Haltestelle Rohrbach in Heidelberg
Bürgerstraße 45/1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 18:29:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 18:30:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 18:32:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 18:33:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 18:36:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 18:40:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 18:41:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 18:42:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 18:43:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 18:44:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 18:45:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 18:32:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 18:33:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 18:35:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 18:37:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 18:38:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 18:39:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 18:40:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 18:41:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 18:43:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 18:44:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 18:45:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 18:47:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 18:51:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 18:54:00
-
Seegarten, Heidelberg 18:56:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 18:58:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 19:01:00
-
Stadthalle, Heidelberg 19:02:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 19:03:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 19:05:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 18:49:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 18:50:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 18:52:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 18:53:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 18:56:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 19:00:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 19:01:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 19:02:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 19:03:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 19:04:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 19:05:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 18:52:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 18:53:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 18:55:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 18:57:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 18:58:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 18:59:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 19:00:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 19:01:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 19:03:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 19:04:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 19:05:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 19:07:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 19:11:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 19:14:00
-
Seegarten, Heidelberg 19:16:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 19:18:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 19:21:00
-
Stadthalle, Heidelberg 19:22:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 19:23:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 19:25:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 18:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 18:58:00
-
Rot-Malsch 19:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 19:04:00
-
Bad Schönborn Süd 19:06:00
-
Stettfeld-Weiher 19:09:00
-
Ubstadt-Weiher 19:11:00
-
Bruchsal 19:15:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:32:00
-
Karlsruhe Hbf 19:38:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 19:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 19:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 19:19:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 19:25:00
-
Mannheim Hbf 19:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 19:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 19:35:00
-
Limburgerhof 19:41:00
-
Schifferstadt 19:46:00
-
Schifferstadt Süd 19:50:00
-
Speyer Nord-West 19:54:00
-
Speyer Hbf 19:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 20:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 20:02:00
-
Lingenfeld 20:05:00
-
Germersheim 20:09:00