Haltestelle Brautlach Aretinstraße in Karlskron
Aretinstrasse 28,
85123Karlskron
The next departure is direction Z O B Bussteig 12, Ingolstadt.
Route:
-
Arentinstraße, Karlskron
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 13:41:00
-
Oberstimm B13, Manching 13:42:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 13:44:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 13:46:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 13:48:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 13:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 13:50:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 13:52:00
-
St. Anton, Ingolstadt 13:53:00
-
St. Markus, Ingolstadt 13:54:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 13:55:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 13:57:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 13:58:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 13:59:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:00:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 14:03:00
Route:
-
Arentinstraße, Karlskron
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 18:41:00
-
Oberstimm B13, Manching 18:42:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 18:44:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 18:46:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 18:48:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 18:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 18:50:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 18:52:00
-
St. Anton, Ingolstadt 18:53:00
-
St. Markus, Ingolstadt 18:54:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 18:55:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:57:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:58:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 18:59:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 19:00:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 19:03:00
Route:
-
Arentinstraße, Karlskron
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 20:41:00
-
Oberstimm B13, Manching 20:42:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 20:44:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 20:46:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 20:48:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 20:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 20:50:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 20:52:00
-
St. Anton, Ingolstadt 20:53:00
-
St. Markus, Ingolstadt 20:54:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 20:55:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 20:57:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 20:58:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 20:59:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:00:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 21:03:00
Route:
-
Arentinstraße, Karlskron
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 07:41:00
-
Oberstimm B13, Manching 07:42:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 07:44:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 07:46:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 07:48:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 07:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 07:50:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 07:52:00
-
St. Anton, Ingolstadt 07:53:00
-
St. Markus, Ingolstadt 07:54:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 07:55:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 07:57:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 07:58:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 07:59:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 08:00:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 08:03:00