Haltestelle Kellmünz a.d. Iller Rathaus in Kellmünz a.d. Iller
Marktstraße 9,
89293Kellmünz a.d. Iller
The next departure is direction Bahnhof ZOB, Memmingen.
Route:
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller
-
Unterdorf/Riedweg, Pleß 14:31:00
-
Mitteldorf/Raiffeisenbank, Pleß 14:31:00
-
Oberdorf/Zehentstadel, Pleß 14:32:00
-
Raiffeisenbank, Fellheim 14:35:00
-
Altenheim, Fellheim 14:35:00
-
Rathaus, Fellheim 14:36:00
-
Ortsmitte, Heimertingen 14:40:00
-
Steinheim Nord, Memmingen 14:42:00
-
Steinheim Mitte, Memmingen 14:43:00
-
Steinheim Süd, Memmingen 14:43:00
-
Amendingen Donau-/Fraunhoferstr., Memmingen 14:44:00
-
Illerpark, Memmingen 14:45:00
-
Fa. Dachser, Memmingen 14:45:00
-
Cineplex, Memmingen 14:45:00
-
Amendingen Feldschlößle, Memmingen 14:45:00
-
Amendingen Schwabenstraße, Memmingen 14:46:00
-
Rotes Kreuz, Memmingen 14:47:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 14:50:00
Route:
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller
-
Illertalstraße, Kellmünz a.d. Iller 20:00:00
-
Filzingen, Altenstadt (Iller) 20:00:00
-
Riedweg, Altenstadt (Iller) 20:05:00
-
Schule, Altenstadt (Iller) 20:05:00
-
Untereichen Aichheimstraße, Altenstadt (Iller) 20:05:00
-
Herrenstetten, Altenstadt (Iller) 20:05:00
-
Jedesheim Rathaus, Illertissen 20:05:00
-
Schulzentrum/Nautilla, Illertissen 20:10:00
-
Bahnhof, Illertissen 20:15:00
Route:
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller
-
Illertalstraße, Kellmünz a.d. Iller 21:00:00
-
Filzingen, Altenstadt (Iller) 21:00:00
-
Riedweg, Altenstadt (Iller) 21:05:00
-
Schule, Altenstadt (Iller) 21:05:00
-
Untereichen Aichheimstraße, Altenstadt (Iller) 21:05:00
-
Herrenstetten, Altenstadt (Iller) 21:05:00
-
Jedesheim Rathaus, Illertissen 21:05:00
-
Stauffenbergstraße, Illertissen 21:10:00
-
Bahnhof, Illertissen 21:10:00
Route:
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller
-
Illertalstraße, Kellmünz a.d. Iller 21:30:00
-
Filzingen, Altenstadt (Iller) 21:30:00
-
Riedweg, Altenstadt (Iller) 21:35:00
-
Schule, Altenstadt (Iller) 21:35:00
-
Untereichen Aichheimstraße, Altenstadt (Iller) 21:35:00
-
Herrenstetten, Altenstadt (Iller) 21:35:00
-
Jedesheim Rathaus, Illertissen 21:35:00
-
Stauffenbergstraße, Illertissen 21:40:00
-
Bahnhof, Illertissen 21:40:00
Route:
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller
-
Illertalstraße, Kellmünz a.d. Iller 22:00:00
-
Filzingen, Altenstadt (Iller) 22:00:00
-
Riedweg, Altenstadt (Iller) 22:05:00
-
Schule, Altenstadt (Iller) 22:05:00
-
Untereichen Aichheimstraße, Altenstadt (Iller) 22:05:00
-
Herrenstetten, Altenstadt (Iller) 22:05:00
-
Jedesheim Rathaus, Illertissen 22:05:00
-
Stauffenbergstraße, Illertissen 22:10:00
-
Bahnhof, Illertissen 22:10:00
Route:
-
Rathaus, Kellmünz a.d. Iller
-
Illertalstraße, Kellmünz a.d. Iller 22:30:00
-
Filzingen, Altenstadt (Iller) 22:30:00
-
Riedweg, Altenstadt (Iller) 22:35:00
-
Schule, Altenstadt (Iller) 22:35:00
-
Untereichen Aichheimstraße, Altenstadt (Iller) 22:35:00
-
Herrenstetten, Altenstadt (Iller) 22:35:00
-
Jedesheim Rathaus, Illertissen 22:35:00
-
Stauffenbergstraße, Illertissen 22:40:00
-
Bahnhof, Illertissen 22:40:00