Haltestelle Warmbronn Hauptstraße 77 in Leonberg (Landkreis Böblingen)
Hauptstrasse 77,
71229Leonberg (Landkreis Böblingen)
The next departure is direction Leonberg Bf.
Route:
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 05:27:00
-
Eltingen Schopfloch, Leonberg (Württ) 05:31:00
-
Eltingen Niederhofen, Leonberg (Württ) 05:32:00
-
Eltingen Gebersheimer-/Roseggerstraße, Leonberg (W 05:33:00
-
Eltingen Brennerstraße, Leonberg (Württ) 05:35:00
-
Eltingen Leo-Center, Leonberg (Württ) 05:37:00
-
Albert-Schweitzer-Gymnasium, Leonberg (Württ) 05:38:00
-
Römerstraße, Leonberg (Württ) 05:40:00
-
Bahnhof, Leonberg (Württ) 05:42:00
Route:
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Talackerstraße, Leonberg (Württ) 05:48:00
-
Warmbronn Büsnauer Straße 6, Leonberg (Württ) 05:49:00
-
Warmbronn Büsnauer Straße 41, Leonberg (Württ) 05:50:00
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ) 05:53:00
-
Am Schattwald, Stuttgart 05:59:00
-
Max-Planck-Institute, Stuttgart 06:00:00
-
Lauchhau, Stuttgart 06:02:00
-
Nobelstraße, Stuttgart 06:03:00
-
Schranne, Stuttgart 06:04:00
-
Universität, Stuttgart 06:06:00
Route:
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 05:57:00
-
Eltingen Schopfloch, Leonberg (Württ) 06:01:00
-
Eltingen Niederhofen, Leonberg (Württ) 06:02:00
-
Eltingen Gebersheimer-/Roseggerstraße, Leonberg (W 06:03:00
-
Eltingen Brennerstraße, Leonberg (Württ) 06:05:00
-
Eltingen Leo-Center, Leonberg (Württ) 06:07:00
-
Albert-Schweitzer-Gymnasium, Leonberg (Württ) 06:08:00
-
Römerstraße, Leonberg (Württ) 06:10:00
-
Bahnhof, Leonberg (Württ) 06:12:00
Route:
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Talackerstraße, Leonberg (Württ) 06:02:00
-
Warmbronn Büsnauer Straße 6, Leonberg (Württ) 06:03:00
-
Warmbronn Büsnauer Straße 41, Leonberg (Württ) 06:04:00
-
Frauenkreuz, Leonberg (Württ) 06:07:00
-
Rotbühl, Sindelfingen 06:15:00
-
ZOB, Sindelfingen 06:20:00
-
Bahnhof, Sindelfingen 06:21:00
-
IKEA, Sindelfingen 06:22:00
-
Böblingen 06:27:00
Route:
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 06:26:00
-
Post, Renningen 06:32:00
-
Bahnhof, Renningen 06:35:00
Route:
-
Warmbronn Hauptstraße 77, Leonberg (Württ)
-
Warmbronn Lauerhalde, Leonberg (Württ) 06:27:00
-
Eltingen Schopfloch, Leonberg (Württ) 06:31:00
-
Eltingen Niederhofen, Leonberg (Württ) 06:32:00
-
Eltingen Gebersheimer-/Roseggerstraße, Leonberg (W 06:33:00
-
Eltingen Brennerstraße, Leonberg (Württ) 06:35:00
-
Eltingen Leo-Center, Leonberg (Württ) 06:37:00
-
Albert-Schweitzer-Gymnasium, Leonberg (Württ) 06:38:00
-
Römerstraße, Leonberg (Württ) 06:40:00
-
Bahnhof, Leonberg (Württ) 06:42:00