Haltestelle Hirschhorn (Neckar) Bahnhof in Hirschhorn (Neckar)
Michelberg 13,
69434Hirschhorn (Neckar)
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Hirschhorn(Neckar)
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 12:38:00
-
Neckarsteinach 12:42:00
-
Neckargemünd Altstadt 12:46:00
-
Neckargemünd 12:48:00
-
Heidelberg Orthopädie 12:51:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 12:53:00
-
Heidelberg-Altstadt 12:56:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 13:00:00
-
Heidelberg Hbf 13:02:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 13:05:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 13:09:00
-
Mannheim-Seckenheim 13:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 13:14:00
-
Mannheim Hbf 13:18:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 13:28:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 13:31:00
-
Limburgerhof 13:37:00
-
Schifferstadt 13:41:00
-
Böhl-Iggelheim 13:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 13:48:00
-
Neustadt-Böbig 13:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 13:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 14:09:00
-
Neidenfels 14:12:00
-
Weidenthal 14:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 14:20:00
-
Hochspeyer 14:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 14:33:00
-
Kennelgarten 14:36:00
-
Vogelweh 14:39:00
-
Einsiedlerhof 14:42:00
-
Kindsbach 14:45:00
-
Landstuhl 14:49:00
-
Hauptstuhl 14:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 14:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 15:06:00
Route:
-
Bahnhof, Hirschhorn (Neckar)
-
Karl-Biesinger-Str., Hirschhorn (Neckar) 12:46:00
-
Rathaus/Hauptstr., Hirschhorn (Neckar) 12:48:00
-
Schlössel, Hirschhorn (Neckar) 12:49:00
-
Fabrik, Hirschhorn (Neckar) 12:52:00
-
Langenthal Mitte, Hirschhorn (Neckar) 12:53:00
-
Heddesbach 12:56:00
-
Unter-Schönmattenwag Flockenbusch, Wald-Michelbach 12:58:00
-
Unter-Schönmattenwag Abzw. Korsika/Ludwigsdorf, Wa 13:00:00
-
Unter-Schönmattenwag Kirche, Wald-Michelbach 13:02:00
-
Unter-Schönmattenwag Kreuz, Wald-Michelbach 13:03:00
-
Ober-Schönmattenwag Mitte, Wald-Michelbach 13:04:00
-
Ober-Schönmattenwag Raubacher Weg, Wald-Michelbach 13:05:00
-
Straßburg Ort, Wald-Michelbach 13:07:00
-
Abzw. Binzig, Wald-Michelbach 13:08:00
-
Industriepark, Wald-Michelbach 13:09:00
-
Alter Bahnhof, Wald-Michelbach 13:10:00
-
Einkaufszentrum, Wald-Michelbach 13:11:00
-
Michelstraße, Wald-Michelbach 13:12:00
-
ZOB, Wald-Michelbach 13:14:00
Route:
-
Hirschhorn(Neckar)
-
Eberbach 12:58:00
-
Lindach 13:03:00
-
Zwingenberg(Baden) 13:06:00
-
Neckargerach 13:10:00
-
Binau 13:13:00
-
Mosbach-Neckarelz 13:17:00
-
Mosbach West 13:20:00
-
Mosbach(Baden) 13:22:00
-
Neckarburken 13:25:00
-
Dallau 13:28:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 13:31:00
-
Oberschefflenz 13:36:00
-
Eicholzheim 13:38:00
-
Seckach 13:43:00
-
Zimmern(b Seckach) 13:46:00
-
Adelsheim Nord 13:48:00
-
Osterburken 13:53:00
Route:
-
Bahnhof, Hirschhorn (Neckar)
-
Grundschule, Hirschhorn (Neckar) 13:06:00
-
Heinrich-Weis-Str., Hirschhorn (Neckar) 13:09:00
-
Kurmainzerstraße, Hirschhorn (Neckar) 13:10:00
-
Ersheim Gewerbegebiet, Hirschhorn (Neckar) 13:11:00
Route:
-
Hirschhorn(Neckar)
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 13:08:00
-
Neckarsteinach 13:12:00
-
Neckargemünd Altstadt 13:16:00
-
Neckargemünd 13:18:00
-
Heidelberg Orthopädie 13:21:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 13:23:00
-
Heidelberg-Altstadt 13:26:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 13:30:00
-
Heidelberg Hbf 13:32:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 13:36:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 13:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 13:43:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 13:45:00
-
Mannheim Hbf 13:50:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 13:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 14:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 14:07:00
-
Limburgerhof 14:10:00
-
Schifferstadt 14:14:00
-
Böhl-Iggelheim 14:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 14:22:00
-
Neustadt-Böbig 14:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 14:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 14:37:00
-
Neidenfels 14:40:00
-
Weidenthal 14:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 14:48:00
-
Hochspeyer 14:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 14:59:00
Route:
-
Bahnhof, Hirschhorn (Neckar)
-
Kreuz, Hirschhorn (Neckar) 13:13:00
-
Brombacher Wasser, Hirschhorn (Neckar) 13:16:00
-
Kortelshütte Unterdorf, Oberzent 13:19:00
-
Kortelshütte Haus Cordula, Oberzent 13:20:00
-
Kortelshütte Anwesen Böhm, Oberzent 13:21:00
-
Kortelshütte Oberdorf, Oberzent 13:22:00
-
Rothenberg Sparkasse, Oberzent 13:26:00
-
Ober-Hainbrunn Haus Nr. 17 a, Oberzent 13:31:00
-
Ober-Hainbrunn Gasthaus Talstube, Oberzent 13:32:00
-
Ober-Hainbrunn Heckenmühle, Oberzent 13:33:00
-
Ober-Hainbrunn Sägewerk Ihrig, Oberzent 13:34:00
-
Finkenbach Wettergrund, Oberzent 13:37:00
-
Finkenbach Lenzengrund, Oberzent 13:38:00
-
Finkenbach Gasthaus Löwen, Oberzent 13:39:00
-
Finkenbach Hinterbacher Straße, Oberzent 13:40:00
-
Hinterbach Olfener Straße, Oberzent 13:41:00
-
Raubach Raubacher Straße, Oberzent 13:43:00
-
Finkenbach Firma Hotz, Oberzent 13:47:00
-
Finkenbach Falken-Gesäßer Straße, Oberzent 13:48:00
-
Falken-Gesäß Haus Hörr, Oberzent 13:49:00
-
Falken-Gesäß Postweg, Oberzent 13:50:00
-
Falken-Gesäß Schulhaus, Oberzent 13:51:00
-
Falken-Gesäß Kreuzung Kirchweg, Oberzent 13:52:00
-
Airlenbach Liederbach, Oberzent 13:53:00
-
Airlenbach Eiche, Oberzent 13:55:00
-
Beerfelden Markt, Oberzent 13:58:00
-
Beerfelden Post, Oberzent 13:59:00
-
Beerfelden Bahnhof, Oberzent 14:00:00