Haltestelle Wilhelm-Leuschner-Str. in Karlsruhe
Wilhelm-Leuschner-Strasse 30,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe.
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 12:14:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 12:15:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 12:16:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 12:17:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 12:18:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 12:20:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:21:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 12:22:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 12:23:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 12:25:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 12:28:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 12:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:31:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:33:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 12:35:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 12:36:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 12:38:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 12:39:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 12:40:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 12:42:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 12:43:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 12:44:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 12:45:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 12:46:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 12:48:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 12:49:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 12:50:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 12:57:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 12:16:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 12:24:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 12:25:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 12:26:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 12:27:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 12:28:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 12:30:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:31:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 12:32:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 12:33:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 12:35:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 12:38:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 12:39:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:41:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:42:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:43:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 12:45:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 12:46:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 12:48:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 12:49:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 12:50:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 12:52:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 12:53:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 12:54:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 12:55:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 12:56:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 12:58:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 12:59:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:00:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:07:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 12:26:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 12:34:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 12:35:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 12:36:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 12:37:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 12:38:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 12:40:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:41:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 12:42:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 12:43:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 12:45:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 12:48:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 12:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:53:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 12:55:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 12:56:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 12:58:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 12:59:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 13:00:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 13:02:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 13:03:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 13:04:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 13:05:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 13:06:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 13:08:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 13:09:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:10:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:17:00
Route:
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 12:36:00