Haltestelle Eutinger Straße in Kieselbronn
Mühlweg 1,
75249Kieselbronn
The next departure is direction Schefenacker, Maulbronn.
Route:
-
Eutinger Straße, Kieselbronn
-
Sonnenbühl, Kieselbronn 05:31:00
-
Autohalle, Kieselbronn 05:32:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 05:33:00
-
Rathaus, Kieselbronn 05:34:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 05:35:00
-
Höhenstraße, Ölbronn-Dürrn 05:37:00
-
Dürrn Friedenstraße, Ölbronn-Dürrn 05:40:00
-
Ölbronn Dürrnerstraße, Ölbronn-Dürrn 05:43:00
-
Ölbronn Obere Steinbeisstr., Ölbronn-Dürrn 05:44:00
-
Ölbronn Hindenburgstr. 05:45:00
-
Ölbronn Groß-Melten, Ölbronn-Dürrn 05:47:00
-
Ölbronn Aalkistensee, Ölbronn-Dürrn 05:48:00
-
Westbahnhof, Maulbronn 05:51:00
-
Abzw. Westbahnhof, Maulbronn 05:52:00
-
Talweg, Maulbronn 05:53:00
-
Seehausweg, Maulbronn 05:54:00
-
Alte Post, Maulbronn 05:55:00
-
Kloster, Maulbronn 05:56:00
-
Schefenacker, Maulbronn 05:58:00
Route:
-
Eutinger Straße, Kieselbronn
-
Markstein, Pforzheim 05:33:00
-
Obsthof, Pforzheim 05:34:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 05:35:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 05:37:00
-
Wartberg, Pforzheim 05:39:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 05:41:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 05:43:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 05:46:00
Route:
-
Eutinger Straße, Kieselbronn
-
Markstein, Pforzheim 06:30:00
-
Obsthof, Pforzheim 06:31:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 06:32:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 06:34:00
-
Wartberg, Pforzheim 06:36:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 06:40:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 06:43:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 06:46:00
Route:
-
Eutinger Straße, Kieselbronn
-
Sonnenbühl, Kieselbronn 06:38:00
-
Autohalle, Kieselbronn 06:39:00
-
Pforzheimer Str., Kieselbronn 06:40:00
-
Rathaus, Kieselbronn 06:41:00
-
Dürrner Steigle, Kieselbronn 06:42:00
-
Höhenstraße, Ölbronn-Dürrn 06:44:00
-
Dürrn Rathaus, Ölbronn-Dürrn 06:45:00
-
Dürrn Autohalle, Ölbronn-Dürrn 06:46:00
-
Dürrn Gewerbegebiet, Ölbronn-Dürrn 06:48:00
Route:
-
Eutinger Straße, Kieselbronn
-
Markstein, Pforzheim 06:45:00
-
Obsthof, Pforzheim 06:46:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 06:47:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 06:49:00
-
Wartberg, Pforzheim 06:51:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 06:55:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 06:58:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 07:01:00
Route:
-
Eutinger Straße, Kieselbronn
-
Markstein, Pforzheim 07:03:00
-
Obsthof, Pforzheim 07:04:00
-
Kieselbronner Straße, Pforzheim 07:05:00
-
Hohenäckerallee, Pforzheim 07:07:00
-
Wartberg, Pforzheim 07:09:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Pforzheim 07:13:00
-
Pfälzer Straße, Pforzheim 07:16:00
-
ZOB/Hauptbahnhof, Pforzheim 07:19:00