Haltestelle Kuhbach West in Lahr/Schwarzwald
Sonnenhalde 1,
77933Lahr/Schwarzwald
The next departure is direction Senefelderstraße, Lahr (Schwarzwald).
Route:
-
Kuhbach West, Lahr (Schwarzwald)
-
Am Alten Berg, Lahr (Schwarzwald) 05:12:00
-
Walkenbuck (Herzzentrum), Lahr (Schwarzwald) 05:13:00
-
LR Schlüssel, Lahr (Schwarzwald) 05:15:00
-
Rathausplatz, Lahr (Schwarzwald) 05:20:00
-
Goethestraße, Lahr (Schwarzwald) 05:22:00
-
Lotzbeck-Apotheke, Lahr (Schwarzwald) 05:22:00
-
Christian-Trampler-Hof, Lahr (Schwarzwald) 05:24:00
-
Parktheater, Lahr (Schwarzwald) 05:25:00
-
Alte Straße, Lahr (Schwarzwald) 05:26:00
-
Linde, Lahr (Schwarzwald) 05:27:00
-
Leopoldstraße, Lahr (Schwarzwald) 05:29:00
-
Bahnhof, Lahr (Schwarzwald) 05:30:00
-
Lahr (Schwarzwald) West 05:33:00
-
Tullastraße, Lahr (Schwarzwald) 05:35:00
-
Gottlieb-Daimler-Straße, Lahr (Schwarzwald) 05:36:00
-
Hinlehreweg, Lahr (Schwarzwald) 05:37:00
-
Draisstraße, Lahr (Schwarzwald) 05:39:00
-
Senefelderstraße, Lahr (Schwarzwald) 05:40:00
Route:
-
Kuhbach West, Lahr (Schwarzwald)
-
Am Alten Berg, Lahr (Schwarzwald) 05:50:00
-
Walkenbuck (Herzzentrum), Lahr (Schwarzwald) 05:51:00
-
LR Schlüssel, Lahr (Schwarzwald) 05:53:00
-
Rathausplatz, Lahr (Schwarzwald) 05:58:00
-
Goethestraße, Lahr (Schwarzwald) 06:00:00
-
Lotzbeck-Apotheke, Lahr (Schwarzwald) 06:00:00
-
Christian-Trampler-Hof, Lahr (Schwarzwald) 06:01:00
-
Parktheater, Lahr (Schwarzwald) 06:03:00
-
Alte Straße, Lahr (Schwarzwald) 06:04:00
-
Linde, Lahr (Schwarzwald) 06:05:00
-
Leopoldstraße, Lahr (Schwarzwald) 06:07:00
-
Bahnhof, Lahr (Schwarzwald) 06:08:00
-
Lahr (Schwarzwald) West 06:13:00
-
Frachtpostzentrum, Lahr (Schwarzwald) 06:16:00
-
Einsteinallee, Lahr (Schwarzwald) 06:17:00
-
Allmannsweier Kirche, Schwanau 06:20:00
-
Allmannsweier Lindenplatz, Schwanau 06:22:00
-
Ottenheim Schule, Schwanau 06:26:00
-
Ottenheim Hirsch, Schwanau 06:27:00
-
Bahnhof, Meißenheim 06:32:00
-
Meißenheim Nord 06:33:00
-
Ichenheim Rathaus, Neuried (Ortenaukreis) 06:40:00
-
Ichenheim Bahnhof, Neuried (Ortenaukreis) 06:43:00
-
Dundenheim Rathaus, Neuried (Ortenaukreis) 06:46:00
-
Altenheim Süd, Neuried (Ortenaukreis) 06:50:00
-
Altenheim Kirchstraße, Neuried (Ortenaukreis) 06:52:00
-
Altenheim Lindengasse, Neuried (Ortenaukreis) 06:54:00
-
Altenheim Vogesenstraße, Neuried (Ortenaukreis) 06:55:00
-
Altenheim Nord, Neuried (Ortenaukreis) 06:56:00
-
Goldscheuer Gewerbegebiet Basic, Kehl 06:59:00
-
Goldscheuer Offenburger Straße, Kehl 07:00:00
-
Goldscheuer Sparkasse, Kehl 07:02:00
-
Goldscheuer Einkaufszentrum, Kehl 07:03:00
-
Marlen Süd, Kehl 07:04:00
-
Marlen Ortsmitte, Kehl 07:05:00
-
Marlen Nord, Kehl 07:06:00
-
Marlen Siedlung, Kehl 07:08:00
-
Sundheim Rheintalcenter, Kehl 07:09:00
-
Sundheim Leppertsloh, Kehl 07:10:00
-
Sundheim Sternen, Kehl 07:11:00
-
Sundheim Am Storchennest, Kehl 07:12:00
-
Sundheim Martin-Luther-Weg, Kehl 07:13:00
-
Schulzentrum, Kehl 07:14:00
-
Albert-Schweitzer-Straße, Kehl 07:15:00
-
Schneeflären, Kehl 07:16:00
-
Handelsschule, Kehl 07:17:00
-
ORTENAU KLINIKUM, Kehl 07:18:00
-
Rathaus, Kehl 07:20:00
Route:
-
Kuhbach West, Lahr (Schwarzwald)
-
Am Alten Berg, Lahr (Schwarzwald) 06:02:00
-
Walkenbuck (Herzzentrum), Lahr (Schwarzwald) 06:03:00
-
LR Schlüssel, Lahr (Schwarzwald) 06:05:00
-
Rathausplatz, Lahr (Schwarzwald) 06:09:00
-
Goethestraße, Lahr (Schwarzwald) 06:11:00
-
Lotzbeck-Apotheke, Lahr (Schwarzwald) 06:11:00
-
Christian-Trampler-Hof, Lahr (Schwarzwald) 06:12:00
-
Parktheater, Lahr (Schwarzwald) 06:14:00
-
Alte Straße, Lahr (Schwarzwald) 06:15:00
-
Linde, Lahr (Schwarzwald) 06:16:00
-
Leopoldstraße, Lahr (Schwarzwald) 06:18:00
-
Bahnhof, Lahr (Schwarzwald) 06:19:00
-
Lahr (Schwarzwald) West 06:22:00
-
Tullastraße, Lahr (Schwarzwald) 06:23:00
-
Gottlieb-Daimler-Straße, Lahr (Schwarzwald) 06:24:00
-
Hinlehreweg, Lahr (Schwarzwald) 06:25:00
-
Draisstraße, Lahr (Schwarzwald) 06:27:00
-
Senefelderstraße, Lahr (Schwarzwald) 06:28:00
Route:
-
Kuhbach West, Lahr (Schwarzwald)
-
Kuhbach Rathaus, Lahr (Schwarzwald) 06:30:00
-
Reichenbach West, Lahr (Schwarzwald) 06:31:00
-
Reichenbach Krone, Lahr (Schwarzwald) 06:32:00
-
Reichenbach Ost, Lahr (Schwarzwald) 06:33:00
-
Steinbach, Seelbach (Schutter) 06:34:00
-
Bergstraße, Seelbach (Schutter) 06:35:00
-
Rathaus, Seelbach (Schutter) 06:36:00
-
Dautenstein, Seelbach (Schutter) 06:38:00
-
Tretenhof, Seelbach (Schutter) 06:39:00
Route:
-
Kuhbach West, Lahr (Schwarzwald)
-
Am Alten Berg, Lahr (Schwarzwald) 06:32:00
-
Herzzentrum, Lahr (Schwarzwald) 06:34:00
-
Bertha-von-Suttner-Allee, Lahr (Schwarzwald) 06:35:00
-
Willy-Brandt-Straße, Lahr (Schwarzwald) 06:36:00
-
LR Schlüssel, Lahr (Schwarzwald) 06:38:00
-
Rathausplatz, Lahr (Schwarzwald) 06:42:00
-
Goethestraße, Lahr (Schwarzwald) 06:44:00
-
Lotzbeck-Apotheke, Lahr (Schwarzwald) 06:44:00
-
Christian-Trampler-Hof, Lahr (Schwarzwald) 06:46:00
-
Parktheater, Lahr (Schwarzwald) 06:48:00
-
Alte Straße, Lahr (Schwarzwald) 06:49:00
-
Linde, Lahr (Schwarzwald) 06:50:00
-
Leopoldstraße, Lahr (Schwarzwald) 06:52:00
-
Bahnhof, Lahr (Schwarzwald) 06:53:00
-
Lahr (Schwarzwald) West 06:56:00
Route:
-
Kuhbach West, Lahr (Schwarzwald)
-
Kuhbach Rathaus, Lahr (Schwarzwald) 06:40:00
-
Reichenbach West, Lahr (Schwarzwald) 06:41:00
-
Reichenbach Krone, Lahr (Schwarzwald) 06:42:00
-
Reichenbach Ost, Lahr (Schwarzwald) 06:43:00
-
Steinbach, Seelbach (Schutter) 06:44:00
-
Bergstraße, Seelbach (Schutter) 06:45:00
-
Rathaus, Seelbach (Schutter) 06:46:00
-
Dautenstein, Seelbach (Schutter) 06:48:00
-
Tretenhof, Seelbach (Schutter) 06:49:00