Haltestelle Wilhelm-Leuschner-Str. in Karlsruhe
Wilhelm-Leuschner-Strasse 30,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe.
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 10:09:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 10:14:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 10:15:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 10:16:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 10:17:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 10:18:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 10:20:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 10:21:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 10:22:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 10:23:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 10:25:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:28:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 10:31:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 10:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 10:33:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 10:35:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 10:36:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 10:38:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 10:39:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 10:40:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 10:42:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 10:43:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 10:44:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 10:45:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 10:46:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 10:48:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 10:49:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 10:50:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 10:57:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 10:16:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 10:24:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 10:25:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 10:26:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 10:27:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 10:28:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 10:30:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 10:31:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 10:32:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 10:33:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 10:35:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:38:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:39:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 10:41:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 10:42:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 10:43:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 10:45:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 10:46:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 10:48:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 10:49:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 10:50:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 10:52:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 10:53:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 10:54:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 10:55:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 10:56:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 10:58:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 10:59:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:00:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:07:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 10:29:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 10:34:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 10:35:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 10:36:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 10:37:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 10:38:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 10:40:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 10:41:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 10:42:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 10:43:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 10:45:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:48:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 10:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 10:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 10:53:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 10:55:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 10:56:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 10:58:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 10:59:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 11:00:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 11:02:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 11:03:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 11:04:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 11:05:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 11:06:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 11:08:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 11:09:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:10:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:17:00