 11:55:00
-
Ortsmitte, Schönbrunn i. Steigerwald 12:00:00
-
Schloßleite, Schönbrunn i. Steigerwald 12:03:00