Haltestelle Schafhausen Mehrzweckhalle in Heinsberg
Kuhlertstrasse 86,
52525Heinsberg
The next departure is direction Linnich SIG Combibloc.
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 09:14:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 09:15:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 09:16:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 09:17:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 09:18:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 09:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 09:20:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 09:21:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 09:24:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 09:25:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 09:26:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 09:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 09:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 09:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 09:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 09:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 09:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 09:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 09:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 09:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 10:10:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 09:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 09:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 09:35:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 10:14:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 10:15:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 10:16:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 10:17:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 10:18:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 10:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 10:20:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 10:21:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 10:24:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 10:25:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 10:26:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 10:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 10:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 10:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 10:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 10:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 10:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 10:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 10:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 10:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 11:10:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 10:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 10:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 10:35:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 11:14:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 11:15:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 11:16:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 11:17:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 11:18:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 11:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 11:20:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 11:21:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 11:24:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 11:25:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 11:26:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 11:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 11:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 11:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 11:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 11:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 11:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 11:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 11:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 11:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 12:10:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 11:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 11:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 11:35:00